999 rezultate për

ministrja

"O Zot, po bie tërmet", kryeministrja e Islandës frikësohet live (VIDEO) Një tërmet me magnitudë 5.6 ka goditur Islandën teksa kryeministrja e Katrin Jakobsdottir po jepte një konference për sh
Ushtroi dhunë seksuale ndaj shqiptares, ministrja braziliane për Robinhon: Në burg, menjëherë Aventura e Robinhos te Santosi zgjati vetëm një javë. Ish-sulmuesi i Real Madridit dhe Milanit, i cili ishte kthyer në
Ministrja e Arsimit pret në takim Ambasadoren Yuri Kim Ministrja e Arsimit Evis Kushi ka pritur në takim ndihmës Sekretaren e Shtetit për Çështjet e Arsimit dhe Kulturës të SH
Kryeministrja e Finlandës largohet nga Samiti i BE-së, arsyeja Kryeministrja e Finlandës, Sanna Marin, është larguar nga Samiti i liderëve të Bashkimit Evropian, pasi mësoi se një lig
Ministrja e Arsimit mesazh ngushëllimi për drejtorin e shkollës që humbi jetën nga COVID-19 Ministrja e Arsimit, Evis Kushi ka shprehur keqardhjen për vdekjen e drejtorit të shkollës “Lidhja e Prizrenit” në Pasku
Pa këmishë dhe reçipeta, kryeministrja finlandeze "ndez" rrjetin (FOTO LAJM) Kryeministrja finlandeze Sanna Marin ka vendosur që këtë herë të thyejë "rregullat" me veshjen e saj duke dalë më "provo
Maskë kudo nga e enjtja, Manastirliu thirrje qytetarëve Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu vetëm dy ditë para vendosjes me ligj për maskën në ccdo ambient, ka dalë me
Digjitalizim, për më shumë akses në arsim Fushata #RedforKids, e iniciuar nga Fondacioni “Vodafone Albania”, në muajin e parë të pandemisë Covid-19, me dhurimin e
Elisa mallëngjehet nga fjalimi i "Skëndërbeut" (FOTO LAJM) Ditën e sotme u mbajt Asambleja e PS ku kryeministri Edi Rama me tone të bindura kërkoi nga shqiptarët një mandat të 3-t
U largua Besa Shahini, ministrja e re e Arsimit zbulon si e mësoi për detyrën e re Ministrja e Arsimit Evis Kushi ka treguar se si kryeministri Edi Rama e kishte thirrur në zyrë dhe i kishte propozuar të
Ministrja Manastirliu me thirrje të fortë për gratë e vajzat: E ke vetë në dorë Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu ka një thirrje për të gjitha gratë dhe vajzat të cilat thotë se e kanë vetë
Lajme të mira, 265 pacientë mposhtën COVID-in në 24 orë Në 24 orët e fundit janë shënuar 265 pacientë nga koronavirusi në vendin tonë, duke shënuar kështu një tjetër rekord.
Sërish lajme të mira, 230 të shëruar ditën e sotme 230 pacientë të infektuar me COVID-19 janë shëruar ditën e sotme në vendin tonë, duke na sjellë lajme të mira. Lajmi
Spiropali e quan "Skënderbe", Balluku zbulon pseudonimin për Ramën Duket se përvec Spiropalit, e cila i ka dhënë epitetin "Skënderbe" Ramës, edhe Ministrja e Energjisë dhe Infrastrukturës
Ministrja Denaj tregon pse nuk aplikohet testimi masiv tek mësuesit Ministrja e Ekonomisë dhe Financave, Anila Denaj e ftuar në emisionin “Real Story” në News 24 ka shpjeguar pse qeveria n
Hapja e lokaleve në ambiente të mbyllura, Manastirliu kujton rregullat Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu ka rikujtuar rregullat strikte për klientët dhe punonjësit tani që do hapen
Vendoset data, ja kur nis viti i ri akademik Mbrëmjen e sotme është vendosur data e nisjes së vitit akademik. Viti i ri akademik 2020-2021 do të nisë më 2 Nëntor
Lajm i bukur nga QSUT, foshnja 5-muajshe del me sukses nga operacioni në zemër Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu ka ndarë një lajm të mirë nga QSUT, ku një foshnje 5 muajshe i është nënshtr
Lëvizte me makinë të blinduar 600 mijë euro, ish-ministrja e Maqedonisë së Veriut dërgohet në burg Ish-ministrja e Punëve të Brendshme e Maqedonisë së Veriut, Gordana Jankullovska, të hënën në mbrëmje është dërguar në b
Sa qytetarë kanë mposhtur koronavirusin gjatë 24 orëve të fundit Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit 137 qytetarë