999 rezultate për

ministrja

Manastirliu nga Kuvendi: Në dhjetor vijnë testet e shpejta, mos hajdeni vonë në spitale Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu bëri një ekspoze të punës në sektorin e shëndetësisë g
Ministrja e Financave fiton betejën me COVID-19: Të kemi besim te mjekët Ministrja e Financave dhe Ekonomisë Anila Denaj ka fituar betejën me COVID-19. Në një postim në rrjetet sociale mini
Kushi prezanton tre skenarët për procesin mësimor Ministrja e Arsimit, Evis Kushi, tha se janë parashikuar tre skenarë për procesin mësimorë në shkolla, gjatë periudhës s
Ku do të kandidojnë ministrat e Ramës si deputetët Pesë ministra të qeverisë Rama nuk janë deputet dhe ato pritet që të përfshihen në listat e kandidatëve në siglën e Part
Shifrat e dhimbshme, COVID-19 i ka marrë jetën 7 mësuesve Ditën e djeshme viktima të Covid dje u shënuan shtatë, nga mosha 47 deri në 83- vjeçare. Ndonëse nuk përfshihet në l
COVID-19/ Ministrja Kushi: Tre skenarët që kemi për shkollat dhe kopshtet Gjashtë mësues ndodhen aktualisht në spital, duke u trajtuar për koronavirusin. Kështu është shprehur ministrja e Ars
Ministrja e Financave infektohet me COVID-19 Ministrja e Financave, Anila Denaj ka rezultuar pozitive në testin e koronavirusit. Në një postim në Facebook, minist
Ministrja e Arsimit në Përballë: Universitetet dhe konviktet vatra infeksioni! Ministrja e arsimit Evis Kushi thotë se vendimi i beftë për nisjen e vitit akademik online ishte i nevojshëm pasi komite
Disa kilogramë më pak, kështu duket ministrja Balluku pasi mposhti COVID-19 (FOTO LAJM) Ministrja e Infrastrukturës dhe Energjisë, Belinda Balluku ka arritur të mposhtë koronavirusin. Ministrja ka marrë pj
Rritja alarmanteve e rasteve me COVID-19, zv/ministrja: Jemi gati për më të keqen! "Askush nuk mund të parashikojë se sa do të shkojnë numrat dhe ky sistem shëndetësor që ne kemi ngritur do të mbajë..."
Manastirliu tregon vendimin: Do sigurojmë 1 milion e 140 mijë doza vaksina kundër COVID-19 Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka deklaruar se fillimisht do të vaksinohet me vaksinën anti-covid 20% e po
Ministrja Balluku infektohet me COVID-19 Ministrja e Infrastrukturës dhe Energjisë, Belinda Balluku ka rezultuar pozitive me Covid-19. Lajmin e ka bërë të ditur
A është ministrja më e pasur e Ramës? Balluku: Varësja ime kushton 10 dollarë Ministrja e Infrastrukturës dhe Energjisë, Belinda Balluku thotë se buxheti i vitit 2021 anon nga ana e infrastrukturës,
Ministrja belge përfundon në terapi intesie pas infektimit me koronavirus Ministrja e Jashtme belge Sophie Wilmès, ndodhet në terapi intensive vetëm pak ditë pasi rezultoi pozitive nga Covid 19.
Ish-ministrja tregon si u infektua me COVID-19: Humba shijen dhe nuhatjen Ish-ministrja e Integrimit, Klajda Gjosha ka rrëfyer se e ka kaluar COVId-19. Gjosha pohoi se fatmirësisht e ka kalua
Skandali me vjedhjen e 2 milion eurove, zv-kryeministrja heq nga puna këshilltaren Zëvendëskryeministrja e Kosovës, Albulena Balaj-Halimi ka shkarkuar nga detyra këshilltaren e saj, Hajrie Gashin pasi pë
Largohet nga Shqipëria, kjo është arsyeja pse u lirua nga detyra zv/ministrja e Financave Në mbledhjen e sotme të qeverisë, u lirua nga detyra zëvendësi ministrja e Financave, Belinda Ikonomi. Vendimi u mor nga
Nisin lëvizjet në qeverinë Rama, shkarkohet zv/ministrja e Financave Zv. Ministrja e Financave, Belinda Ikonomi është shkarkuar nga detyra. Vendimi është marrë ditën e sotme në mbledhjen
"O Zot, po bie tërmet", kryeministrja e Islandës frikësohet live (VIDEO) Një tërmet me magnitudë 5.6 ka goditur Islandën teksa kryeministrja e Katrin Jakobsdottir po jepte një konference për sh
Ushtroi dhunë seksuale ndaj shqiptares, ministrja braziliane për Robinhon: Në burg, menjëherë Aventura e Robinhos te Santosi zgjati vetëm një javë. Ish-sulmuesi i Real Madridit dhe Milanit, i cili ishte kthyer në