999 rezultate për

ministrise

Tym dhe flakë te Kryeministria, plas dhuna (VIDEO) Tek kryeministria ka shperthyer dhuna dhe protestuesit, kane care kordonin e policisë. Drejt kryeministrisë kanë hedh
HARTA/ Masat e rrepta, policia nuk do të lejojë rrethimin e zyrës së Ramës Policia ka shtuar shumë masat tek Kryeministria pak minuta para nisjes së protestës së opozitës. Përveç informacioneve s
Kryeministria blindohet me skela hekuri një ditë para protestës (FOTO LAJM) Një ditë para protestës së thirrur nga opozita e Shqipërisë, duket se janë marrë të gjitha masat për të mos lejuar hyrje
Dy ditë para protestës, Rama merr një vendim për ndërtesën e kryeministrisë (FOTO LAJM) Më pak se dy ditë larg protestës së opozitës në bulevardin para kryeministrisë, Rama ka nisur të marrë masat. Pavarës
Abuzim me tenderat, arrestohet ish-juristi i Ministrisë së Drejtësisë Ish-juristi në Ministrinë e Drejtësisë, Lysien Ali i cili prej pesë ditësh ishte shpallur në kërkim, është arrestuar nga
Gjykata merr vendimin për zyrtarët e arrestuar të Ministrisë së Drejtësisë Gjykata Penale e Tiranës mori sot vendimin për ish-Sekretaren e Përgjithshme të Ministrisë së Drejtesisë, Juliana Hoxha
Lirohet nga burgu ish-sekretarja e Ministrisë Gjykata e Krimeve të Rënda ka vendosur që të japë një masë më të lehtë për ish-sekretaren e Ministrisë së Drejtësisë Jul
Deputetët sot vendosin nëse do të hyjë në qeli deputeti Dimovski Në Kuvendin e Maqedonisë sot do të vendoset se a do të paraburgoset ose jo deputeti Ljupço Dimovski, i përfshirë në skan
Zyrtarja e ministrisë filmohet teksa merr ryshfet, qytetari zgjidh hallin pas 25 vitesh (VIDEO) Një qytetar ka më shumë se 25 vjet që endet në një proces privatizimi. Por kamera e fshehtë e emisionit “Stop” ka tregua
Shpërthen bomba në Kabul, 4 të vrarë dhe 100 të plagosur Një shpërthim me bombe në lagjen e Fshatit të Gjelbër të Kabulit, Afganistan, la të paktën 4 të vdekur dhe 100 të plago
VOA: Qeveria shqiptare favorizoi kompaninë fantazëm (DOKUMENT) Në Shqipëri zbulohen detaje të tjera lidhur me kompaninë DH Albania e cila fitoi garën për ndërtimin e një pjese të Unaz
Zyra e propagandës së Ramës harxhon miliona që shqiptarët të shohin këtë reklamë Fillimi i vitit e ka gjetur zyrën e propagandës së kryeministrit Rama nën vrullin e shpërndarjes së reklamave që financo
LIVE/ Studentët nisin sërish protestën para kryeministrisë Studentët janë rikthyer në protesta pas pushimeve të fundvitit, ndërsa u kanë vënë kyçin fakulteteve. Pas grumbullimi
Rikthehen protestat e studentëve, me qindra mblidhen para Universiteteve (VIDEO) Studentët ashtu siç kishin paralajmëruar, janë rikthyer ditën e sotme për të protestuar para kryeministrisë. Në të g
Apel për prindërit në Maqedoni: Bëni kujdes nga epidemia Ministria e Shëndetësisë gjatë ditës së djeshme shpalli epidemi nga morbiljet në tërë zonën e Shkupit, me çka sot, më 03
Me flamurin kuqezi mbi supe, emigrantët shqiptarë nga e gjithë bota mblidhen para Kryeministrisë Mbrëmjen e sotme dhjetëra qytetarë dhe emigrantë janë mbledhur para Kryeministrisë për të protestuar për të shprehur pak
Drejt Kryeministrisë, banorët e Astirit i bashkohen protestës së diasporës Dita e sotme për banorët e Astirit shënon ditën e 55-të të protestës. Ndryshe nga ditët e tjera ata nuk po protestojn
Nis protesta e diasporës, qytetarët bashkohen para Kryeministrisë (FOTO LAJM) Dhjetra qytetarë kanë filluar të bashkohen para Kryeminsitrisë, për protestën e thirrur nga emigrantët e vendit. Ndë
Plas keq grushti, procedohet penalisht ish-zyrtari i Ministrisë së Kulturës Policia e Tiranës ka proceduar penalisht Zamir Sukniqin, ish-Drejtorin e Agjencisë së të Drejtave të Autorit, organizatë
Protesta e meme-ve, studentët kthehen para Kryeministrisë Edhe pse e ndalën protestën e tyre për hir të pushimeve të fundvitit, studentët nuk kanë ndërmend të ndalen se protestua