999 rezultate për

ministria

Një tjetër mjek shqiptar infektohet me koronavirus, shtrohet te Infektivi Një tjetër mjek është infektuar me koronavirus dhe është shtruar në Infektiv. Ai është Roland Xhaxho, mjeku i njohur
Shtohet ndjeshëm numri i të prekurve nga koronavirusi në Shqipëri Ka shkuar në 304 numri i të prekurve nga koronavirusi në vendin tonë prej të cilëve 16 kanë ndërruar jetë. Të prekuri
Gjermania nuk do ''t' ia dijë'' për pandeminë, gati të presë 80 mijë punëtorë të tjerë Gjermania do të lejojë që punëtorët e huaj të hyjnë për të ndihmuar në korrjen e frutave dhe perimeve në ferma, njoftoi
Lajm i mirë mes vështirësive, 9 të shëruar nga koronavirusi Sipas raportit të Ministrisë së Shëndetesisë, aktualisht në Infektiv jane 81 persona të shtruar, 8 prej te cileve jane n
Lokaleve dhe restoranteve i vihet "dryni" pa afat, Ministria jep njoftimin e rëndësishëm Jo vetëm për shkollat, por edhe një pjesë e mirë e bizneseve do vazhdojnë t'i mbajnë qepenët mbyllur pa afat. Kështu
Thaçi rrezikon dënimin me 5 vjet burgim, arsyeja pse e kallëzoi Ministria e Brendshme Interpretimi i ligjshmërisë së vendimeve të Qeverisë dhe thirrja që qytetarët të mos i zbatojnë vendimet e saj e kanë sh
7 RËNDË/ Ministria tregon çfarë po ndodh tek Infektivi dhe te spitali COVID 2 Teksa numri i viktimave nga koronavirusi ka shkuar në 11 vetë dhe 223 numri i të prekurve, Ministria e Shëndetësisë ka
Shqiptarët e bllokuar jashtë vendit, Ministria e Jashtme jep njoftimin e rëndësishëm Ministria për Evropën dhe Punët e Jashtme është duke punuar për të mundësuar rikthimin e qytetarëve shqiptarë që kanë ng
Keni mbetur në vende të huaja? Ministria e Jashtme ju vjen në ndihmë Për shkak të situatës së krijuar nga COVID-19, shumë shtetas shqiptarë kanë ngelur të bllokuar në disa vende të ndryshme
Shënohet viktima e 6 nga koronavirusi në Shqipëri, detajet Ka ndërruar jetë një paciente 71-vjeçare në spitalin Infektiv në Tiranë. Lajmi është konfirmuar nga ministria e Shëndetë
Jo vetëm lajme të këqija, 17 pacientë shërohen plotësisht nga koronavirusi Zv ministrja e Shëndetësisë Mira Rakacolli deklaroi sot se 17 qytetarë deri në këto momente janë shëruar (të shtruar dh
Shënohet viktima e dytë nga koronavirusi në Maqedoni Ministria e Shëndetësisë informon se një pacient me koronavirus ka ndërruar jetë në Klinikën për sëmundje infektive dhe
Shënohet viktima e katërt nga koronavirusi në Shqipëri Mëngjsin e sotëm është shënuar viktima e katërt nga koronavirusi në vendin tonë. Njoftimin e ka dhënë Ministria e Shë
Ministria e Jashtme jep njoftimin e rëndësishëm për shqiptarët në Kanada Ministria për Evropën dhe Punët e Jashtme jep një njoftim të rëndësishëm për të gjithë shqiptarët që jetojnë në Kanada.
Jeni bllokuar në Austri për shkak të koronavirusit? Ministria e Jashtme jep lajmin e mirë Një lajm i mirë ka ardhur ditën e sotme nga Ministria per Europen dhe Punet e Jashtme. Kjo e fundit, informon të gjit
Rritet numri i të prekurve nga koronavirusi në vend Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar sot se ka shkuar në 70 numri i të prekurve nga koronavirusi në vendin tonë. Pes
Jeni në Zvicër, por dhe pak ju mbarojnë ditët e qëndrimit? Ministria e Jashtme ka një lajm të mirë për ju Nëse aktualisht jeni në Zvicër me leje qëndrimi, por ju mbaron për pak kohë mos u shqetësoni. Ministria për Evropën d
Jo të gjithë mund të bëjnë tamponin, 30 pacientë me COVID 19 te Infektivi Ministria e Shëndetësisë ka konfirmuar sot katër raste të reja, duke shkuar kështu në 59 numri i të prekurve nga koronav
Ministria e Jashtme jep njoftimin e rëndësishëm: Anuloni udhëtimet e planifikuara Ministria e Jashtme ka bërë një njoftim të rëndësishëm në lidhje me ata qytetarë që kanë planifikuar udhëtime. Sipas
Shkon në 55 numri i të prekurve nga koronavirusi në Shqipëri Ka shkuar në 55 numri i të prekurve nga COVID 19 në vend. Ministria e Shëndetësisë bëri me dije se gjatë 24 orëve të