999 rezultate për

ministria

Mbeten shifra të larta, 31 raste të reja në 24 orë Vijojnë të jenë të larta shifrat e infektimeve me koronavirus në vendin tonë. Gjatë 24 orëve të fundit, Ministria e S
44 raste në 24 orë, cilat vatra të reja u bënë sot aktive Në 24 orët e fundit, janë shënuar 44 raste të reja të infektuar me COVID-19. Ministria e Shendetesise ka bere me dije
Mjeku zbulon skandalin në QSUT: Një mjek dhe dy infermiere me COVID-19, ministria fsheh rastet? Ditën e sotme infektimi me COVID-19 ka arritur kulmin duke infektuar 42 persona. Me anë të një postimi në Facebook,
Hapen rrugët ajrore me Greqinë, kur do mund të udhëtoni Vendi fqinj Greqia ka marre venndimin për të hapur fluturimet me Shqipërinë. Ministria e Infrastrukturës dhe Energjis
Vdekja e të moshuarës tek Infektivi, ministria sqaron se nuk ishte nga Covid-19 Ministria e Shëndetësisë ka reaguar lidhur me gruan që humbi jetën në spitalin Infektiv, ndërsa thotë se ajo ka qenë asi
Mbi 120 shkolla në Izrael mbyllen përsëri për shkak të COVID-19 Tre javë pasi Izraeli rihapi dyert e të gjitha shkollave të tij, gjithnjë e më shumë po mbyllen përsëri për shkak të një
Ndodh në Tiranë: Një mjek infektohet për herë të dytë me koronavirus Në 24 orët e fundit në Shqipëri janë shënuar 20 raste të reja të infektuara me COVID-19. Shpërndarja e infektimeve
Detyrimet e prapambetura shkojnë 53 milionë euro, institucionet me borxhet më të mëdha Në fund të tremujorit të parë 2020 detyrimet e prapambetura të institucioneve arritën në total rreth 53 milionë euro ku
Reagon ministria e Shëndetësisë në Kosovë: Kufijtë me Shqipërinë nuk janë mbyllur Ministria e Shëndetësisë në Kosovë ka sqaruar çështjen e rihapjes së kufijve tokësorë. MSh-ja ka ftuar të gjitha të g
Një futbollist i infektuar, ja çfarë parashikon protokolli i miratuar nga Ministria e Shëndetësisë Teksa pritej që ditën e nesërme futbolli në Shqipëri të riniste pas një periudhë ndërprerje më shumë se dymujore, sot ka
Ndërron jetë gruaja tek Infektivi, ministria: Shkak nuk është koronavirusi Një 70 vjeçare ka humbur jetën gjatë paradites së sotme në spitalin Infektiv, por sipas ministrisë shkak nuk ishte koron
U fsheh nga ministria? Ndërron jetë e moshuara me COVID-19 tek spitali "Shefqet Ndroqi" Ka ndërruar jetë një 80-vjeçare që ishte infektuar me COVID-19 në spitalin "Shefqet Ndroqi". Gjithashtu në këtë spi
Mali i Zi së shpejti hap kufirin me Shqipërinë pa asnjë kusht Ministria për Evropën dhe Punët e Jashtme përmes një njoftimi i ka vënë në dijeni qytetarët shqiptarë se, Mali i Zi, që
Humb jetën në mënyrë të papritur një tjetër pacient tek Infektivi Ministria e Shëndetësisë ka konfirmuar sot një tjetër viktimë nga koronavirusi në vend. Bëhet fjalë për një 69 vjeçar
Rrëzohet pema të Kryeministria, shpëtojnë paq dy gardistët (FOTO LAJM) Moti i keq ka pushtuar vendin ditën e sotme dhe reshjet e shiut, kanë shoqëruar gjithë mëngjesin. Një pemë është rrëz
Shtohet numri i pacientëve që mposhtën koronavirusin, si paraqitet situata tek Infektivi Ministria e Shëndetësisë konfirmoi sot 5 raste të reja me koronavirus, dhe shkon në 969 numri i të prekurve. Lajmi i
Sulm tek Kryeministria? Rama sjell edhe makinën me ujë për të shpërndarë protestuesit (VIDEO) Në këto momente ka nisur protesta e qytetarëve të thirrur nga Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit e cila po e zhvillon tubim
Shkon në 110 numri i të vdekurve nga COVID-19 në Maqedoninë e Veriut Ministria e Shëndetësisë e Maqedonisë së Veriut ka informuar se numri i të vdekurve nga koronavirusi i ri (COVID-19) në
Shkelma dhe grushte, degjeneron në përplasje fizike protesta te Ministria e Brendshme (VIDEO) Ka degarduar në përplasje fizike protesta që po zhvillohet në këto momente të Ministria e Brendeshme. Nga pamjet shih
Rritet ndjeshëm numri i të infektuarve, sa persona rezultuan pozitivë gjatë orëve të fundit Ka shkuar në 898 numri i të prekurve në Tiranë. Gjatë 24 orëve të fundit kanë rezultuar pozitiv ndaj koronavirusit 18 pe