999 rezultate për

ministri

Tela me gjemba të ushtrisë, Rama përgatitet për "luftë" tek kryeministria Policia po merr masa ekstreme sigurie tek Kryeministria ku pritet të fillojë protesta e opozitës. Forcat e rendit kanë t
Basha flet për mesazhin që do i japë Edi Ramës Kur vetëm disa minuta na ndajnë nga nisja masive e protestës së opozitës, kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka dh
HARTA/ Masat e rrepta, policia nuk do të lejojë rrethimin e zyrës së Ramës Policia ka shtuar shumë masat tek Kryeministria pak minuta para nisjes së protestës së opozitës. Përveç informacioneve s
FNSH dhe RENEA "blindojnë" Kryeministrinë, policët me maska kundër gazit (VIDEO) Policia, FNSH dhe RENEA janë dislokuar në ambientet e brendshme të kryeministrisë për të përballuar ndonjë situatë të te
Qentë le të lehin, po "Migjeni" dhe "Noli" ku janë? Biletat ku shiten? Kryeministri Rama bëri atë që di të bëjë më mirë duke i quajtur qen të gjithë ata që ngrenë pikëpyetje mbi propagandën e
Rama shfajësohet për vizitën e nesërme në Vlorë Pas deklaratave që erdhën nga ana e opozitës në lidhje me një anti-miting të organizuar në Vlorë nga kryeministri Edi Ra
Kryeministria blindohet me skela hekuri një ditë para protestës (FOTO LAJM) Një ditë para protestës së thirrur nga opozita e Shqipërisë, duket se janë marrë të gjitha masat për të mos lejuar hyrje
Kujdes, mbyllet rruga Kaçanik-Hani i Elezit Ministria e Infrastrukturës dhe Transportit njofton publikun se për shkak të aktiviteteve ndërtimore në urën 407, për si
Protestuesit do hyjnë në Kryeministri? Çfarë paralajmëron analisti Analisti Ilir Babaramo, i ftuar në emisionin “Të Paekspozuarit”, ka zbuluar se në kryeministri, aktualisht gjendet një k
Pas "Zërit të Amerikës", Rama probleme dhe me BIRN Kryeministri Edi Rama, njihet për qëndrimin e tij prej arroganti ndaj gazetarëve dhe medieve, madje au vazhdimisht i qua
Ish-kryeministri italian kërkon që Merkel të drejtojë BE-në Ish-kryeministri i Italisë, Matteo Renzi, beson se kancelarja e Gjermanisë, Angela Merkel, duhet të vazhdojë të luajë ro
Dy ditë para protestës, Rama merr një vendim për ndërtesën e kryeministrisë (FOTO LAJM) Më pak se dy ditë larg protestës së opozitës në bulevardin para kryeministrisë, Rama ka nisur të marrë masat. Pavarës
Ministria e Brendshme nxjerr njoftimin zyrtar për aksidentin Ministria e Brendshme ka konfirmuar se numri i viktimave në aksidentin e djeshëm është 14. Ndërkohë që për shkaqet e aks
"Shau Lulzim Bashën", Berisha reagon për incidentin në Kuvend (VIDEO) Ish kryeministri Sali Berisha ka treguar se çfarë ndodhi në Kuvend, teksa deputeti i PD, Edi Paloka i hodhi bojë në fyty
Rama lyhet me bojë në Kuvend (VIDEO) Kryeministri Rama është parë i lyer me bojë pak më parë në Kuvend. Deputeti i PD Edi Paloka iu afrua kryeministrit dh
Zbardhet ora e vizitës të Zaev në spitalin "8 Shtatori" Kryeministri i Maqedonisë, Zoran Zaev sot në orën 10 e 30 do t’i vizitojë personat e lënduar nga aksidenti rrugor që ndo
Kufoma dhe njerëz të plagosur, pamjet e tmerrshme nga aksidenti në Maqedoni (VIDEO) Një autobus ka dalë nga rruga dhe është përmbysur pasditen e sotme në autostradën Shkup-Tetovë. Paraprakisht raportohet
Reagon për herë të parë Berisha, a iu refuzua viza amerikane? I pyetur për deklarimet e Edi Ramës se i ishte refuzuar viza amerikane, ish-kryeministri Sali Berisha e cilësoi atë si n
Ministri jep lajmin e frikshëm: 13 të vdekur dhe 40 të plagosur Numri i viktimave ka arritur në 13, ndërsa rreth 40 persona të tjerë janë shtruar në Spitalet e shkupit pas lëndimeve që
Posti i Vuçiçit në mëshirë të Haradinajt Qytetarët e Serbisë së shpejti mund të shkojnë në zgjedhje dhe për këtë Partia Përparimtare e Serbisë (SNS) do vendos ja