999 rezultate për

ministrave

Deputeti për vdekjen e Florencit: Mos digjni flamuj, por foton e kryeministrit Vdekja e Florencit ka shkaktuar shumë zhurmë mediatike dhe qytetarët kanë reaguar ashpërmadje kanë djegur flamurin franc
Haradinaj ul simbolikisht pagat e zv.ministrave Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj në mbledhjen e mbajtur sot ka marrë vendim që paga e zëvendësmini
Haradinaj i rrit pagën vetes rreth 3 mijë euro (FOTO) Kryeministri i Kosovës përmes një vendimi të cilin e ka marrë dje, ia ka dyfishuar pagën vetes dhe ministrave të kabinet
Dorëzohet Rama, vendos ndërtimin e varrezave të ushtarëve grekë Qeveria shqiptare më në krye Edi Ramën ka zgjedhur të bëjë lëvizjen e parë për zgjidhjen e mosmarrëveshjeve me Greqinë.
Habit Haradinaj: Në qeverinë e Mustafës ka pasur më shumë zv.ministra Kryeministri Ramush Haradinaj ka sfiduar kryetarin e Lidhjes Demokratike të Kosovës. Sipas Haradinajt numri i zv.mini
Deputetja e AAK tregon arsyen pse që ka me dhjetëra zv.ministra Deputetja e AAK-së, Teuta Haxhiu, në seancën e Kuvendit që po vazhdon sot, ku po diskutohet për qeverisjen Haradinaj, ar
Miliona euro harxhohen për zv.ministrat Partnerët e koalicionit qeverisës me emërimin e 67 zëvendësministrave, të cilët kanë nga një asistent dhe shofer persona
Haradinaj u jep një porosi ministrave Kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj, në mbledhjen e sotme të Qeverisë ka kërkuar nga ministrat që të marrin pjesë në
Shqiptarët paguajnë edhe 900 mln lekë për salltanetet e ministrave dhe deputetëve Komisioni i Ekonomisë dhe Financave ka miratuar dje propozimet e bëra nga komisionet e tjera parlamentare gjatë diskutim
Fillon seanca pa praninë e disa ministrave Ka filluar punimet seanca e Kuvendit të Kosovës. Punimet janë hapur nga nënkryetari Xhavit Haliti ndërsa në sallë janë 8
Rama nuk përton as të dielën! Shënon kosh para ministrave (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama ka zgjedhur të urojë ndjekësit e tij në facebook me dy foto të veçanta të cila flasin shumë mbi pa
Nesër vendoset për emrat e ministrave të qeverisë së Zaevit Nesër është dita finale për plotësimin e kabinetit qeveritar, respektivisht përzgjedhjen e ministrit të ri të Shëndetësi
Denoncimi i rëndë: Balili ka video të Ramës duke kryer orgji në Santa Quaranta Ish-kryeministri Sali Berisha me anë të një postimi në Facebook ka reaguar pas sekuestros së vendosur sot ndaj hotelit l
Rama suprizon 100 mijë punonjës administrave me vendimin e fundit Ditën e sotme qeveria ka marrë një vendim i cili me shumë siguri do të gëzojë administratën. Qeveria ka marrë vendim
Emërohet zv.ministri i 63-të Numri i zëvendësministrave në Qeverinë e Ramush Haradinajt ka shkuar në 63. Me vendim të Haradinajt, të martën, Rexhe
Pas zëvendësministrave, Haradinaj krijon armatën e vlerësuesve për përkthime Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj duket se po e ka të vështirë të vendosë vet, se a ka nevojë Kosova për Njësi pë
Haradinaj është në hall se zv.ministrat nuk kanë ç'të punojnë Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj ka kërkuar nga ministrat që t’iu delegojnë përgjegjësi konkrete zëvendësministra
Qeveria largon nga detyra e rendësishme babain e Erisa Xhixhos Qeveria ka vendosur lirimin nga detyra të Piro Xixhos, i cili prej shumë vitesh ka drejtuar Autoritetin e Komunikimeve E
Shpenzimet e 60 zv.ministrave të qeverisë Haradinaj Qeveria Haradinaj i është afruar shifrës prej 60 zëvendësministrave të emëruar, duke shënuar kështu rekord në historinë
Ndodhi/ Eseti emërohet gabimisht zv.ministër, keni për të qeshur me lot Emërimi i zëvendësministrave të shumtë në Qeverinë Haradinaj, ka bërë që shumë qytetarë të bëjnë shaka me këto pozita, d