999 rezultate për

minimal

Ka shpresë për Vllazninë, fiton minimalisht ndaj Kukësit (VIDEO) Vllaznia ka fituar me përmbysje sot ndaj Kukësi me shifrat e përgjitshme 2-1 në "Zeqir Ymeri", ndeshje e vlefshme për ja
Kushtetuesja rrëzon kërkesën e sindikatave, rroga minimale do të paguhet Gjykata Kushtetuese e Maqedonisë e ka shfuqizuar rezultatin e normuar për pagesën e rrogës minimale, që ishte përfshirë
Lazio nuk gabon, fiton minimalisht në transfertë ndaj Torinos (VIDEO) Lazio ka marrë një fitore të rëndësishme sonte në transfertë ndaj Torinos me rezultatin minimal 0-1 në "Stadio Olimpico
WhatsApp ul moshën minimale të përdoruesve në Evropë WhatsApp është aplikacioni më i njohur dhe më i përdorur në Europë. Së fundmi ai po cakton moshën minimale për përdor
Roma fiton minimalisht ndaj Genoas dhe merr tri pikët e arta (VIDEO) Roma ka hedhur një hap të rëndësishëm sonte në tabelën e klasifikimit, duke mposhtur Genoa me shifrat 2-1 në "Stadio Oli
Barcelona fiton minimalisht ndaj Valencias, dhe then një rekord të madh në La Liga (VIDEO) Barcelonam mori një fitore të rëndësishme sot ndaj Valencias në "Camp Nou" duke u afruar sa më afër titullit kampion.
Kukësi fiton minimalisht ndaj Kamzës, verilindorët blindojnë vendin e dytë (VIDEO) Kukësi ka marrë një fitore të vlefshme 0-1 në fushën e vështirë të Kamzës. Kuksianët janë treguar cinik duke shënuar
Nëse keni plane për fundjavë lexoni motin Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka bërë të ditur se do të mbajë mot me diell dhe vranësira të pjesshme. IHK nj
Brazili i hakmerret Gjermanisë, fiton minimalisht në Berlin (VIDEO) Brazili ka mposhtur Gjermaninë me rezultatin minimal 1-0 në "Olympiastadion" të Berlinit. Të dyja skuadrat ishin agr
Rritet paga mesatare por jo xhepat e qytetarëve Sipas ekspertëve ekonomik, rritja e pagës mesatare nuk do të ndikon shumë në rritjen e standartit të qytetarëve. Qytetar
Kosova e Challandes fiton minimalisht miqësoren ndaj Madagascarit (VIDEO) Kosova ka arritur të triumfojë ndaj Madagascarit, duke fituar me rezultatin minimal 1-0 në “Stade Municipal Jean Rolland
Çunat e Bogdanit triumfojnë minimalisht kundër Kazakistanit Shqipëria U-19, me trajner Erjon Bogani, kamposhtur minimalisht 1-0 Kazakistanin në një ndeshje miqësore. Ndeshja u
Xhemajli bën golin spektakolar, i jep fitoren Zvicrës (VIDEO) Zvicra e shqiptarëve ka shënuar fitore minimale kundër Greqisë në një miqësore që është zhvilluar në Athinë. Zvicra e
PSG vazhdon me fitore, mposht minimalisht Angers (VIDEO) Paris Saint-Germain ka marrë një fitore të rëndësishme sot ndaj skuadrës së Angers me shifrat 2-1 në "Parc des Princes",
Gjoka fajëson ekipin e tij për humbjen minimale kundër Laçit Trajneri i Vllaznisë, Gjoka u shpreh i trishtuar pas humbjes me Laçin ku vendosi goli i Uzunit. Tekniku në fillim shpreh
Skënderbeu i pandalshëm, mposht minimalisht Partizanin (VIDEO) Skënderbeu ka arritur të marrë një fitore të rëndësishme sot ndaj Partizanit me rezultatin minimal 1-0, ndeshje e vlefsh
Atletico Madrid fiton minimalisht ndaj Copenhagenit dhe kualifikohet më tutje (VIDEO) Atletico Madrid ka fituar edhe në ndeshjen e dytë ndaj Copenhagenit me rezultatin minimal 1-0 në "Wanda Metropolitano.
Napoli fiton minimalisht ndaj SPAL, dhe marrin kreun e Serie A (VIDEO) Napoli ka arritur një fitore të rëndësishme sot ndaj SPAL ku fituan 1-0 në "San Paolo", ndeshje e vlefshme për javën e 2
Shifra marramendëse, zbuloni sa paguhen liderët më të fuqishëm në botë (FOTO LAJM) Pagat e njerëzve të tjerë gjithmonë rrisin kuriozitetin. Edhe kolegët dhe miqtë nuk nxitojnë për të ndarë se sa para
Schalke fiton minimalisht ndaj Wolfsburgut dhe kualifikohet në gjysmë-finale të Kupës Schalke 04 është skuadra e katërt që kalon në gjysmëfinale të DFB Pokal të këtij sezoni. Tashmë janë konfirmuar katër