999 rezultate për

minimal

Teuta mposht minimalisht Kamzën në Niko Dovana Teuta mposhti Kamzën me rezultatin 1-0 në takimin e fundit të javës së 3-të të Kategorisë Superiore. Goli i sulmuesit Am
Ronaldo nuk shënon, Juventus fiton minimalisht ndaj Parmas (VIDEO) Juventusi ka mposhtur Parmën në “Ennio Tardini”, në një natë ku Cristiano Ronaldo përsëri dështoi ta realizojë golin deb
Për vete e rriti rrogën por as që e ka në rend ditë të rrisë rrogën minimale për qytetarët Ramush Haradinaj ia rriti vetes dhe ministrave rrogën pasi kishte nevojë për kollare e kostume por nga ana tjetër nuk ka
Shqipëria debuton me humbje në Europianin e Minifutbollit, mposhtet minimalisht nga Kazakistani Shqipëria ka debutuar me humbje në Europianin e Minifutbollit që po mbahet në Kiev të Ukrainës. Kombëtarja jonë është mp
Inter fiton me rezultatin minimal ndaj Atletico Madridit (VIDEO) Interi ka fituar ndaj Atletico Madridi me rezultat minimal 1-0 në kuadër të ndeshjeve të International Champions Cup.
Bayern Munich fiton me rezultat minimal ndaj Manchester United (VIDEO) Bayerni Munich fitoi miqësoren e luksit ndaj Manchester United, të zhvilluar mbrëmjen e sotme në “Alianz Arena”. Nde
Inter fiton me rezultatin minimal ndaj Lyonit (VIDEO) Interi ka fituar me rezultatin minimal 1-0 kundër Lyonit, në "Aviva Stadium". Një dominim i lehtë i Interit, por një
Laçi në kërkim të mrekullisë kundër Moldes Pas Kukësit tashmë do të zbresi Laçi në fushë për të shkruar historinë europiane. Kurbinasit do të përballen me Mold
Chelsea triumfon minimalisht ndaj Perth Glory (VIDEO) Ndeshja mes Perth Glory–Chelsea është mbyllur në favor të londinezëve me rezultat minimal 0-1. Chelsea ka kaluar në e
Përfundon gjithçka, Partizani humbet në shtëpi ndaj Mariborit Në “Selman Stërmasi” Partizani luajti ndeshjen e turit të parë të Europa League ndaj sllovenëve të Maribor. Skuadra s
E frikshme, Shqipëria nuk përmbush kushtet minimale kundër trafikimit njerëzor Departamenti amerikan i Shtetit publikoi të enjten Raportin e vitit 2018 për Trafikimin e Qenieve Njerëzore. Ky raport i
Nëse keni plane për javën e ardhshme, moti nuk është me ju (TABELA) Të dielën në Kosovë pritet të mbajë mot me vranësira. Temperaturat e ajrit do të pësojnë rënie të ndjeshme nën vlera
Spanja fiton, por Hierros i ka humbur diçka brenda pantallonave (FOTO LAJM) Fernando Hierro nuk mund ta kishte menduar që do të ishte trajneri i Spanjës këtë Botëror, megjithatë ëndrrat edhe reali
Ndeshje e çmendur, Danimarka fiton minimalisht ndaj Perusë (VIDEO) Danimarka ka arritur të fitoj me plot vuajte përballë Perusë me rezultatin minimal 0-1. Pjesa e parë u mbyll me porta
Spanja fiton minimalisht ndaj Tunizisë (VIDEO) Spanja ka arritur të fitoj minimalisht ndaj Tunizisë në stadium e Krasnodarit të Rusisë. Ishte Iago Aspas ai që i dh
Shifra të frikshme, 30% e punonjësve shqiptar marrin rrogë minimale Një pjesë e madhe e shqiptarëve jetojnë në varfëri, edhe pse janë në punë. Kjo për shkak të rrogave minimale që marrin.
Anglia fiton minimalisht miqësoren ndaj Nigerisë (VIDEO) Anglia ka mposhtur minimalisht Nigerinë me rezultatin 2-1 në një ndeshje miqësore në "Wembley Stadium", në prag të Kupës
Mancini debuton me fitore, Italia mposht minimalisht Arabinë Saudite (VIDEO) Manccini ka debutuar me fitore me Azurrë në një miqësore me Arabinë Saudite. Italianët shënuan golin e parë nga Balot
A do të bie shi nesër? Ja çfarë iu rezervon moti Sot pasdite (e shtunë, dt.26) dhe nesër (e diel, dt.27) pritet të ketë reshje të dobëta në pjesën më të madhe të qarqeve
Ka shpresë për Vllazninë, fiton minimalisht ndaj Kukësit (VIDEO) Vllaznia ka fituar me përmbysje sot ndaj Kukësi me shifrat e përgjitshme 2-1 në "Zeqir Ymeri", ndeshje e vlefshme për ja