999 rezultate për

minimal

Kukësi mposht minimalisht Flamurtarin e vendit të fundit (VIDEO) Kukësi ka arritur të marrë një fitore mjaft të rëndësishme kundër Flamurtarit me rezultatin 1-0. Vendimtar për Kukësin,
Nuk ka shi, parashikimi i motit për ditën e sotme Dita e sotme pritet të jetë e qëndrueshme dhe pa reshje shiu. Sipas Qendrës Kombëtare për parashikimin dhe monitorimi
United e mbyll në avantazhin minimal pjesën e parë (VIDEO) Manchester United e ka mbyllur në avantazhin minimal pjesën e parë përballë Partizanit të Beogradit e cila po luhët në s
Chelsea mposht minimalisht Ajax-in në Amsterdam (VIDEO) Chelsea ka arritur të marrë një fitorë shumë të rëndësishme përballë Ajaxit në shtëpinë e këtyre të fundit. Miqtë dje
Caktohen çmimet minimale: Sa do të paguhet për sigurimin e detyrueshëm të ndërtesave Pas tërmeteve “tundet” qeveria, nuk regjistrohen pronat pa sigurim 10-vjeçar. Caktohen çmimet minimale për sigurimin e n
Ndryshon moti, mos dilni pa çadra Ditë me reshje shiu të dobëta ose lokale të dobëta në disa qarqe të territorit ka parashikuar Instituti i Gjeoshkencave
Dominante për 90 minuta, Kosova mposht minimalisht Gjibraltarit (VIDEO) Kosova ka shënuar fitore në ndeshjen miqësore ndaj Gjibraltarit 1:0 në “Fadil Vokrri”. Golin e vetëm e shënoi Florent
Interi nuk di të ndalet, mposht minimalisht Lazion (VIDEO) Interi ka shënuar fitoren pestë me radhë në Serie A. Skuadra e drejtuar nga Conte ka mposhtur Lazion me rezultat 1-0
Basha: Pagë minimale 300 euro brenda 6 muajve të parë të qeverisjes (VIDEO) Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka shpalosur sot një pikë me rëndësi të programit të Partisë Demokratike në
Interi fiton minimalisht dhe "arratiset" në krye (VIDEO) Pas lajmit për barazimin e Juventusit me Fiorentinën sot, tifozët e Interit i janë gëzuar edhe më shumë fitores kundër U
Portugalia e mbyll në avantazhin minimal pjesën e parë përballë Serbisë (VIDEO) Portugalia ka arritur të shënoj përballë Serbisë në minutën e 42’ pas një rrëmujë në zonë Carvahlo arrinë ta dërgojë top
Spanja e mbyll në avantazhin minimal pjesën e parë përballë Rumanisë (VIDEO) Spanja është duke e mposhtur 1-0 Rumaninë Kapiteni dhe mbrojtësi i Real Madridit, Sergio Ramos, ishte ai që e kaloi S
Partizani vuan por fiton minimalisht ndaj Flamurtarit (VIDEO) Partizani dhe Flamurtari zhvilluan mes tyre në “Selman Stërmasi” ndeshjen e javës së tretë të Kategorisë Superiore. T
Marramendëse, kaq i kushtoi fustani minimalist Dua Lipës për ditëlindje (FOTO LAJM) Dua Lipa dy ditë më parë festoi ditëlindjen, më 22 gusht ajo mbushi 24 vjet jetë. Këngëtarja për ditëlindje udhëtoi m
DASH publikon raportin: Transparenca fiskale në vend njësoj me Afganistanin Departamenti Amerikan i Shtetit ka publikuar sot raportin për transparencën fiskale në vend. Sipas raportit të Shqipë
Manchester City e mbyll në avantazhin minimal pjesën e parë përballë Tottenham (VIDEO) Pas dy golave të shpejtë fillimisht në minutën e 20 City zhbllokon rezultatin me Sterling ndërsa 3 minuta më vonë eshtë
Me bikini minimaliste dhe trupin "çokollatë", moderatorja shqiptare "tërbon" Instagramin (FOTO LAJM) Einxhel Shkira është padyshim një nga femrat më të komentuara të shoëbiz-it shqiptar dhe një nga moderatoret më të reja
Me bikini minimaliste, Françeska Jaçe i bënë "zbor" motorrit të ujit (VIDEO) Françeska Jaçe, ish-konkurrentja e “Big Brother” është shumë aktive në rrjetet e saj sociale. Ajo ndan me fansat e s
Erë e fortë në bregdet dhe ulje temperaturash, si do jetë moti sot Vendi ynë gjatë gjithë ditës mbetet në ndikimin e kushteve të qëndrueshme atmosferike duke bërë që moti i kthjellët të j
Sulltanesh e "Kosem" si nuk e keni imagjinar, me bikini minimaliste në jaht (FOTO LAJM) Me fytyrën dhe personazhin e sulltaneshës Safije, jemi njohur në serialin turk “Kosem”. Ajo interpretonte një rol të