999 rezultate për

minimal

Banka e Shqipërisë ul normën bazë të interesit në nivele minimale historike Guvernatori i Bankës së Shqipërisë, Gent Sejko ka pranuar se pas mbledhjes së Këshillit Mbikqyrës, u vendos se do të ule
Ministri i Ramës jep lajmin e mirë: 26 mijë lekë në muaj kompesim, kush ka mbyllur biznesin! "Jemi duke ndërhyrë tek shtresat në nevojë. Ka dhe një paketë ushqimore që ndihmon qytetarët në nevojë, në komunitete të
Doktori i njohur tregon numrin real të të prekurve nga koronavirusi: Minimalisht mund të jenë 400 Mjeku infeksionist Pëllumb Pipero i cili këto kohë ka arritur të qetësojë shumë njerëz me deklaratat e tij, ka folur pë
Reshje shiu në të gjithë vendin, mos harroni çadrën Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës bën të ditur se sot vendi do të jetë nën ndikimin e masave të ajrit me presion të
Paga minimale 300 euro! A e kopjoi Rama Bashën i cili e premtoi një vit më parë? Kryeministri Edi Rama dhe kryebashkiaku Lulzim Basha shpesh herë kanë akuzuar njëri tjetrin për "kopjime" premtimesh e v
Borussia Dortmund fiton minimalisht ndaj Freiburg (VIDEO) Burussia e Dortmund ja ka dalë të marrë 3 pikë ndaj Freiburg edhe pse me shumë vështirësi. Fatin e këtij takimi e ven
Vranësira dhe reshje shiu, si pritet të jetë moti sot Sipas Meteoalb: Territori shqiptar do të jetë në kushte të qendrueshme atmosferike, duke bërë që moti të mbizotërohet ng
Dëborë dhe reshje shiu, çfarë ka rezervuar moti këtë fundjavë Pjesa e pare e dites do te jete me kthjelime dhe vranesira te lehta, te cilat shtohen gjate oreve te pasdites dhe mbremj
Fitore minimale ndaj Granadës, kjo është deklarata e Setien Quique Setien ishte i kënaqur me atë se si ndeshja e tij e parë si trajner i Barcelonës shkoi, ndërsa ata mposhtën Grana
Keni bërë plane? Çfarë do të ndodhë sot me motin Sipas Meteoalb: Pas fundjavës me vranësira dhe reshje shiu në disa zona të vendit, duket se ditët me diell do të riktheh
Temperaturat me minus, si do të jetë sot moti? Moti sot do të jetë me vranësira të vogla deri në mesatare. Paradite nëpër lugina do të ketë paraqitje të mjegullës. Tem
Liverpool i sigurtë drejt titullit, mposht minimalisht Tottenhamin (VIDEO) Liverpool ka arritur fitore shumë të rëndësishme ndaj Tottenham me rezultat minimal 0:1. Roberto Firmino i dha fitore
FA Cup, Man City e mbyll në avantazhin minimal pjesën e parë (VIDEO) Oleksandr Zinchenko ka realizuar një gol të bukur sonte nga largësia duke shënuar kështu golin e parë për Cityn, në minu
Ciklet diellore: Dielli shënon rekordin e tij minimal të aktivitetit në 2019 2019 është një vit rekord për Diellin: ai është në nivelin e tij më të ulët të aktivitetit dhe gjatë këtij viti që po lë
Një fundvit i akullt, natën e Vitit të Ri temperaturat do zbresin në vlera minimale Ditën e sotme janë ulur shumë temperaturat dhe kështu do të vazhdojnë edhe në ditët në vazhdim. Kështu deklaroi meteo
Teuta mbyll në avantazhin minimal pjesën e parë ndaj Paretizanit (VIDEO) Pjesa e parë në Teuta - Partizani ka përfunduar me avantazhin minimal të vendasve. Goli u shënua nga Kallaku me 11 me
Prej ditës së sotme paga minimale në Maqedoni është 14.500 denarë Paga minimale nga dita e sotme shënon rritje për rreth 2.000 denarë dhe është 14.500 denarë. Krahasuar me vitin 2017, pa
Lazio fiton minimalisht dhe mban gjall shpresat për kualifikim (VIDEO) Lazio ka arritur të marrë një fitore minimale ndaj Cluj në 'Olimpico'. Goli që zhbllokoi ndeshjet dhe do të ishte i v
Nga 1 dollari i Trump te shifrat stratosferike, sa paguhen liderët botërorë Pagat e njerëzve të tjerë gjithmonë nxisin kuriozitet, madje as miqtë nuk hezitojnë të jua tregojnë apo të ju pyesin për
Zotohet Basha: Vitin e parë të qeverisjes, paga minimale 300 euro Lulzim Basha ka udhëtuar ditën e sotme drejt Korçës në kuadër të turit "Rrugëtimi për Shqipërinë", ishte qyteti i Korçës