999 rezultate për

minimal

Duke filluar nga shtatori paga minimale do të jetë 12.000 denarë Me 1,5 milionë euro mjete të buxhetit në muaj, Qeveria do t’i mbështesë kompanitë të paguajnë pagën minimale prej 12.000
VMRO: Qytetarët presin plotësimin e premtimeve për pagën minimale VMRO-DPMNE ka theksuar se qytetarët presin të vazhdojë trendi i vendosjes së masave me të cilat do të rritet paga minima
Zgjedhjet, numri i votave që duhen në çdo qark për t’u bërë deputet Gara si subjekte më vete, është edhe sprovë për të gjitha forcat politike për të kapur numrin e duhur të votave, që më p
Pagesat e reja për të marrë pension, tabela për çdo kategori Pagesat për kontributet e sigurimeve shoqërore dhe shëndetësore nga periudha e 1 majit do të llogariten me pagën e re mi
Moti për sot në Kosovë Mot gjatë ditës së sotme ne Kosovë do të karakterizohet nga moti me diell, pasi vendi do të jetë nën ndikimin e masave t
Kongresi i PS, Ahmetaj: Paga minimale do të bëhet 30 mijë Partia Socialiste ka hapur Kongresin Elektoral ku ka nisur edhe fushatën për zgjedhjet e 18 Qershorit. Gjatë kongres
Fatmir Xhafaj i "bën gropën" Tahirit: Policia heshti ose bashkëpunoi me kanabisin Pas ndryshimeve rrenjësore në drjetoritë e policisë në rrethe, ministri i ri i Brendshëm Fatmir Xhafaj nuk ka hezituar t
Nafta kap rekordin minimal në botë, shqiptarët rripen me çmime stratosferike Çmimi i naftës ka rënë në nivelin më të ulët të pesë muajve për shkak të frikës së mbi ofertës dhe perspektivës për një
VENDIMI/ Paga minimale në privat bëhet 24 mijë lekë Qeveria ditën e djeshme miratoi vendimin për rritjen e pagës minimale me 2 mijë lekë. Me këtë vendim paga minimale për s
Protestat në Venezuelë detyrojnë presidentin të rrisë rrogën minimale me 60% Presidenti i Venezuelës, Nicolas Maduro, ka urdhëruar një rritje me 60% të pagës minimale të vendit, duke filluar nga kj
Bëhuni gati, bora do të mbulojë Kosovën Institutit Hidrometeorologjik, ka bërë me dije se dëbora do të kthehet sërish në Kosovë. Nga ky institut bëjnë gjith
Moti sot në Kosovë Moti sot në Kosovë, e shtunë 15 prill 2017 parashikohet të jetë kryesisht me diell. Era do fryj nga Jug-Lindja 10 der
Moti sot në Kosovë Moti sot në Kosovë, e premte 14 prill 2017 parashikohet të jetë kryesisht me vranësira kalimtare. Era do fryj nga Jug
Moti sot në Kosovë Moti sot në Kosovë, e enjte 13 prill 2017 parashikohet të jetë kryesisht me diell, por do të ketë edhe vranësira kalimta
Moti sot në Kosovë Moti sot në Kosovë, e mërkurë 12 prill 2017 parashikohet të jetë kryesisht me diell, por do të ketë edhe vranësira kalim
Moti sot në Kosovë Moti sot në Kosovë, e martë 11 prill 2017 parashikohet të jetë kryesisht me diell, por gjatë mbrëmjes mund të ketë reshj
Moti sot në Kosovë Moti sot në Kosovë, e diel 9 prill 2017 parashikohet të jetë kryesisht me vranësira. Era do fryj nga Veriu deri 20 km
Moti sot në Kosovë Moti sot në Kosovë, e shtunë 8 prill 2017 parashikohet të jetë kryesisht me vranësira dhe reshje shiu në disa vende.
Moti sot në Kosovë Moti sot në Kosovë, e premte 7 prill 2017 parashikohet të jetë kryesisht me vranësira dhe intervale me diell. Era do
Moti sot në Kosovë Moti sot në Kosovë, e enjte 6 prill 2017 parashikohet të jetë kryesisht me vranësira dhe reshje shiu në disa vende. E