999 rezultate për

minimal

Manchester City mposht minimalisht Arsenalin (VIDEO) ‘Citizens’ kanë shënuar fitore minimale 1:0, në një ndeshje ku rastet për më shumë gola nuk munguan. Ishte Raheem Ste
Reus bën heroin, Dortmund mposht minimalisht Hoffenheimin (VIDEO) Marco Reus i ka siguruar tri pikë Borussia Dortmundit. Dortmund kanë shënuar fitore minimale në udhëtim kundër skuadr
Lajm i mirë për shqiptarët! Miratohet rritja e pagës minimale, ja kur hyn në fuqi Një lajm i mirë për shqiptarët është dhënë nga Këshilli Kombëtar i Punës, duke vendosur dhe miraturuar rritjen e pagës m
Me shumë lojtarë të rinj, Spanja mposht minimalisht Zvicrën (VIDEO) Spanja është treguar e fortë për Zvicrën. Selektori i Spanjës, Luis Enrique, ka testuar sot disa lojtarë të rinj në f
Roma merr 3 pikët e para në Serie A, mposht minimalisht Udinesen (VIDEO) Roma ka shënuar fitore në udhëtim kundër Udinese. Skuadra nga kryeqyteti i Italisë, Roma, ka shënuar fitore minimale,
Gjeneva e Zvicrës thyen rekorde, bën pagën minimale më të lartën në botë Gjeneva pritet të rrisë pagën minimale në vend në rreth 3.800 euro, që raportohet të jetë më e larta në botë, pasi autor
"S’do ketë pagë minimale nën 30 mijë lekë", Rama nxjerr shifrat Kreu i qeverisë tha në një komunikim me gazetarët, se janë ende 13 mijë persona, të cilët kanë humbur vendin e punës dhe
Rama tregon sa do të jetë rroga minimale Kryeministri Edi Rama ka folur në një komunikim LIVE për vendosjen e pagës minimale. Gjatë fjalës së tij në prezantimin
Me bikini minimaliste, Kim Kardashian ia bën më të vështirë ndarjen Kanye West (FOTO LAJM) Pavarësisht se po kalon një periudhë krize në martesën e saj me Kanye West, Kim Kardashian, vijon që të fokusohet te vet
"Tërbon" sërish modelja, nuk i ndahet bikinit minimalist dhe fotove nudo (FOTO LAJM) Ajo vjen çdo ditë me poza të reja në rrjetet sociale dhe asnjëherë nuk i ka zhgënjyer fansat e saj të shumtë. Madje e
SHPRESAT/ Mbyllen 45 minutat e para, Andorra në avantazh minimal (VIDEO) Ka përfunduar pjesa e parë në duelin që po zhvillohet në "Elbasan Arena" ndërmjet Shqipërisë dhe Andorrës së 21-vjeçarëv
Epidemiologu: Vdekjet nga Covid-19 minimale, sëmundjet e tjera vrasin më shumë Sëmundjet e tjera vrasin më shumë se Covid. Ndërsa interpreton shifrat e infektimeve me Covid, epidemiologu Ilir Alimehm
Sevilla eksperte e Europa League, mposht minimalisht Wolves dhe kalon në gjysmëfinale (VIDEO) Sevilla ka fituar përballjen dramatike ndaj Wolves, duke siguruar gjysmëfinalen e Ligës së Evropës. Skuadra spanjolle
Manchester United prek gjysmëfinalen pas 120 minutash lojë, mposht minimalisht Copenhagen(VIDEO) Manchester United ka arritur të kualfikohet në gjysmëfinale të Europa Lague pasi mposhti me shumë vështirësi Copenhagen.
Wolves skuadra e rradhës që siguron çerek-finalen, mposht minimalisht Olympiacosin (VIDEO) Wolverhampton Wanderers kanë siguruar kalimin në 1/8-ën e finales së Ligës së Evropës. Skuadra angleze ka arritur të
Moti, nesër priten rritje të temperaturave në Maqedoninë e Veriut Rritje të konsiderueshme të temperaturës së ajrit paralajmërojnë meteorologët javën e ardhshme. Moti, sipas paralajmë
"U bë deti kos", Oriola Marashi tërbon rrjetin me bikini minimaliste (FOTO LAJM) Modelja e njohur, Oriola Marashi, nuk di të ndalet dhe nuk njeh limite me postimin e fotove provokuese në rrjetet social
Deri në 35°C, si do mbajë sot moti për ata që duan të ikin në plazh Vendi ditën e sotme do të shoqërohet nga temperatura të larta, por priten edhe reshje lokale të shiut. Sot temperatur
COVID-19, besimi në ekonomi nga bizneset dhe konsumatorët bie në nivele minimale historike Goditja që i ka dhënë ekonomisë Covid-19 ka bërë që treguesi i ndjesisë ekonomike (TNE) gjatë tremujorit të dytë të shën
Dua Lipa zbulon më shumë se duhet, "çmend" rrjetin me bikini minimaliste (FOTO LAJM) Dua Lipa asnjëherë s’ka pasur turp të ekspozojë linjat e saj trupore perfekte. Dhe këngëtarja tregoi me krenari forma