999 rezultate për

mini

Mbyllja e doganës së Kapshticës, ministria sqaron situatën Ditën e djeshme pala greke shtyu sërish afatin e hapjes së doganës së Kapshticës deri në datën 8 mars, 2021, si pasojë e
Me maska të zeza dhe kallashnikovë, pamjet nga bastisja e Ministrisë së Bujqësisë në Kosovë Kanë dalë fotografitë e para nga aksioni që po kryhet këtë mëngjes nga Departamenti i Krimeve të Rënda të Policisë së K
Eksperti "tallet" me vaksinimin në Shqipëri: Si të hysh në Formula 1 me qerre Nga Erion Dasho Dje Borati vlerësoi arritjet e Izraelit dhe Britanisë së Madhe dhe tha se nën shembullin e
Kryeministër i vendit/ Ramës iu 16-fishua pasuria, nuk dihet me ç'para u ndërtua "bunkeri" në Surrel Me pasuri familjare prej 100 milionë lekësh në fund të vitit 2018, kryeministri Edi Rama rezulton me diferencë negative
Çfarë fshihet pas premtimeve të Albin Kurtit pas fitores në zgjedhjet e 14 shkurtit? Një praktikë e tillë e paraqitjes publike është e rrallë, por, lideri i Lëvizjes Vetëvendosje – partisë fituese të zgjed
Tomini flet për skenaret e Komitetit Teknik: Mund të shtrëngohen masat! Eugena Tomini, zëvendësministrja e Shëndetësisë, gjatë një interviste për Abc News tregoi dy nga skenarët e mundshëm që
"Karantina e plotë, guri i fundit i qeverisë": Tomini flet për masat e reja anti-Covid Shqipëria po përballet me situatën më të vështirë nga pandemia që prej fillimit të saj. Koronavirusi dhe mutacionet e ti
Spiropali zhvishet nga petku i politikanes, "dredh belin" për PS-në (VIDEO) Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali ka publikuar një video në rrjetin social Instagram
Kaq qytetarë u ndëshkuan sot për shkeljen e masave anti-Covid (VIDEO) Gjatë 24 orëve të fundit janë evidentuar dhe ndëshkuar me masë administrative 3.000 lekë, 829 shtetas që janë konstatuar
Të dy premtuan rritje të pagës minimale, Basha për Ramën: Kollaj është ta thuash Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka zhvilluar sot një takim me biznese përgjatë autostradës Tiranë-Durrës, k
A do forcohen masat anti-Covid, Rama: Presim vendimin e ekspertëve Gjatë daljes së sotme në media, kryeministri Edi Rama është pyetur edhe përsa i përket masave të reja kundër koronavirus
Ndihma ekonomike e paga minimale, Rama: Taksa e sheshtë kërcënon të dobëtit Gjtë fjalës së tij në daljen e sotme për media, kryeministri Rama ka sulmuar sërish planin e opozitës, e cila dëshiron t
Rama premtim për mandatin e tretë: Do të rrisim pagën minimale Kryeministri Edi Rama po zhvillon një konferencë LIVE me gazetarët nga kryeministria. Gjatë fjalës së tij, Rama ka pr
Vaksinimi i personaliteteve, eksperti: Lëvizje e poshtër Eksperti i shëndetit publik, Erion Dasho ka komentuar vendimin e qeverisë për vaksinimin e personaliteteve. Dasho e quaj
A do të shtrëngohen masat? Flet ministrja Manastirliu Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu e cila bashkë me kryeministrin Edi Rama po presin 8190 doza të vaksinës anti
Flokë të gjatë e mjekër të çrregullt, çfarë ka ndodhur me Eduart Shalsin? (FOTO LAJM) Eduart Shalsi, ministri i Shtetit për Mbrojtjen e Sipërmarrjes është një ndër politikanët më të kujdesshëm në daljet e t
Gjobiten rreth 3 mijë qytetarë për shkeljen e masave anti-Covid Gjatë fundjavës 2986 qytetarë janë ndëshkuar për shkeljen e masave anti-Covid ku 2958 prej tyre për mosvendosjen e maskë
Kryeministri: Kur bie një hall ka vetëm një adresë për ta zgjidhur: Edi Rama dhe PS Kryeministri i vendit Edi Ramam pas mbledhjes me shtabin elektoral të Partisë Socialiste në një dalje për media theksoi
Vajza e ministrit pranon lidhjen, publikon foton me Romeon Një nga gjërat që ngjall më shumë kuriozitet në rrjet janë çiftet që nuk i kanë ditur më parë. Kjo ndoshta lidhet edh
Interi e mbyll në avantazhin minimal pjesën e parë ndaj Milanit (VIDEO) Inter e ka mbyllur pjesën e parë në avantazhin minimal 1-0 ndaj Milanit, në ndeshjen e vlefshme për javën e 23-të në Ser