999 rezultate për

mini

Flokë të gjatë e mjekër të çrregullt, çfarë ka ndodhur me Eduart Shalsin? (FOTO LAJM) Eduart Shalsi, ministri i Shtetit për Mbrojtjen e Sipërmarrjes është një ndër politikanët më të kujdesshëm në daljet e t
Gjobiten rreth 3 mijë qytetarë për shkeljen e masave anti-Covid Gjatë fundjavës 2986 qytetarë janë ndëshkuar për shkeljen e masave anti-Covid ku 2958 prej tyre për mosvendosjen e maskë
Kryeministri: Kur bie një hall ka vetëm një adresë për ta zgjidhur: Edi Rama dhe PS Kryeministri i vendit Edi Ramam pas mbledhjes me shtabin elektoral të Partisë Socialiste në një dalje për media theksoi
Vajza e ministrit pranon lidhjen, publikon foton me Romeon Një nga gjërat që ngjall më shumë kuriozitet në rrjet janë çiftet që nuk i kanë ditur më parë. Kjo ndoshta lidhet edh
Interi e mbyll në avantazhin minimal pjesën e parë ndaj Milanit (VIDEO) Inter e ka mbyllur pjesën e parë në avantazhin minimal 1-0 ndaj Milanit, në ndeshjen e vlefshme për javën e 23-të në Ser
21 shkurti, dita Ndërkombëtare e Gjuhës Amtare: Mesazhi i ministres Kushi Dita e sotme, 21 shkurt është caktuar nga UNESCO si Dita Ndërkombëtare e Gjuhës Amtare dhe kremtohet në të gjitha vendet
Reali fiton minimalisht ndaj Valladolid, i afrohet Atleticos (VIDEO) Skuadra e Real Madridit mezi ka arritur fitore në xhiron e 24-të në La Liga. Ekipi i Zinedine Zidanes ka fituar minim
Sot në krahët e vajzës së ministrit, zbulohet kur Romeo i dha fund romancës me Jonidën Prej dy ditësh ne mëdia gëlon lajmi i ndarjkes së moderatorit Romeo Veshaj me këngëtaren Jonida Maliqi. Ndarjes iu v
Rama e akuzoi Metën se del natën, Kryemadhi: Unë jam gruaja dhe nuk shqetësohem! "Nuk shqetësohem unë që jam bashkëshortja e Ilir Metës që nuk tregon se ku po ikën dhe shqetësohet kaq shumë Edi Rama...
Kosova ende pa vaksina anti-covid, Ministria e Shëndetësisë hesht Kosova është i vetmi vend në rajon që ende nuk ka nisur vaksinimin anti-Covid-19, edhe pse është paralajmëruar se vaksin
Ku është policia?! PD e LSI gjobiten rëndshëm, PS vazhdon fushatën në shkelje të plotë "Organizoi aktivitet politik në kundërshtim me Aktin Normativ për marrjen e masave parandaluese për përhapjen e COVID-19
Një "familje", Bora Zemani nxjerr zbuluar lidhjen e Romeos me vajzën e ministrit? (FOTO LAJM) Një nga gjërat që ngjall më shumë kuriozitet në rrjet janë çiftet që nuk i kanë ditur më parë. Kjo ndoshta lidhet ed
Ish-ministri kujton rënien e bustit të Enverit: Historia vazhdon Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Tritan Shehu ka bërë një postim në rrjetin social Facebook ku kujton 30-vjetorin e r
Romeo e la për vajzën e ministrit? Jonida Maliqi hedh "kunja" në rrjet (FOTO LAJM) Pasi bënë publike lidhjen, pastaj ndarjen, e më pas ribashkimin, verën që lamë pas Romeo dhe Jonida mbushën rrjetin me f
Kryeministër i vendit?! Rama: Vaksinat m'i dha Ndragheta po mos e bëj muhabet Kryeministri Edi Rama sicc nuk përton, ka replikuar ditën e sotme me komentuesit në Facebook, kryesisht sa i takon vaksi
Jonida kush? Romeo nis një romancë të re me vajzën e ministrit të njohur shqiptar (FOTO LAJM) Moderatori Romeo Veshaj është në një lidhje të re dashurie dhe jo më me këngëtaren Jonida Maliqi. Pavarësisht një his
Dënohet me 1 vit e 6 muaj ish-ministri shqiptar Ish-kryetari i Komunës së Gjakovës Pal Lekaj është dënuar me 1 vit e 6 muaj me kusht. Lekaj ishte deputet në parlamentin
Nuk e lanë të fliste me Ramën, gruaja: Kriminelët më përdh*nojnë vajzat Kryeministri i vendit, Edi Rama ka qenë ditën e sotme në Fier ku ka nisur procesi i vaksinimit. Në poliklinikën e Fie
Shqiptarët nuk binden, sa qytetarë u gjobitën sot për shkeljen e masave anti-Covid Gjatë 24 orëve të fundit janë ndëshkuar me masë administrative 3.000 lekë, 950 shtetas që janë konstatuar pa maskat mbro
Ministrja e Jashtme reagon për artisten që theu rekordin Guiness: Faleminderit Artistja Arbnora Fejza nga komuna Skënderaj theu rekordin Guinness pasi ka krijuar mozaikun më të madh me Origami në bot