999 rezultate për

mini

VV jep mesazhe që nuk konfirmojnë koalicionin me LDK-në Ish-deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Xhelal Sveçla ka thënë se vendimi i LDK-së për nominimin e Vjosa Osmanit për kandi
Isa Mustafa tregon pse LDK-ja zgjodhi Vjosa Osmanin kandidate për kryeministre Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa, përmes një shkrimi në llogarinë e tij në rrjetin social Facebook
Melania "merr hak": Mënyra si e puth kryeministrin bukurosh të Kanadasë hap polemika në rrjet (FOTO LAJM) Syri i një fotografi kap gjithçka. Edhe detajin më të vogël. Dhe kësaj radhe ai bëri të pavdekshëm një moment që i thotë
Etilda Gjonaj e para për shpenzime luksi, publikime me fakte për ministri të tjera Media që publikoi të dhënat mbi shpenzimet e Ministres së Drejtësisë, Etilda Gjonaj e cila sipas saj ka shpenzuar për nj
Asistentja e saj shpërthen në lotë pas nominimit të Vjosa Osmanit për postin e kryeministrit (FOTO LAJM) Asistentja e Vjosa Osmanit, Egnesa Vitia nuk ka arritur që të përmbahet kur ka marrë vesh për nominimin e Osmanit si kan
E FUNDIT/ LDK konfirmon Vjosa Osmanin si kandidate për kryeministre Kryetasia e LDK-së ka mandatuar Vjosa Osmanin si kandidaten e partisë për kryeministre. Kreu i LDK’së, Isa Mustafa, n
700 Eurot e ministres nga Glauk Olldashi - Po debatohet lart e poshtë për abuzimet e bëra nga ministrja e drejtësisië. Pyetja që lind ësht
Gazetari shqiptar i del para kryeministres serbe me shkrimin: Sapo dolëm nga mali Kryeministrja serbe Ana Bernabiq, mund të jetë befasuar sot nga një gazetar shqiptar. Bernabiq sot ka marrë pjesë në
BDI propozon Hisen Xhemailin për ministër të Investimeve Profesori universitar Hisen Xhemaili, është propozuar nga BDI për ministër pa resor për Rregullimin e Klimës Investuese
PD nxjerr faturat: Ministrja Gjonaj pagoi 700 Euro për 1 person Partia Demokratike kanë reaguar pasi ministrja Etilda Gjonaj tha se fatura e hotelit e publikuar në media nuk është vetë
S’ka qenë vetëm? Hoteli luksoz në Londër nxjerr "blof" Gjonajn: Dhoma vetëm për një person Burime nga "Corinthia hotel London" kanë dhënë detaje për Dosja.al në lidhje me rezervimet e bërë nga ministrja e Drejtë
Kurti: Posti i kryeministrit nuk është kusht për koalicion me LDK-në Lideri i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, për herë të parë ka deklaruar se posti i kryeministrit nuk është kushti kry
Vendi ku ministra e deputet përdorin transportin publik Sado interesante dhe e pabesueshme të duket, Suedia nuk u ofron luks apo privilegje politikanëve të saj pasi ata jetojnë
Marramendëse, kaq i kushtoi fustani minimalist Dua Lipës për ditëlindje (FOTO LAJM) Dua Lipa dy ditë më parë festoi ditëlindjen, më 22 gusht ajo mbushi 24 vjet jetë. Këngëtarja për ditëlindje udhëtoi m
"Mini Kejvina", kështu dukej modelja më e përfolur kur ishte fëmijë (FOTO LAJM) Gjatë verës jemi mësuar ta shohim Kejvinën më bikini dhe goxha të ekspozuar në rrjetet sociale. Çdo dalje e saj ka bë
700 euro-nata: Faturat e çmendura të hoteleve luksoze ku fle ministrja e Ramës (FOTO LAJM) Merxhan Daci 53 mijë e 982 familje janë trajtuar me ndihmë ekonomike gjatë vitit 2018. Sipas INSTAT, shteti
Hoti: Kryeministri na takon neve, mandatari caktohet të hënën sh-shefi i deputetëve të LDK’së, Avdullah Hoti, ka treguar se për çfarë janë dakorduar në mbledhjen e sotme të Kryesisë
Vendi përvëlohet nga zjarret, Rama bredh restorteve greke: Berisha tregon ku ndodhet tani kryeministri Ish-kryeministri Berisha shkruan se kryeministri Rama ndodhet restorteve të Greqisë, ndërkohë që vendi përvëlohet nga zj
Tre emra, dy sfidantët e Isa Mustafës si kandidatë për kryeministërt Partia e Isa Mustafës me gjasë do ta caktojë sot kandidatin për Kryeministër. Në garë për të marrë besimin e LDK’së për
Sot vendoset për kandidatin për kryeministër të LDK-së Lidhja Demokratike e Kosovës sot prej orës 11:00 do të mbajë mbledhjen e kryesisë së re të partisë e cila u zgjodh pasdi