999 rezultate për

mini

Po vrasin njeri-tjetrin: Të pathënat e eleminimit mafioz të shqiptarëve në burgun grek Arbër Bako, Olti Duçe dhe Klodian Lekocaj ishte treshja e shumë përfolur e shqiptarëve, të cilët sëbashku me dy shqiptar
Kush është ministri kosovar që shëtiti mafiozin italiane me charter privat? Intestigimi i publikuar pak ditë më parë nga televizioni italian RAI mbi mafiozin e Ndraghetas Antonino Vadala, ka trond
Chelsea mbyll në avantazhin minimal pjesën e parë përballë Brighton (VIDEO) Chelsea është duke fituar përballë Brighton me një gol të realizuar në minutën e 38’ me Oliver Giround. Meritë në shë
A do ta mbjellë pemën e dashurisë në Tiranë ministrja Shahini? (FOTO LAJM) Edhe pse dihej nga lajme të pakonfirmuara zyrtarisht se Ministrja e Arsimit të Shqipërisë, Besa Shahini dhe deputeti i K
Deputeti i Kosovës flet për herë të parë pas martesës me ministren e Shqipërisë (FOTO LAJM) Pak kohë pasi që u bë e ditur se Dardan Molliqaj është martuar me ministren e Arsimit në Shqipëri, Besa Shahinin, depute
Del fotografia e martesës të ministres së ministres së Ramës me Molliqajn Ministrja e Arsimit në Shqipëri, Besa Shahini sapo e ka zyrtarizuar martesën me Dardan Molliqajn. Me një foto në Face
Gega flet pas eleminimit: Tani të fokusohemi te kampionati Skënder Gega ka folur pas eliminimit nga Kupa e Shqipërisë ku Partizani humbi me rezultatin 1-0 përballë Luftëtarit.
Do martohet në fshehtësi me deputetin e Kosovës, reagon ministrja e Ramës Ministrja e Arsimit në Shqipëri, Besa Shahini dhe deputeti Dardan Molliqaj do të kurorëzojnë lidhjen e tyre të dashurisë
Martohet ministrja e Ramës, ky është dhëndri (FOTO LAJM) Ka kohë që në media është përfolur për lidhjen e dashurisë mes deputetit Dardan Molliqaj dhe tashmë ministres së Arsimit
E BUJSHME/ Mafiozi i Ndragheta-s fluturoi me avionin e ministrit shqiptar (VIDEO) Televizioni publik italian RAI ka publikuar një histori investigative rreth mafiozit italian Antonino Vadala, pjesë e në
Kreu i PD në Librazhd dhe 5 simpatizantë procedohen nga Policia, tentuan të bllokojnë Ramën Ashtu siç është bërë traditë tanimë në çdo takim të kryeministerit Edi Rama nëpër qytetet e Shqipërisë simpatizantë dhe
Haradinaj: Serbia blen armë nga Rusia por BE pse po hesht? Banka Botërore në Prishtinë, sot përmes raportit të fundit deklaroi se në Kosovë ka me mijëra vende të punës të humbur n
Vizita historike, qiellin maqedonas do ta mbrojnë avionët grekë Marrëveshje në fushën e transportit, mbrojtjes, energjetike, digjitalizimit, bujqësisë dhe pylltarisë, por edhe bashkëpu
Punësimet famljare të politikanëve po shkatërrojnë administratën Njohësit e çështjeve politike u kanë bërë thirrje krerëve të institucioneve të vendit që ta ndalojnë punësimin mbi baza
"Jam djali i Edi Ramës", si i peshkoi mashtruesi biznesmenët duke u marrë 490 000 euro Klodian Ciruna, një person që herë hiqej si prokuror herë si gjyqtar dhe me dike tjetër prezantohej si djali i kryeminis
Mirë se erdhe shoku im, eja të bëjmë një selfie Në Qeverinë e Republikës së Maqedonisë së Veriut, me ceremoni solemne, kryeministri Zoran Zaev e ka pritur kryeministrin
Historike, kryeministri i Greqisë zbret në Shkup Kryeministri i Greqisë, Aleksis Cipras ka arritur në Republikën e Maqedonisë së Veriut për të realizuar vizitën e parë t
Ish-kryeministri i Kosovës kërkon bashkimin e katër shteteve ballkanike Ish-Kryeministri Bajram Kosumi ka propozuar krijimin e një “Konfederate Moderne” të katër shteteve rajonale, Shqipërisë,
Papa: Ky kryeministër i Ballkanit duhet të marrë çmimin Nobel Papa Françesku tha se kryeministri i Greqisë, Alexis Tspiras, e meriton që të shpërblehet me çmim Nobel për shkak të vep
Xhaçka: Pas zjarreve fshihet politika Ministrja e Mbrojtjes, Olta Xhaçka i ka cilësuar zjarret e rëna gjatë kësaj periudhe të qëllimshme dhe akte të pastra kr