999 rezultate për

miljan

Kërkohej për trafik droge, arrestohet 42-vjeçari Policia e Tiranës arreston Emiljan Burba, i shpallur në kërkim ndërkombëtar për trafikim të lëndëve narkotike. Mësohet s
I dyshuari si vrasës me pagesë, "ushtar" i Emiliano Shullazit?! Arrestimi i djeshëm në afërsi të "21 dhjetorit" në Tiranë i 27-vjeçarit Julian Sinani, nga policia kriminale e Komisaria
Kosovë-Slloveni vazhdojnë bashkëpunimin (FOTO-LAJM) Presidentja e Republikës së Kosovës, zonja Atifete Jahjaga priti sot në takim ambasadorin e jashtëzakonshëm dhe fuqiplot
Hoxhaj priti ambasadorin e Sllovenise, Miljan Majhen Ministri i Punëve të Jashtme i Republikës së Kosovës, Enver Hoxhaj, ka pritur sot në takim ambasadorin e ri të Republikë
Mali i Zi hap Ambasadën në Kosovë Ministri i Punëve të Jashtme i Republikës së Kosovës, Enver Hoxhaj, ka pritur sot Radovan Miljanic, i cili ka dorëzuar l
Kërkohej nga drejtësia italiane për pengmarrje, vetëdorëzohe Emiljano Shota Emiljano Shota i kërkuar nga drejtësia italiane me akuzën e pengmarrjes së një biznesmeni italian është vetëdorëzuar në
Armëmbajtje pa leje, arrestohen shokët e Emiljano Shullazit Dhjetë persona janë ndaluar nga policia e Tiranës me akuzën e armëmbajtjes pa leje. Sipas policisë të arrestuarit kanë
Ministri Hoxhaj priti Radovan Miljanic Ministri i Punëve të Jashtme i Republikës së Kosovës, Enver Hoxhaj, ka pritur sot në takim të ngarkuarin me punë të Mali
Përfundon dënimin, Shullazi lë qelitë e burgut Emiljano Shullazi ka lënë qelitë e burgut pas shlyerje së dënimit. Më 16 maj, Gjykata e Apelit në Shkodër la në fuqi ven
Përleshje me thika, vdes 23 vjeçari Një tjeter vrasje ka ndodhur pasditen e sotme në Kodër Kamzë të Tiranës. Viktima Elson Fierza ka ndërruar jetë rrugës pë
Emiljano Shullazi arrestohet sërish, kapet me armë e radio policie Një muaj pasi u la i lirë nga Gjykata e Tiranës Emiljano Shullazi është arrestuar sërish nga policia në afërsi të Lezhës
Shqipëria mposht Iranin (VIDEO) Shqipëria është fituese e takimit miqësor me përfaqësuesen e Iranit. Shqipëria mposhti Iranin me rezultatin minimal 1-0,
Shullazi shpallet i pafajshëm , 1 vit burg për Gilmando Danin Gjykata e Tiranes ka hedhur poshtë akuzën e armëmbajtjes pa leje për Emiljano Shullazin duke e shpallur të pafajshëm atë
Emiljano Vila, "Pashai" i Janinës (VIDEO) Emiljano Vila është njeriu lider i grekëve të PAS Janinës. Mesfushori i Kombëtares shqiptare ka realizuar një tjetër gol
Ndahet nga jeta ish-tekniku i Real Madrid Ka ndërruar jetë në Beograd Miljan Miljaniç, ish-trajner i Real Madrid dhe Valencia si dhe teknik për disa vjet i kombët
Policia arreston sërish Emiljano Shullazin Një personazh i përmendur shpesh në kronika është ai i Emiljano Shullazit, i cili sërish pasditen e sotme ka përfunduar
Miljanic, kandidat per ambasador i Malit te Zi ne Kosove Prishtina dhe Podgorica zyrtare po punojnë për hapjen e ambasadave përkatëse në Mal të Zi