999 rezultate për

miljan

Dëshmia e biznesmenit Jani Zaka: Ja si më kërcënoi Shullazi për pronën Mbrëmjen e 3 Shkurtit, rreth orës 20:00, një bizmesmen u paraqit në Drejtorinë e Policisë së Tiranës. Jani Zaka (i nj
Avokati: Blerim Shullazi më tha se bimët janë pisha të egra Avokati mbrojtës i Emiljano Shullazit është shprehur sot se ndaj tij dhe dy bashkëpunëtorëve të tjerë të arrestuar nuk k
Zbulohet biznesmeni që i vuri tritolin Shullazi Në njoftimin më të fundit të policisë së Tiranës për arrestimin e Emiljano Shullazit, person me precedentë penalë, dhe d
Emiljano Shullazi and his cousin arrested Prosecution of Serious Crimes has issued warrants for Emiliano Shullazi, Blerim Shullazi and Gilmando Dani for participa
Ja pse u arrestua Emiljano Shullazi Policia një ditë pas arrestimit të Emiljano Shullazit ka konfirmaur se ai është arrestuar, pasi akuzohet se në bashkëpun
Arrestohet Emiljano Shullazi dhe kushëriri i tij, ja akuzat që rëndojnë mbi ta Pas shoqërimit mbrëmjen e djeshme në polici, të Emiljano Shullazit mësohet se është arrestuar pas një urdhri të Prokuror
Prokuroria lëshon urdhër-arrest për Emiljano Shullazin dhe Gilmando Danin Prokurori për Krime të Rënda ka lëshuar urdhër arrest për Emiljano Shullazin, i cili u shoqëruar mbrëmë pas akuzave të i
Ja çfarë tha Emiljano Shullazi në polici Ish kryeministri Sali Berisha ka thënë se Emiliano Shullazi kishte kërcënuar Mynyr Konin, kandidatpër rektor në Universi
Emiljano Shullazi shoqërohet në polici për "kërcënim të kandidatit për rektor" Ish kryeministri Sali Berisha ka thënë në media se Emiljano Shullazi e ka kërcënuar kandidatin për rektor në Universitet
Berardi me skuadër të re Juventus e ka bërë planin për sezonin e ardhshëm. Bleerja e parë do tëjetë Domenico Berardi, i cili bën pjesë në projekt
FNSH kontrolle edhe në banesën e Emiljano Shullazit pas vrasjes së Gazmend Çollakut Sa i takon ekzekutimit të Gazmend Çollakut, FNSH ka kryer kontrolle edhe në banesën e Emiljano Shullazit. Mësohet se For
Gjykata lë në burg Erjon Biraçin dhe Emiljano Tashon për vrasjen në Linzë “Arrest me burg” ka qënë masa e caktuar sot nga Gjykata e Tiranës për dy persona per vrasjen ne Linzë, kur shtetasi Ento
Emiljano Vila transferohet tek Inter Emiljano Vila ka gjetur ekipin e ri dhe do të luajë këtë sezon në Azerbajxhan, për Inter Bakun. Mesfushori shqiptar,
Arrestohet miku i Shullazit, qëlloi me levë në kokë 18 vjeçarin Miku i Emiljano Shullazit ka rënë në pranga, pasi ka qëlluar me levë hekuri në kokë dje një 18 vjeçar. Bëhet fjalë për t
Vrau me sëpatë burrin e të dashurës, prokuroria kërkon burgim të përjetshëm Sa i takon një ngjarje ndodhur një vit më parë, ku një shtetas vrau me sëpatë bashkëshortin e të dashurës, tashmë Prokur
4 arrested over explosions to remain in prison The court of Serious Crimes decided to keep in prison all 4 arrested over the explosions that rocked the Albanian capita
Shullazi: Nuk e kërcënova Bashën Dje gjatë dëshmisë në Prokurori, Emiljano Shullazi ka mohuar që të ketë adresuar kërcënime ndaj kreut të PD, Lulzim Bash
Shpallet në kërkim shoku i Emiljano Shullazit Gilmando Dani, një emër i njohur për drejtësinë shqiptare për shkak të precedentëve të mëparshëm kriminalë, por edhe lid
2 atentate në Tiranë, një i vdekur dhe 3 të plagosur, mes tyre edhe Emiliano Shullazi Dy atentate të njëpasnjëshme janë regjistruar në Tiranë gjatë mbrëmjes së sotme. Fillimisht, në atentatin e parë në a
E priste Kukësi, por Vilën e "rrëmben" Partizani Emiljano Vila është zyrtarisht futbollist i Partizanit. Mesfushori i kombëtares kuqezi ka arritur akordin me "Demat e Ku