999 rezultate për

miljan

Tritol biznesmenit në Lushnje, ja ku ka qenë Shullazi Kundër dëshmisë se shtetasit A.K., pronar i një punishteje duralumini, qe denoncoi për se Shullazi i vuri tritol biznesi
Padi e re për Shullazin, kamerat nuk e filmuan gjobën ndaj biznesmenit Në dosjen e Emiljano Shullazit, është administruar një kallëzim i ri nga Prokuroria e Krimeve të Rënda, e cila ka nisur
Apeli i Krimeve të Rënda lë në burg Emiljano Shullazin e dy të tjerët Update-Gjykata e Apelit të Krimeve të Rënda ka dhënë masën e sigurisë “arrest me burg” për Emiljano Shullazin dhe bashkë
Vrasja e Enton Nikajt / 16 vjet burg për Emiljano Tashon Gjykata e Tiranës ka rrëzuar prokurën e ardhur nga Prokuroria lidhur me vrasjen e Enton nikajt duke dënuar rëndë vetëm a
Denoncimi i biznesmenes për Shullazin, reagon avokati Avokati i Emiljano Shullazit, Alban Qafa, ka reaguar ditën e sotme pas denoncimit të një gruaje biznemene, e cila akuzon
Dhori Kule does not know Emiljano Shullazi Rector of the University of Tirana, Mynyr Koni and Dean of the Faculty of Economics, Dhori Kule, were interrogated this
"Ndahet" grupi i Emiljano Shullazit Drejtoria e Përgjithshme e Burgjeve ka transferuar Emiljano Shullazin, Gilmando Danin dhe Blerim Shullazin nga burgu 302
Berisha: Ja çfarë krimineli ishte Jaho Salihi Ish kryeministri Sali Berisha ka "shpërthyer" në studion e emisionit të Eni Vasilit duke lëshuar një sërë deklaratash.
Kontratë me Shullazin: Si u punësua i akuzuari famëkeq për konfliktet e "Vollgës" (FOTO LAJM) BIRN / Ylvi Beqja, përfaqësues në Shqipëri i kompanisë “Saudi Brothers Commercial Company” u gjend në vorbullën e debati
Mitri Prifti: Nuk e njoh Shullazin, jam askushi në këtë histori Një javë pasi emri i tij u përfol për lidhje me çështjen e Emiljano Shullazit, juristi Mitri Prifti deklaron në një inte
Lul Berisha shpërthen ndaj Shullazit: U pagua 200 mijë euro për të më vrarë Lulzim Berisha, i cilësuar nga prokuroria dhe policia si kreu i “bandës së Durrësit” ka deklaruar se nuk ka asnjë njohje
Zbulohet lista e biznesmenëve që do të pyeten për çështjen Shullazi Gjatë hetimeve në lidhje me hetimet ndaj Emiljano Shullazit Prokuroria e Krimeve të Rënda, ka bërë dhe listën e biznesme
Avokati: Shullazi u takua me Zakën për zgjidhjen e konfliktit me Fatmir Sinanajn Pas daljes nga Gjykata e Krimeve të Rënda, në një prononcim të shkurtër për mediat, avokati Alban Qafa është shprehur se
"Arrest me burg" për Emiljano Shullazin, Blerim Shullazin dhe Gilmando Danin Update-Gjykata e Krimeve të Rënda vendosi masën e sigurisë "arrest me burg" për Emiljano Shullazin edhe për Blerim Shull
Shullazi dërgohet në burgun "302" Gjykata e Krimeve të Rënda ka lënë në burg Emiljano Shullazin. Pas caktimit të masës së sigurisë, Shullazi ka lënë amb
"Arrest me burg" për Shullazin, hesht për akuzat Update-Pas një seance e cila zgjati pothuajse një orë, prokurorja Elisabeta Ymeri ka dhënë masën e sigurisë "arrest me b
Krimet e Rënda lënë në qeli Emiljano Shullazin Update-Pak miinuta më parë, Gjykata e Krimeve të Rënda ka caktuar masën e sigurisë “arrest me burg” për Emiljano Shullaz
Trupa tërhiqet për vendimin ndaj Emiljano Shullazit Shullazi ka dalë nga drejtoria e Policisë dhe është nisur drejt Gjykatës së Krimeve të Rënda, ku do zhvillohet gjyqi. Se
Sot masa për Shullazin dhe dy bashkëpunëtorët, ja për çfarë akuzohet Gjykata e Krimeve të Rënda pritet të vendosë sot masën e sigurisë për Emiljano Shullazin dhe dy bashkëpunëtorët e tij, G
Shtyhet për nesër seanca ndaj Emiljano Shullazit Nesër në orën 08:30 Shullazi dhe dy bashkëpunëtorët e tij do të dalin para Gjykatës së Krimeve të Rënda, për masën e sig