999 rezultate për

miljan

Ylvi Beqja dëshmon para gjykatës, tregon lidhjet e para me Shullazin Përballja e famshme mes Emiljano Shullazit dhe biznesmenit Ylvi Beqaj, ka arritur të realizohet ditën e sotme pas 15 sen
Ndërpritet dëshmia e biznesmenit Beqja, avokatja lë sallën pa arsye Ditën e sotme biznesmeni Ylvi Beqja filloi dëshminë në Gjykatë pavarësisht mungesës së Emiljano Shullazit, për shkak se
Shullazi dërgohet në spital nën masa të rrepta sigurie (VIDEO) Emiljano Shullazi ditën e sotme pritej që të përballej me Ylvi Beqaj, biznesmenin e penduar të prokurorisë. Por mëso
Dështon ballafaqimi i Shullazit me biznesmenin Beqaj, avokatët e mbrojtjes heqin dorë nga çështja Avokatët e Emiljano Shullazit kanë dhënë sot dorëheqje nga mbrojta, duke refuzuar kështu çështjen në fjalë. Duke marrë s
Prokuroria zgjeron hetimin për grupin e Emiljano Shullazit, priten arrestime Është zgjeruar hetimi ndaj personave që dyshohen se janë pjesë e organizatës kriminale që drejtohet nga Emiljano Shullaz
"Emiljano Shullazi kërcënon dëshmitarët me celular nga burgu" Edhe pse ndodhet në qeli, Emiljano Shullazi kërcënon nga burgu dëshmitarët që kanë dëshmuar kundër tij. Kështu thuhet
"Ishim duke parë ndeshjen me flamurin shqiptar, greku na qëlloi me pistoletë" Dy të rinj shqiptar kanë përjetuar momente tmerri në një lokal në Kallamata të Greqisë, duke parë një ndeshje futbolli.
"Kështu je njësh ti", dëshmia e biznesmenit që fundos Emiljano Shullazin Prokuroria e Krimeve të Rënda siguron një provë të fortë në procesin e ardhshëm kundër Emiljano Shullazit. Ylvi Beqja, d
Pronësia e ish-hotel Vollgës do rigjykohet në Apelin e Durrësit Gjykata e Lartë ka rikthyer për gjykim në apelin e Durrësit pronësinë e ish-hotel Vollgës, në të cilën është përfshirë E
SKEMA/ Kështu e "rropi" Emiljano Shullazi biznesmenin nga Tirana Emiljano Shullazi me anë të dhunës dhe kërcënimit me armë e ka detyruar biznesmenin Ylvi Beqja të paguajë shuma të ndrys
Gjobitën 1 mln euro biznesmenin, arrestohet edhe nipi i Shullazit (FOTO) Burime nga policia bëjnë me dije se një nga personat që u arrestua në dalje të paraburgimit tek "Jordan Misja" është nip
Arrestohet për gjobëvënie edhe nipi i Shullazit (FOTO) Burime nga policia bëjnë me dije se një nga personat që u arrestua në dalje të paraburgimit tek "Jordan Misja" është nip
LAJM I FUNDIT/ Arrestohen dy anëtarët e bandës së Emiljano Shullazit Dy persona janë arrestuar me urdhër të Krimeve të Rënda. Shtetasit Endrit Qyqja dhe Endrit Zela kanë qënë duke takuar Em
Raporti i PAMECA/ Prokuroria: Dëmtoi imazhin e institucionit Raporti i PAMECA i ka dhënë një shuplakë të fortë Prokurorisë për disa çështje në hetim. PAMECA ka hartuar një raport t
Gjobitën biznesmenin/ Gjykata dënon me 22 vite burg miqtë e Emiljano Shullazit Gjykata e Krimeve të Rënda ka dënuar me 22 vite burg tre persona të akuzuar që i vendosën gjobë biznesmenit të kafes.
Shullazi mbetet në burg Apeli i Krimeve të Rënda ka refuzuar ndryshimin e masës së arrestit për Emiljano Shullazin, i cili kishte ankimuar vendi
Shqiptari që fitoi zemrat e miliona italianëve (FOTO LAJM) Emiljano Frashlliu nga Berati i cili jeton prej 15 vitesh në Itali dhe punon si barist në një lokal që quajtuar "Bar La
Gjykata e Lartë s’pranon rekursin, lë në burg Gilmano Danin Gjykata e Lartë ka lënë në fuqi masën e sigurisë "Arrest në burg" për Gilmano Danin, shoku i Emiljano Shullazit. Togat e
Emiljano Nana: Ja si ndodhi vrasja e Bledar Tërpollarit Rasti i prerjes së kokës të shqiptarit Bledar Tërpollari ishte një krim kaq i trishtë saqë trodniti opinionin publik gre
Shullazi kërkon lirinë, ja dëshmia para prokurorit Avokatët e tre personave të arrestuar, Emiljano Shullazi, Gilmando Dani dhe Blerim Shullazi, i janë drejtuar me rekurs G