999 rezultate për

miljan

DOKUMENTI/ Taulant Balla drejton bandën e Çelajve në Elbasan! Ish-polici trondit maxhorancën (FOTO LAJM) Pas dëshmisë së Dritan Zaganit që trazoi ujërat e politikës së Tiranës përmes denoncimeve mbi Saimir Tahirin dhe grupin
Dëshmia e ish-nënkomisarit, reagon Policia: Ja e vërteta e ngjajres Pas denoncimit të oficerit të policisë Emiljano Nuhu se është kërcënuar me armë për të mbyllur dosjen e djalit të depute
Djali i deputetit të PS përdhunoi vajzën, ish-polici rrëfen kur i vonë pistoletën në kokë Disa javë më parë në media shpërtheu skandali i përdhunimit të një vajze nga Fushë-Kruja prej djalit të deputetit social
Dështon sërish pretenca për Shullazin dhe ushtarët e tij Ka dështuar sërish pretenca për Emiljano Shullazin dhe ushtarët e tij. Burime nga Gjykata e Krimeve të Rënda bëjnë m
"Tërmet" tek Krimet e Rënda, 10 prokurorë e pësojnë prej Emiljano Shullazit Një ditë më parë, prokurorët e krimeve të rënda refuzuan të hidhnin shortin për vijimin e gjyqit ndaj grupit të Emiljano
Dosja “Shullazi”, PD kërkon arrestimin e deputetit socialist Përgjimet e zbuluara nga dosja ”Shullazi” ka shkaktuar sërish trazira mes PD-së dhe PS-së. Në përgjimet e Prokurorisë
Pjesë e bandës së Emiljano Shullazit? Reagon deputeti i PS Pas publikimit të përgjimeve të dosjes Shullazi, deputeti i PS Jurgis Çyrbja i cili rezulton se ka komunikuar me Gilmand
"E kemi keq punën"! Kush është deputeti socialist, "çerr" i Emiljano Shullazit (FOTO LAJM) Pas një hetimi të nisur kryesisht në shkurt të 2016, prokuroria për Krime të Rënda vuri nën përgjim dhe vëzhgim Emiljano
Vjedhje e vrasje, kush është 23-vjeçari që terrorizoi mbrëmë Dhërmiun Emiljano Nina, 23 vjeç, është shtetasi që terrorizoi pushuesit në Dhërmi pasi qëlloi me armë zjarri në ajër. 23 vjeç
Zbulohet emri, kush është i riu që terrorizoi me plumba pushuesit në Dhërmi Policia ka zbuluar emrin e shtetasit që terrorizoi dje pushuesit në Dhërmi të Himarës. Ai është Emiljano Nina dhe ës
Kërcënoi me armë komshiun, arrestohet 37-vjeçari në Tiranë Policia ka vënë në pranga një shtetas në Tiranë pasi ka kërcënuar me armë komshiun e tij. Ngjarja ka ndodhur për moti
Premton surpriza, flet shqiptari që kandidon për deputet në Itali Sot në Itali po zhvillohen zgjedhjet parlamentare, ndërsa në garë për deputetë janë edhe 4 shqiptarë. Njëri prej tyr
Dani i përvishet keq prokurores: E di mirë ti pse po më mbajnë në burg! Është zhvilluar sot seanca gjyqësore për Emiljano Shullazin i cili nuk ka qenë vetë i pranishëm. Ka përfunduar seaca
Iu bë atentat në sy të së dashurës dhe mikut të ngushtë, kush e vrau Emiljanon? Emiljano Boçi u qëllua dy herë në kokë nga një person ende i paidentifikuar mbrëmë në Tiranë, ndërsa mbeti i plagosur ed
Dalin detajet, Emiljano Boçi u ekzektua nga vrasës me pagesë Emiljano Boçi është ekzekutuar pranë ish-parkut të autobuzave në Tiranës, dyshohet se është kryer nga vrasës me pagesë.
Ky është detaji që tradhtoi vrasësin e Emiljano Boçit Emiljano Boçi u qëllua dy herë në kokë nga një person ende i paidentifikuar mbrëmë në Tiranë, ndërsa mbeti i plagosur e
Fiks 8 vjet më parë! Koincidenca e frikshme e atentatit mafioz në Tiranë 32-vjeçari Emiljano Boçi mbeti i vrarë dje në Tiranë pas një atentati mafioz, nga i cili u plagos edhe shoku i tij.
SKEMA/ Atentati mafioz, si u vra në prani të të dashurës Emiljano Boçi Ka tronditur Tiranë atentati i mirëfilltë mafioz i mbrëmshëm ku mbeti i vrarë 32-vjeçari Emiljano Boçi. Ai është qëllua
Ky është detaji që tradhtoi vrasësin e Emiljano Boçit Emiljano Boçi u qëllua dy herë në kokë nga një person ende i paidentifikuar mbrëmë në Tiranë, ndërsa mbeti i plagosur ed
Atentati i frikshëm ndaj Emiljano Boçit, pistat ku po hetohen Atentati i mbrëmshëm ndaj Emiljano Bocit dhe shokut të tij M.D. ka terrorizuar Tiranën. Emiliano Boçi së bashku me mi