999 rezultate për

milione

Çmenduri, Kim fitoi shumën marramendëse vetëm 1 minutë pas nxjerrjes në treg të produkteve (FOTO LAJM) Ditën e djeshme Kim Kardashian hodhi në treg linjën më të re të të brendshmeve në formë korseje. Për këtë linjë ylli
Grekët që ndërtuan Tiranë-Elbasan ikin nga Shqipëria me një "mal" me borxhe (FOTO LAJM) Teksa punimet në rrugën e re Tiranë-Elbasan kanë prekur finishin me rehabilitimin e shembjes ne Ibë, kompania greke Copr
Lista me 20 lojtarët më të paguar në Serinë A, kryeson Ronaldo Cristiano Ronaldo mbetet lojtari më i paguar në Itali, por njëkohësisht edhe një ndër sportistët me të ardhurat më të më
Xhirojnë miliarda: Njihni 10 kompanitë më të mëdha në Shqipëri Sipas INSTAT, xhiro totale e faturar e vitit të kaluar nga të gjitha bizneset në Shqipëri ishte rreth 2 mijë e 37 miliar
Njihuni me 10 ekipet më të vlefshëm në botë, vetëm një ekip italian në listë Faqja e njohur sportive ESPN ka publikuar listën e dhjetë ekipeve më të vlefshme momentalisht në botë. Lista e tyre t
Marramendëse, kjo është shuma që Ronaldo do të marrë nga kontrata e re me "Nike" Cristiano Ronaldo mund të quhet patjetër një makineri parash, pasi nga zbulimi i fundit që ka bërë “Der Spiegel” portuge
18 milionë dollarë, orët e "çmendura" që mbajnë të famshmit në puls (FOTO LAJM) Disa blejnë makina të kushtueshme, të tjerë vila përballë oqeanit ose në ishujt e Karaibeve, por ka edhe nga ata që pasu
Nikoqire si Emina Cunmulaj, nusja e milionerit i hyn punëve "me kokë" (FOTO LAJM) Modelja e njohur shqiptare, Emina Çunmulaj çdo ditë dhe më shumë na tregon se modestia është aset që nuk e kanë të gjith
Në Shqipëri për 4 muaj deputet bëhesh milioner: E konfirmon Kujtim Gjuzi (FOTO LAJM) Kujtim Gjuzi, kryetar i partisë konservatore qe ne zgjedhjet e 30 qershorit mori zero vota ne gjithë Shqipërinë, arriti
Neymar ka qarë kur mësoi se do të qëndrojë te Paris Saint-Germain Braziliani ishte i lidhur me një rikthim te Barcelona këtë verë, vetëm dy vjet pasi u largua nga Camp Nou. Por kjo ma
YouTube gjobitet me 170 milionë dollarë YouTube është gjobitur me një shumë rekord prej 170 milionë dollarësh nga një rregullator amerikan për shkeljen e ligjev
Dënohen me vdekje dy ministra të korruptuar në Vietnam Dy ish-ministra vietnamezë të Informacionit janë akuzuar për korrupsion, një krim i dënueshëm me vdekje në vendin aziati
I zhvati 60 milion lekë drejtorit të Postës nëpërmjet Facebook, del nga burgu "Analia" Gjykata ka liruar me kusht Enertila Beqjan, e njohur ndryshe si "Analia". Në 2017-tën Beqaj nëpërmjet një llogarie të
Këta janë 5 lojtarët më të shtrenjtë që u blenë këtë verë në Bundesligë Pas La Ligas Premier League dhe Serisë A, edhe Bundesliga ka qënë mjaft aktivë në merkato. Janë kampionët gjermanë t
Sherri me Wandan në orët e para të mëngjesit, si e pranoi Icardi ofertën e PSG-së Mauro Icardi iu bashkua dje në orët e fundit të merkatos PSG-së duke braktisur Interin me polemikash pa fund. Por për
Mbyllet merkato në Serinë A, cilat janë 5 blerjet më të shtrenjta (FOTO LAJM) Merkato në Serinë A u mbyll dje në mbrëmje në orën 10:00 ku nuk munguan surprizat e shumta. Roma ishte skuadra e cila
As Kardashian as Ronaldo, 2 fotot më të pëlqyera të verës në Instagram janë këto (FOTO LAJM) Mund ta mohoni, por s’do ju besojmë! Një ndër aplikacionet që na ka shoqëruar gjatë gjithë verës ka qenë padiskutim
Qeveria Haradinaj harxhoi 4.7 milionë euro nga rezervat, mbesin vetëm 100 mijë € Për shpenzimin e rezervave Qeveria Haradinaj u kritikua në vazhdimësi, por sipas zyrtarëve të Qeverisë së dorëhequr kjo
Premtoi zero ndërtime, Veliaj e kthen Tiranën në "kantierin" e vendit Bumi i ndërtimeve të reja do të vazhdojë me trend në rrijte edhe përgjatë viteve të ardhshme dhe Tirana, kryeson si “kan
Shifrat, sa fituan për një vit televizionet më të mëdha në vend (FOTO LAJM) Gara mes dy televizioneve të mëdha në vend është gjithnjë e fortë. Programe në “prime time” që synojnë të tërheqin sa