999 rezultate për

milione

Ish-presidenti i Barçës: Interi ofroi 250 milionë euro për Messin Ish presidenti i Barcelonës Joan Laporta ka folur sërish rreth Messit, Ai për media ka treguar një histori të padëgju
Paratici paguhet më shumë se Agnelli, zbulohet dhe sa kushtoi divorci me Allegrin Më 24 Tetor do të mblidhet Asambleja e aksionerëve të Juventusit, ndërsa gjatë ditës së sotme janë publikuar edhe pagat
Muriqi bëhet lojtari i dytë më i shtrenjtë i Kosovës Po tregon suksese të një pas njëshme në ligën turke, andaj edhe nga tifozët po përkrahet mjaftë shumë mirëpo edhe me Kom
E BUJSHME/ Tottenham nxjerr në shitje Harry Kane Mund të pabesueshme por është të vërtetë të paktën duke iu referuar asaj që shkruan gazeta prestigjoze angleze The Sun.
Monaco shteti i vogël që ka vendosur të zgjerohet në det, milionerët s’kanë vend për ndërtimin e vilave (VIDEO) Monaco ndoshta është shteti i dytë më i vogël në botë për nga madhësia, por është një nga vendet më të pasura në botë. A
Historia e shqiptarit, si u bë milioner nga një fatkeqësi Një shqiptar ka fituar betejën ligjore me një kompani të huaj kroçieresh. Pasi ai pësoi një dëmtim të rëndë në shtyll
Milani ka shpenzuar më shumë se Reali, Juventusi dhe Chelsea në 9 vitet e fundit Milani është krejtësisht në krizë dhe që pas largimit të Berlusconit dhe afrimit të kompanisë misterioze kineze që e mor
Endri Prifti mesazh Ramës pasi humbi 50 milionë lekë për dy ditë në baste (FOTO LAJM) Këngëtari i njohur Endri Prifti ka denoncuar në profilin e tij në “Instagram” zhvillimin e veprimtarisë së paligjshme të
Endri Prifti: Për dy ditë më morën 50 milionë lekë në baste, Rama dhe Meta kanë vite që meren me mua (FOTO LAJM) Këngëtari korçar Endri Prifti, shkruan se për dy ditë ka humbur 50 milionë lekë nëpër baste. Sipas tij, për këtë faji
Shqiptarët pushtojnë Brazilin, kapet sasi e madhe 'malli' me logon e 'FK Elbasani' Një ngarkesë prej 617 kg kokainë, pakot e të cilave kishin logon e Sport klub Elbasanit është sekuestruar nga policia e
Talenti i kësaj gruaje do t'iu mahnisë (VIDEO) Opera është nga një disiplinat më të vështira të muzikës tradicionale. Për ta ekzekutuar sa më saktë, duhet një zë i plo
Nuk ka pasur kurrë turistë, ky vend çel dyert për herë të parë për vizitorët Arabia Saudite po hap dyert e saj për turistët, duke shënuar kështu herën e parë që do të mirëpresë vizitorët ndërkombët
LISTA/ 25 lojtarët më të paguar për këtë sezon në Champions League Ka startuar “magjia” në Champions League. Çdo vit, lojtarët më të mirë në botë garojnë në Ligën e Kampionëve dhe naty
Mbi 11 miliardë lekë për Kuvendin e ri Byroja e Kuvendit vendosi t’i kërkojë Gramoz Ruçit të avancojë me projektin e ndërtimit te kompleksit të ri parlamentar.
Çështja "Griezmann", Barcelona gjobitet me shumën qesharake Çështja "Griezmann" rezultoi të ishte një "flluskë sapuni". Sipas medieve sportive më të rëndësishme në Spanjë, “E
Nga gruaja që birësonte fëmijë të vdekur të milioneri që birësoi të dashurën, 5 histori rrëqethëse adoptimi Shpeshherë të adoptosh një fëmijë është një nga gjërat më humane që mund të bësh. Ama rastet kudo nëpër botë kanë tregua
Fushata nis me premtime milionëshe E mërkura e kësaj jave ka shënuar hapjen zyrtare të fushatës zgjedhore. Kandidatët e subjekteve për kryeministër të Koso
E vendosi kryeveprën e artit në kuzhinë, nuk dinte që kushtonte 6 milionë euro Një kryevepër e humbur e piktorit të shekullit të 13-të, Cimabue, është gjetur në një kuzhinë afër Parisit. "Christ M
Piktura e humbur 6 milionë euro, gjendet në kuzhinën e të moshuarës Një pikturë e varur në shtëpinë e një të moshuare pranë Parisit është një kryevepër e humbur shumë kohë më parë e artist
Shembja e godinës së Gjeologji-Miniera nga tërmeti, dëmi shkon 2 milionë euro Dëmtimet që pësoi Fakulteti Gjeologjisë dhe Minierave ishin të rënda, duke u kthyer në simbolin e asaj çfarë shkaktoi të