999 rezultate për

milione

Kryemadhi: Mbi 320 milionë euro borxh, nuk do ketë para për pensionistët Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi deklaroi se ekonomia shqiptare ndodhet në buzë të greminë
Ndër më të pasurat: Ç'shifër kap pasuria e Rita Orës dhe Dua Lipës (FOTO LAJM) Të jesh nën 30 vjeç dhe të jesh pjesë e listës së më të pasurëve në Britani është padyshim diçka e madhe dhe dy këngëtar
Po shkëlqen te PSG-ja, francezët marrin vendimin për Icardin Skuadra e Paris Saint Germain është gati të paguajë klauzolën prej 60 milionë eurosh për të blerë 100% të kartonit të su
Neymar tërbon PSG: Lojtari më i shtrenjtë i historisë më tepër ka munguar, sesa ka luajtur Që nga viti 2017 deri tani, Neymar ka humbur 64 ndeshje dhe ka luajtur vetëm 63 me skuadrën e PSG-së. Shifra që trego
"Ai është më i mirë se De Ligt", prestigjozia italiane i thur elozhe mbrojtësit shqiptar (FOTO LAJM) Mbrojtësi i Shqipërisë Marash Kumbulla është duke kaluar nëpër një formë mbresëlënëse në Serie A me Hellas Verona. An
Milan, 146 milionë euro humbje U zhvillua sot edhe Asambleja e Shoqërisë së Milanit, ku u zyrtarizua bilanci me rreth 146 milionë euro humbje, ndërsa p
Mbappe vazhdon të mbetet prioritet për Realin Kylian Mbape është shënjestra e parë për Realin, i cili këtë sezon gjithashtu kuptoi se pa një lojtar fenomenal që garan
Manchester United ka gati 115 milion euro për yllin e Dortmund Manchester United po planifikon të përforcohet me të madhe në afatin kalimtar të janarit. "Djajtë e Kuq" janë të gatshëm
Cili ekip kërkon shërbimet e Jesus duhet ti paguaj Cityt 100 milion euro Manchester City e ka vendosur çmimin për Gabriel Jesusin. Klubet e interesuara për sulmuesin e rrezikshëm brazilian duhe
Milionerja që paguan para për të pasur partnerë, shtatzënë me mikun e saj Ishte vetëm 17 vjeç kur fitoi lotarinë marramendëse dhe sot Jane Park është shtatzënë me mikun e saj. Jane u bë perso
Pas lindjes së djalit, modelja e VS shpërblehet nga vjehërrit me shumën marramendëse (FOTO LAJM) Modelja e Victoria’s Secret, Ming Xi, u martua me Mario Ho, të birin e manjatit kinez Stanley Ho, themelues i SJM Holdin
Shifra e "çmendur" që do i kushtojë Shqipërisë Reforma në Drejtësi Pagat e reja të gjyqtarëve e prokurorëve kanë bërë xhelozë deputetë e ministra. Deri në vitin 2021, ato do t’i kushtojnë
Sherr për 10 milionë lekë, dy ish-miqtë përplasen me ujë në studio Në seancën e ndërmjetësimit në “Shihemi në gjyq”, përballë njëri-tjetrit janë dy miq të mirë të dikurshëm, por që sot pë
Krijohet liqeni artificial që prodhon 100 dallgë në orë (VIDOE) Një liqen artificial do të lejojë të pasionuarit pas këtij sporti që të mos humbasin kohë në det duke pritur dallgët, pa
INTERVISTA/ Marsida Qatja: Kam marrë 20 milionë lekë nga personat që i kam mbrojtur! Marsida Qatja, nëna e tre fëmijëve që tërhoqi vëmendjen e mediave dy javë më parë tregon në një intervistë për Tirananew
Inter hyn në garë për Muriqin Inter është bërë klubi i fundit që tregon interes për sulmuesin e lakmuar të Fenerbahce, Vedat Muriqi, raporton gazeta t
Reali ofron 85 milionë dhe Gareth Bale për Pogbanë Zinedine Zidane është i gatshëm të tërheqë të gjitha ndalesat për të nënshkruar marrëveshjen për transferimin e Paul Pog
"TuttoSport": Juventus gati të bëjë "tërmet", bardhezinjtë duan Mbappe Juventus është gati të befasojë të gjithë teksa mund investojë deri në 380 milionë euro për të firmosur me Kylian Mbappe
Juventusi fitoi 18 milionë euro vetëm nga huazimi i Higuainit te Milani dhe Chelsea Ishte në Juventus, u huazua te Milani, nga aty vazhdoi huazimin në Chelsea, derisa në fund të edicionit të kaluar u rikt
11 muajt e taksës, ulën importin nga Serbia për 99 për qind (VIDEO) Taksa 100 % ndaj produkteve të Serbisë dhe Bosnje e Hercegovinës në 11 muajt sa është zbatuar, ka ul importin nga këto s