999 rezultate për

milione

Dikur vilë luksoze, prona e milionerit "gllabërohet" nga natyra (FOTO LAJM) Një milioner amerikan, biznesmen nafte, ngriti një ndërtesë në Florida e cila supozohej t’i bënte ballë uraganeve. Dh
Rekord i ri për orën më të shtrenjtë në botë, shitet me çmim marramendës Ora më e shtrenjtë në botë, një Patek Philippe me vlerë prej rreth 25 milionë euro, është shitur në Zvicër gjatë një ank
Rriten pensionet në Maqedoni Nga 1 janari pensionet do të rriten për 700 denarë. Kjo do të thotë se masa do të hyjë në fuqi, dy ditë para se të fillo
Hodhën të njëjtët numra në lotari, shokët e ngushtë bëhen milionerë brenda natës Dy shokë të ngushtë u shndërruan në milionerë brenda natës pasi vendosën të njëjtat numra në llotarinë kombëtare. Ngjarj
Lihet jashtë për ndeshjen me Juventusin, Kessie mund të largohet nga Milani për 35 milion euro Franck Kessie u la jashtë skuadrës së Milanit që do të përballet me Juventusin sonte në Allianz dhe ai besohet se është
SHBA financon projektin prej 7 milionë dollarësh në Shqipëri Shtetet e Bashkuara të Amerikës do të financojë një projekt prej 7 milionë dollarësh në Shqipëri përmes të cilit synohet
Lindi fëmijën e tretë, Njësia Bashkiake i refuzon bonusin prej 1.2 milionë lekësh Pak kohë më parë Kryeministri Edi Rama njoftoi se nënat e reja, të cilat do të sillnin në jetë një bebe, do të përfitoni
Vila që ka blerë në Holliwood 17-vjeçari që u përjashtua nga video-loja (FOTO LAJM) Britaniku që u bë viral kohët e fundit pasi e kishin përzënë përjetë nga loja Fortnite, përveçse kishte mbledhur rreth 2
Interi nuk ka ndërmend ta rikthejë mesfushorin portugez në skuadër Erdhi me shumë bujë në verën e vitit 2016 nga Sporting Lisbon, por rrugëtimi i tij tek zikaltrit nuk shkoi ashtu siç pri
Vettingu në Polici, drejtori nuk justifikon 1.4 milionë lekë (FOTO LAJM) Drejtori i Inspektimit dhe Ankesave në SHÇBA-së, Oltion Shehu rrezsikon të mos e kalojë vettingun. Burimet bëjnë me d
Lampard po i merr maksimumin të rinjve të akademisë, Chelsea gati ta përforcojë ekipin Chelsea së shpejti mbyll dënimin e dhënë nga FIFA për të mos bërë transferime dhe londinezët pritet të hidhen në sulm pë
Reali ofron shifër të çmendur për Mbappe, shikoni lëvizjen e PSG-së PSG i kundërpërgjigjet Realit të Madridit, që po tenton të bindë Kylian Mbappe të transferohet në Spanjë gjatë verës. Në
Manchester United i gatshëm të shpenzojë 27 milion euro për 23 vjeçarin Gazeta e njohur britanike, The Mirror raporton se Manchester United synon të mposht Liverpoolin në luftën e tyre për të
Pas Realit, Juventusit dhe Romës është Atletico që vihet pas yllit brazilian Pas afrimit të Joao Felix, Atletico Madrid po kërkon të afrojë në skuadër një tjetër futbollist të ri premtues. Bëhet
Manchester United e lëshon për 17 milion, Roma e do për 11 milionë Manchester United i ka ofruar Romës shumën që duhet të paguaj për të marrë kartonin e Chris Smalling në vlerë prej 17 mi
Grabitën 3 milionë lekë në një banesë, pranga dy autorëve Pasi kanë marrë nën kërcënimin e armës 3 milion para, dy persona janë arrestuar nga Policia në Dibër. Sipas policisë,
Miliona dollarë pas vdekjes, kush fitoi më shumë nga të famshmit e ndjerë Mbreti i pop-it, Michael Jackson është shpallur “Artisiti i famshëm i vdekur më i pasur në botë” nga revista amerikane “
The Rock blen shtëpinë 9 milionë dollarëshe dhe pamjet po jua lëmë t’i komentoni vetë! (VIDOE) Aktori i famshëm Dwayne Johnson, i njohur nga të gjithë si “The Rock”, ka blerë një shtëpi të re e cila i ka kushtuar pl
Rritet vlera e argjentinasit të Interi, kjo është shifra marramendëse që e shesin zikaltërit Ka shënuar 7 gola dhe ka dhënë 2 asiste në 13 ndeshje. Këto janë shifra që i përkasin Lautaro Martinezit, sulmuesit argj
Djali i milionerit bën vetëm 7 muaj burg pasi shtypi foshnjën Djali i një milioneri ka përplasur një makinë ku ndodhej një foshnjë e cila gjeti vdekjen pas viteve në spital. Babai