999 rezultate për

milione

Brenda shtëpsië 9.5 milionë dollarëshe të "The Rock" (FOTO LAJM) Ylli i filmave aksion Dëayne Johnson ‘The Rock’ Johnson ka vendosur t’i paguajë rreth 9.5 milionë dollarë për pallatin l
Milioneri vesh gruan si ish të dashurën, nuk e harronte dot (FOTO LAJM) Çdo gjë dukej kaq perfekte mes stilistit milioner Philipp Plein dhe Lucia Bartolit, sidomos pasi ai e prezantoi publikis
U cilësua si e ardhmja e Milanit, Piatek tregon kur do të largohet nga kuqezinjtë Krzysztof Piatek mund ta huazojë te Genoa, ku sulmuesi mund të rigjejë veten e sigurisht golat. Polaku ka humbur shë
"Joker" filmi i parë në kategorinë "R", thyen rekord në shitjen e biletave "Joker" ka kaluar 1 miliardë dollarët në shitje biletash në mbarë globin, këtë fundjavë, duke u bërë i pari film i vlerë
Nuk u kualifikuan në Champions, Man United rënie drastike financiare Manchester United nuk arriti të kualifikohet këtë sezon në Ligën e Kampionëve. Ky mos sukses pritet t’i kushtoj shumë
Napoli nuk po gjen qetësi, mesfushori më në formë kërkon largimin Mesfushori spanjoll Fabian Ruiz po tregon një nivel të shkëlqyer me skuadrën e Napolit, duke tërhequr vëmendjen e klubev
Fenerbahce i cakton këtë çmim Vedat Muriqit Fenerbahce e pranon shitjen e Vedat Muriqit, te secila skuadër që ofron mbi 20 milionë euro për sulmuesin kosovar. Krerë
Çifti i njohur ka 265 milionë dollarë pasuri, por nuk do t’u lënë asnjë cent fëmijëve Ashton Kutcher dhe Mila Kunis janë një çift që përpiqen të ruajnë intimitetin e tyre jashtë vëmendjes së publikut, dhe p
Kessie zyrtarisht në shitje Në listën e klubeve që kërkojnë shërbimet e mesfushorit Franck Kessie është shtuar dhe Monaco. 22-vjeçari do të largohet
Mbappe i paarritshëm, Klopp "piketon" një tjetër yll Edhe pse dëshira e madhe e Klopp ishte francezi Mbappe, ky objektiv duke i paarritshëm për klubin. Trajneri gjerman ka p
Prezantohet projekti, 12 milionë euro fond për rinovimin e stadiumit "Adem Jashari" (FOTO LAJM) Stadiumi i Mitrovicës, "Adem Jashari" do t'i nënshtrohet një rikonstruksioni total. Është ky vendimi i marrë së fundm
Prezantohet "bisha" 1,7 milionë dollar, pa çati dhe dhe xham të përparmë (FOTO LAJM) McLaren ka prezantuar supermakinën e radhës që kushton 1,7 milionë dollarë, por që nuk ka çati. McLaren Elva është thjes
Rikthehet "Vdekja e Zezë", sëmundja që dikur shfarosi 50 milionë persona "Vdekja e Zezë" është rikthyer. Dy persona në Kinë po trajtohen në Pekin për llojin më të rrezikshëm dhe vdekjeprurës të
Akuza e fortë e Berishës ndaj Dvoranit: Ka 100 milionë të pajustifikuara Ish-kryeministri Sali Berisha ka hedhur akuza të forta sot mbi kryetarin e Këshillit të Emërimeve në Drejtësi, Ardian D
Presidenti i Napolit gati ta shesë skuadrën për 900 milion euro Presidenti i klubit italian të futbollit Napoli, Aurelio De Laurentiis, deklaroi se është i gatshëm ta shes klubin për 9
10 milion dollarë për gjetjen e tyre, kush janë dy kokat që po kërkon Amerika (FOTO LAJM) Departamenti amerikan i Shtetit njoftoi një shpërblim prej 10 milionë dollarësh për ata që ofrojnë informacione rreth dy
Roma e fiksuar pas Hysajt, skenarit i fundit për transferimin Ekipi kryeqytetas e do medoemos mbrojtësin shqiptar të Napolit në gjirin e saj. Elseid Hysaj pret zhvillimet e janari
Lojtarët e huazuar, Coutinho më i vlerësuari (FOTO LAJM) Observatori i futbollit CIES, i specializuar në analizimin e statistikave, ka listuar futbollistët e huazuar në 5 ligat
Kosovarët mund t’i humbasin rreth 300 milionë euro kursime në bankat e Serbisë Rreth 300 milionë euro kursime të kosovarëve në bankat e Serbisë mund të humbasin. Kjo për shkak të refuzimit të shtetit
Man City gati për revolucion, zbulohen preferencat e Guardiolës Hendeku mes Manchester City dhe Liverpool sa vjen e thellohet. Humbja në fundjavë e kampionëve në fuqi të Premier Le