999 rezultate për

milion

Kush janë shqiptarët që trafikuan 16 milionë euro "mall" në Evropë Operacioni i koduar “Taxi drive” çoi në ekzekutimin e 12 urdhër arrestimeve, 9 shqiptarë e 3 shtetas italianë të akuzuar
Milioneri iu ofron punën e ëndrrave: Udhëtime në gjithë botën dhe 55 mijë dollarë rrogë (FOTO LAJM) Matthew Lepre, një milioner australian, i cili është themeluesi i Ecom Warrior Academy, ofron një vend pune ëndrrash.
"Skifterët" i bëjnë kërdinë trashëgimtares së Formula 1, vjedhin 80.000 paund bizhuteri (FOTO LAJM) Hajdutët kanë vjedhur bizhuteri me vlerë 50 milionë paund nga banesa e Tamara Ecclestone në Kensington. Vajza e ish-s
Ronaldo blen apartament 6 milion euro në Lisbonë, dalin pamjet mahnitëse (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo e ka blerë një apartament të ri gjashtë milionë eurosh në Lisbonë të Portugalisë dhe pamjet nga brenda
20 zakonet e milionerëve të ardhshëm Këto 20 zakone janë farat që mbjellim, i ujisim, i rrisim. Teksa rriten farat, rritemi dhe ne, rriten të tjerët rreth ne
Sekuestrohen 2.3 milion euro pasuri në Vlorë Një sasi e madhe pronash është sekuestruar në Vlorë. Burime zyrtare nga policia lokale kanë bërë të ditur se kanë ven
FIFA akuzon Blater dhe Platini për fshehjen e 2 milion eurove FIFA ka paditur dy ish-krerët e lartë të futbollit Sep Blater dhe Mishel Platini. Qeveria e futbollit botëror akuzon
Jo vetëm eliminim, Interi humbet mbi 12 milionë euro pas humbjes nga Barcelona Mosarritja e Interit për t’u kualikuar në raundin e eliminimit direkt në Ligën e Kampionëve do t’i kushtojë klubit me 12
REKORD/ Kompanitë e huaja nxorrën 380 milion euro fitime nga Shqipëria Kompanitë e huaja, që veprojnë në Shqipëri kanë transferuar një nivel rekord fitimesh për 9 muajt e këtij viti. Sipas të
Vodhi 10 milion lek nga kompania ku punonte, kapet 44 vjeçari në Berat Një 44 vjeçar është vënë në pranga nga Policia në Berat pasi ka inskenuar një grabitje, për të fshehur vjedhjen e kompan
Shifër rekord! Elbasani harxhon 160 milionë lekë vetëm për dritat zbukuruese Analisti politik, Stiliano Rushaj, ka publikuar disa dokumente në rrjetet sociale dokumentat e tenderit dhe krahas tyre
Qytetarët humbnin miliona, hiqet tatimi 15 përqind për dhurimin e pronës Qytetarët që duan të dhurojnë banesën apo prona të paluajtshme tek fëmijët e tyre apo bashkëshortët tek njëri-tjetri, ng
Elvis Naçi në Thumanë: Janë mbledhur 7 milionë euro Kryeministri Edi Rama dhe imami Elvis Naçi ka qenë sot në Thumanë për të parë nga afër punën që po bëhet për përgatitjen
Kontratë e re, pagë e re për Klopp Jurgen Klopp është i njohur për festimet dhe reagimet e tij të çmendura në stadiume dhe personalitetin e tij si trajner.
"E premtja e zezë", 60 milionë njërëz nuk dalin nga shtëpia Studime të ndryshme kanë treguar se “e premtja e tersit” është një nga besëtytnitë më të përhapura në botë, njëkohësisht
Para jush, 10 personazhet VIP më të ndjekur këtë vit në Instagram! Sot, Instagram-i nuk është më vetëm një rrjet fotografik social, por është kthyer një mënyrë jetese. Dhe, si të gjith
Chelsea duhet të derdhë 90 milion euro për Zaha Sulmuesi i rrezikshëm po shkëlqen në fanellën e Crystal Palacet dhe po kërkohet nga gjigantët anglezë Crystal Palace
U mahnit mbrëmë, Barcelona e gatshme t’i paguajë 111 milionë euro për Martinez Drejtuesit e Barcelonës kanë mbetur shumë të mahnitur me paraqitjen e sulmuesit të Interit, Lautaro Martinez, në ndeshje
Humbja kundër Barcelonës i ka kushtuar Interit 12.2 milionë euro Dështimi i Interit për t’u kualifikuar në fazën eliminatore të Ligës së Kampionëve do t’i kushtojë klubit zikaltër 12.2
Ishte zhdukur 22 vjet më parë, gjendet kryevepra 60 milionë euro (FOTO LAJM) Pas 22 vitesh, me shumë gjasa është zgjidhur një nga misteret më të mëdha të artit bashkëkohor, zhdukja e një prej vepra