999 rezultate për

milion

Milani arrinë marrëveshjen me Barçën, gjithçka në dorën e lojtarit Raportohet se Milan ka arritur marrëveshje me Barcelonë për Todibon Sipas “Calciomercato.com” dhe “MilanNews.it”, med
Juventusi "mposht" Interin në garën për sulmuesin e Parmës Mosarritja te Erling Haaland e ka tërbuar Juventusin. Sulmuesi norvegjez zgjodhi Borussia Dortmund, ndërsa bardhezinjtë
Chelsea gati të bëjë çmendurinë për Coutinhon Philippe Coutinho është në formë huazimi nga Barcelona te Bayern Munich deri në fund të sezonit. Mirëpo sipas raporti
100 milion euro për mesfushorin më të mirë të Europës N’Golo Kante është duke menduar të largohet nga Chelsea gjatë merkatos së verës. Kampioni i botës konsiderohet si një
Filmat e rinj, premierë për festat e fundvitit Ka më shumë se “Star Wars” dhe “Frozen 2” për fëmijët në këto ditë festash, pasi “20 Century” ka vendosur të shfaqë prem
"Bizhuteri me vlerë 10 milionë lekë dhe 700 mijë nga kasa", si u grabit argjendaria në Korçë Ditën e djeshme një argjendari u grabit në Korçë. Ngjarja ndodhi rreth orës 03:00 të mëngjesit, ku disa persona kanë
5 milion lekë e sende me vlerë, grabiten dy banesa në Peqin Dy banesa në qendër të qytetit të Peqinit kanë rënë pre e grabitësve. Persona ende të paidentifikuar kanë vjedhur 5 mili
Kënga e saj me miliona shikime u fshi nga kanali i RTSH, reagon Elvana (FOTO LAJM) Pak ditë më parë të gjitha këngët e "Festivalit të Këngës" u fshinë papritur nga Youtube. Asnjëra prej këngëve konkurres
Ronaldo i lë "targën" kundërshtarëve, ja si fitoi përmes Instagramit Cristiano Ronaldo nuk është vetëm një kampion në fushë, por edhe në rrjetet sociale. Sulmuesi 34-vjeçar i Juventusit ka
Interi insiston për Marash Kumbullën, e do që në janar Interi insiston për talentin e Veronës dhe të Kombëtares Shqiptare, Marash Kumbull. Sipas medieve veroneze, klubi zikalt
Vajza-thesar e Kinës, që e dëshiron gjithë bota Kohët e fundit, Li Ziqi, një vajzë nga provinca Sichuan e Kinës Jugperëndimore, është bërë shumë e njohur në mbarë globi
Projekti Milot-Balldre vazhdon, dorëzohet raporti teknik Ndërsa janë bërë këto deklarata ku konfirmohet se rruga nuk do të bëhet duket se procedurat nëpër hallkat institucionale
"Kriset" marrëdhënia Vidal-Barcelona, kiliani denoncon Barcelonën për mospagesën e 2,4 milionë eurove Marrëdhënia mes Barcelonës dhe Aturo Vidal ka arritur në një pikë kulminante. Kileni ka depozituar pranë Federatës Sp
Arturo Vidal kërkon të largohet dhe hedh në gjyq Barcelonën, te Interi fërkojnë duart Merkato e futbollistëve mund të shohë një lëvizje të bujshme në merkaton e janarit, pasi Arturo Vidal, i cili ishte vler
Lotito: E shpëtova Lazion nga falimentimi falë Igli Tares (VIDEO) Presidenti i Lazios, Claudio Lotito ekskluzivisht për gazetaren e Rtv Ora, Alba Kepi ka sqaruar rolin e drejtorit sporti
Pema më e shtrenjtë në botë, e stolisur me diamante (VIDEO) Krishtlindja është një moment për të kaluar kohë me familjen, për të falur dhe për tu çlodhur pas një viti kaotik. Por p
10 transferimet e dështuara të janarit në Premier League Afati kalimtar i janarit ka qenë mundësia e mirë e skuadrave që të përmirësojnë dobësitë e treguara në pjesën e parë të
Chelsea dëshiron të transferojë Werner Skuadra e Chelsea dëshiron të bëj një blerje të madhe në merkaton e janarit. Pasi dështoi të transferoi Jadon Sancho
Interi ka gati 35 milion euro për mesfushorin suedez Interi është duke punuar intensivisht për t'u përforcuar në merkaton e janarit. Drejtuesit zikaltër janë të interesu
Shumë ekipe e kërkojnë me ngulm, Dortmund i vendos çmimin Sanchos Borussia Dortmundi ka vendosur t’ia caktojë çmimin yllit të skuadrës, Jadon Sancho, duke e parë interesimin e madh të kl