999 rezultate për

milion

Fitoi 150 milionë euro por prap vazhdoi të punonte si ndërtues Steve Thomson fitoi miliona nga lotaria mirëpo prap është parë duke punuar si ndërtues. 42 vjeçari edhe pse është bër
McGregorin e presin milionat në ndeshjen ndaj Cerrone Conor McGregor do të fitojë një shumë të madhe parash nga rikthimi i tij në UFC në ndeshjen kundër Donald Cerrone. Mc
Dogjën mandatet, PD-LSI do të marrin 600 milionë lek nga buxheti i shtetit Edhe pse janë jashtë parlamentit, PD dhe LSI do të marrin këtë vit nga Komisioni Qendror i Zgjedhjeve rreth 600 milionë
Piatek te Tottenhami për shumën e majme Krzysztof Piatek ka qenë një ndër emrat më të lakuar të ditëve të fundit në merkato. Ardhja e Ibrahimovic në Milano
UEFA bën publike bonuset e shpërndara në Chmpions League, ja kush e kryeson listën UEFA ka publikuar bonuset e shpërndara për ekipet pjesëmarrëse në Champions League. Barcelona është ajo që ka përfituar
Reali e Barça në "luftë" për Lautaro Martinez Lautaro Martinezi ka bërë paraqitje shumë të mira me fanellën e Interit këtë sezon, duke e mbjtur në garë për titullin e
Coutinho shkakton problem te Barcelona Philippe Coutinho është duke i sjell telashe Barcelonës. Përkundër largimit nga klubi dhe huazimit te Bayern Munich,
Kaq do të paguajë Napoli për të siguruar shërbimet e Rrahmanit Napoli pritet të jetë skuadra e ardhshme e Amir Rrahmanit. Kartoni i yllit të Kosovës do t’i takojë skuadrës së drejt
32 vite më i madh, kush është milioneri që u fejua me mbesën yll të Princeshës Diana (FOTO LAJM) Me sa duket do të kemi një tjetër dasmë mbretërore së shpejti! Mbesa 29-vjeçare e Princeshës Diana, Lady Kitty Spence
Mbappe, futbollisti më i vlefshëm i momentit Të gjitha ekipet e interesuara për transferimin e Kylian Mbappes do të duhet ta rrisin buxhetin e tyre. Sulmuesi francez
Mbërrijnë ofertat e para në Milano, 30 milion euro për Piatek Përkundër faktit se luajti titullar ndaj Sampdorias, me ardhjen e Zlatan Ibrahimovicit, hapësira e Krzysztof Piatek në M
Deklarata alarmuese e Metës: Rrezikojmë të mbetemi as 1 milion banorë Presidenti Ilir Meta ka deklaruar se kriza në Shqipëri është artificial dhe e sponsorizuar ndërsa ka treguar se nuk ësht
Deklarata alarmuese e Metës: Rrezikojmë të mbetemi as 1 milion banorë Presidenti Ilir Meta ka deklaruar se kriza në Shqipëri është artificial dhe e sponsorizuar ndërsa ka treguar se nuk ësht
CIES publikon vlerat e lojtarëve, vetëm 20 e kalojnë shifrën e 100 mln Eurove (FOTO LAJM) Observatori i futbollit CIES ka përfituar nga ndërrimi i viteve për të përditësuar listën me vlerën e futbollistëve, ku
Shkarkimi i Contes i "zbrazi xhepat" Chelseas Chelsea u detyrua të paguajë mbi 31.2 milionë euro për shkarkimin e italianit Antonio Conte nga posti i trajnerit. Ra
Marrëveshja e re me Nike, Liverpool kalon Man United (FOTO LAJM) Liverpooli ka konfirmuar se ka rënë dakord për një marrëveshje shumëvjeçare sponsorizimi me firmën e njohur Nike, që do
Festivali kushtoi plot 418 milion lekë taksa publike, po 517 milion lekë reklama ku "humbën"? Vetëm 35 ditë para nisjes së spektaklit kombëtar “Festivali 58-të i Këngës”; drejtoria e RTSH, Bordi i Administrimit dhe
Përdoret gjerësisht edhe në Shqipëri, ky term mysliman i shtohet fjalorit gjerman “Inshallah” që do të thotë “në dashtë Allahu”, i është shtuar fjalorit Duden të Gjermanisë. Në renditjen e re, fjala
Edhe pse minutat i ka të limituara Shaqiri me pagë më të lartë se lojtarët titullarë te Liverpool (FOTO LAJM) Xherdan Shaqiri është ndër lojtarët më të paguar në Liverpool dhe madje më i paguar se disa prej futbollistëve të pazëve
"Ndizen" tensionet mes Iranit dhe SHBA-së, 80 milion dollar për "kokën" e Trump Vrasja e gjeneralit të Iranit ka ndezur ashpër tensionet mes Teheranit dhe Uashingtonit. Mediat e huaja raportojnë se au