999 rezultate për

milion

Agim Kajmaku në kërkim, Ministria e Brendshme i jep tenderin miliona lekë bashkëshortes Ministria e Brendshme ka shpallur fitues kompaninë "Kajmaku SHPK" për të marrë tenderimin e mirëmbajtjes së hapësirave t
Nuk e gjeti veten te Interi, për Lazaron interesohet klubi nga Premier League Ishte një nga futbollistët e parë që u afrua që kur në pankinën e Interit u ul Antonio Conte, por austriaku Valentino La
Milani bën publike shumën e parave që kërkon për Paquetan AC Milan është duke menduar për ta larguar mesfushorin brazilian nga skuadra AC Milan mësohet se po kërkon 35 milionë
Shpagim? Harry dhe Megan duhet të kthejnë mbrapsh 2.4 milion paund Çifti që vendosi të tërhiqej nga detyrimet mbretërore për të bërë një jetë të zakonshme, do duhet të kthejë mbrapsh rret
Dy milion euro për sekond, shuma stratosferike që fitoi McGregor në Las Vegas (VIDEO) Conor McGregor ka fituar 1.5milionë funte për sekondë për shkatërrimin që i bëri Donald Cerrones në rundin e parë, thotë
Kush është ish-lojtari i Realit që fitoi 100 milion euro në Poker Më shumë se 10 vite më parë tërhiqej një legjendë e futbollit, më saktë nga një tjetër tip futbolli, duke qenë se mes kë
"Eskobari i Evropës" kapet në Shqipëri, trafikoi 10 milionë paund drogë Një 53-vjeçar nga Turqia u kap në Shqipëri si i shumëkërkuar nga drejtësia franceze, si një nga trafikantët e familjes k
Pse po vonohet zyrtarizimi i Bruno Fernandes te Man United? United dëshirojnë me çdo kusht të finalizojnë një marrëveshje për mesfushorin, i cili u paraqit në përplasjen e Sporting
Kontrata e Rrahmanit me Napolin, media italiane zbulon detaje të reja Transferimi i Rrahmanit nga Verona, Napolit i kushtoi 14 milion euro plus 1.5 milionë në shpërblime. Kontrata gjatë d
Luks i gjallë, shtëpitë përrallore të Conor McGregor (FOTO LAJM) cGregor një nga boksierët më të njohur në botë, po njihet edhe për pasurinë e tij. 31 vjeçari po raportohet se ka pas
Interi dhe Arsenali interesohen për mesfushorin e Milanit Franck Kessie po kërkohet nga disa klube në këtë merkato dimërore. E fundit që është future në garë për shërbimet e mesf
Kosova shpenzoi rreth 60 milionë euro për pensionet e veteranëve për 1 vit 57 milionë euro janë shpenzuar vetëm gjatë vitit paraprak si pagesë për veteranët e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës. Mini
Ofertë 2 milionë euro, Baren e duan në La Liga Një lajm i bujshëm është duke qarkulluar në mediat spanjolle. Bëhet fjalë për të ardhmen e mesfushorit të Kombëtares, Ke
3.4 milionë euro në "Toyota Yaris", gjykata lë të lirë 6 të dyshuarit Ditën e sotme Gjykata e Tiranës ka ndryshuar masën e sigurisë për 6 të dyshuarit për 3.4 milion euro. Gjykata ka vend
Xhiro me avion privat e garazh me makina luksoze, si jeton milionerja më e re e botës Janë disa fakte në jetë që janë absolutisht të padiskutueshme dhe një ndër to fakti se Kylie Jenner është më e pasur sa
PD për 64 milion euro humbje të OSHEE: Janë futur në xhepat e Ramës dhe njerëzve të tij Të ardhurat e kompanisë së shpërndarjes së energjisë elektrike pësuan një rritje minimale prej 2% gjatë vitit 2019 ndërs
Van de Beek te Reali i bën nderin e madh Juventusit Real Madridi ka ndjekur me shumë interes që verën e kaluar mesfushorin e Ajaxit të Amsterdamit, Donny van de Beek. Gjiga
Plot 110 milion euro, sot nënshkruhet marrëveshja për autostradën Shkup-Bllacë Në Qeverinë e Republikës së Maqedonisë së Veriut sot do të nënshkruhet Marrëveshje për ndërtim të dy kilometrave të para
Atletico-PSG, vlera e Cavanit bëhet pengesë Atletico Madridi dëshiron ta transferojë sulmuesin Edinson Cavani nga Paris Saint-Germaini këtë muaj, mirëpo çmimi i fut
Napoli refuzon mega-ofertën e Realit për gjigandin e mbrojtjes Kalidou Koulibaly është njëri ndër mbrojtësit më të kërkuar në Evropë shkaku i paraqitjeve të tij me Napolin. Mirëpo, pi