999 rezultate për

miku

I bërë shosh nga plumbat, kjo është gjendja e Genti Cacës mikut të ‘të fortit’ të Vlorës Durrësi është tronditur mbrëmjen e djehsme nga disa të shtëna armësh ku si pasojë mbeti i vrarë një person dhe u plagos
Adela sot do të festonte ditëlindjen, miku i saj përlot me dedikimin Ndarja e papritur nga jeta e gazetares së njohur Adelajda Xhamani, vijon të lërë një boshllëk të madh, jo vetëm tek fami
I ofroi 100 milionë euro për 1 natë, i hidhur "thumbi" që lëshoi miku i Noizyt ndaj Encës (FOTO LAJM) Sherri i bujshëm midis Encës dhe Noizyt u përfol gjatë në mediat rozë dhe vazhdon ende të ketë interes të madh. Edhe
Tahiri shijon lirinë, poston foton me mikun e tij më të mirë Vera e këtij viti për ishministrin e brendshëm Saimir Tahiri ka qenë një furtunë e vërtetë. Edhe pse nën akuza të for
Rama gjen armikun në PS: Ca drejtora legenë po na prishin punë Sa herë që gjendet nën presion, Rama gjen ndonjë "armik" për të vetët që ia hedh më pas për konsum turmës së irrituar të
Çipras: Urime miku im Kryeministri i Greqisë, Aleksis Çipras është i pari që ka uruar kryeministrin e Maqedonisë, Zoran Zaev miratimin në lexi
"Tahiri po blen shtëpi me tokë në periferi të Tiranës” Ish-shefi i antidrogës, Dritan Zagani ishte i pari që akuzoi Tahirin për lidhje me trafikun e drogës dhe tani ka pëefitu
I ngacmonte në zyrë dhe me SMS, kush është "shamikuqja" e Xhelal Mziut të Kamzës Skandali me djalin e deputetit të PS, Rrahman Rraja ku akuzohet se ka tortuaruar dhe përndjekur Xhisela Malokun, riktheu
Vdekja e dhimbshme e Adela Xhamanit, miku i ngushtë publikon mesazhet Ndarja e papritur nga jeta e gazetares së njohur Adelajda Xhamani, vijon të lërë një boshllëk të madh, jo vetëm tek fami
Pastori gjerman hyn në trupin e pronarit dhe luftojnë kundër armikut (VIDEO) Qentë janë kafshë të pabesueshme. Ata janë me të vërtetë miqtë më të mirë të njerëzve, miqësi kjo që është kultivuar për
Deklarata e fortë e Stresit: Kam kaluar në Mal të Zi me pasaportën e mikut tim Telashet për këngëtarin Arkimed Lushaj, apo siç njihet nga të gjithë me emrin e artit “Stresi”, duket se nuk kanë të sos
Deklarata e fortë e Sali Berishës: Ky është armiku im nga viti 1992 I ftuar në emisionin “Opinion” pas pesë vitesh e gjysmë mungesë, Sali Berisha ka treguar të vetmin armik që ka pasur ai
"Miku i shqiptarëve", Erdogan telefonon Vuçiç duke e mbështetur për vizitën në Veri të Kosovës Presidenti serb Aleksandar Vuçiç është shfaqur krenar në Veri gjatë takimeve me biznesmenë serbë për telefonatën që ai k
Denoncimi: Rama i dha mikut të tij tender 1.8 milionë euro për makina me qira Opozita vazhdon me akuzat ndaj kryeministrit Edi Rama dhe qeverisë për favorizim në tendera të miqve të kryeministrit.
Thaçi edhe kur ishte tek miku i tij harxhonte paratë e qytetarëve Presidenti Hashim Thaçi, gjatë kohës sa ishte kryeministër i kishte pastruar rrobat e tij duke e paguar këtë shërbim me
PD: Bego ka përfituar tendera edhe nga ky ministër i Ramës (VIDEO) Partia Demokratike ka paraqitur dokumenta të tjera zyrtare që sipas saj e zgjerojnë akoma më tej, skandalin e përfitimev
U shkarkua se kërkoi paqe me kurdët në Turqi, akademiku tani punëtor ndërtimi Dikur ishte akademik në universitet, por tani është punëtor ndërtimi. Orhan Kaya nga Turqia, u shkarkua nga vala e shkar
Miku i Trumpit pranon fajin, shtohen zërat për shkarkimin e presidentit Michael Cohen, avokati për shumë vjet i Presidentit të SHBA, Donald Trump është treguar i gatshëm të pranojë fajin, në h
Armiku që kthehet në mik, Honda lejon pilotin rival të provojë motorin Piloti spanjoll Jorge Lorenzo vitin e ardhshëm në garat e Moto GB do të jetë me skuuadrër të re, Hondan pasi është "divo
Njerëzit e stresuar i marrin vendimet më shpejtë Njerëzit e stresuar i marrin disa vendime më shpejt, por jo ato të cilat e prisni. Duket se njerëzit e stresuar janë