999 rezultate për

miku

Akademiku Artan Fuga i drejtohet publikisht Ramës: Përgjegjësia do të bjerë mbi ju! Akademiku Artan Fuga i është drejtuar publikisht Kryeministrit Rama përsa i përket cështjes së arsimit. Pedagogu i kë
Denoncimi i frikshëm i studentit të ekonomikut: Ky person grushtoi për të sabotuar mbledhjen Studentët ndodhen në ditën e 16 të protestës së tyre. Katër prej tyre ishin të ftuar në emisionin “Byro Politike”, ku u
Tjetër skandal tek Unaza e Re, miku i Taulant Ballës do të ndërtojë rezidencë 60 milion euro (FOTO LAJM) Nuk kanë të mbaruar skandalet tek Unaza e Re. Pas tentativës për të vjedhur 18 milion euro përmes një firme fantazëm, nj
Protesta e studentëve, Fakulteti i Ekonomikut formulon kërkesa të reja Studentet kanë vazhduar edhe ditën e sotme, për të 14 ditë. Ditën e djeshme studentë dhe pedagogë të Ekonomikut kanë
Pas Ekonomikut, studentët i vënë shiritin Politeknikut dhe Drejtësisë Pas Ekonomikut, të cilit studentët i kanë vënë drynin, ata kanë mbyllur edhe Politeknikun dhe gjithashtu Fakultetin e Dr
Shaqiri tallet "keq" me armikun e tij, videoja bëhet virale (VIDEO) Xherdan Shaqiri, mbrëmjen e djeshme ka shkëlqyer kundër Manchester United, duke i dhënë fitoren Liverpool vetëm falë dyg
Bojkot në të gjithë vendin, studentët i vënë drynin Fakultetit të Ekonomikut Dita e sotme është dita e 14-të e protestës së studentëve. Studentët e universiteteve kanë bojkotuar mësimin në Tiran
"Ka pedagogë që janë të trembur", akademiku flet për korrupsionin në Univeristete Akademiku Artan Fuga teksa foli për studentët dhe protestën e tyre, ai u ndal njëherësh edhe tek pjesa e plagjiaturave
Me armë në Rinas, merret vendimi për Saimir Cullhajn Gjykata e Krimeve të Rënda ka marrë vendimin për Saimir Cullhaj i cili akuzohej për trafik ndërkombëtar armësh. Cullh
Qeveria një minutë heshtje për mikun e shqiptarëve George H.W Bush Kryeministri Ramush Haradinaj ka bërë të ditur se kabineti qeveritar sot ka filluar punën me një minutë heshtje në nderi
Sëmundja misterioze e bëri si shtatzënë, zbuloi shkakun nga miku i saj Një sëmundje misterioze nënkuptonte që një grua mund të shkonte në tualet një herë në javë, ndërsa krijonte idenë tek mi
"Mendova se do më dhunojë", Adelina Tahiri tregon si u njoh me bashkëshortin (VIDEO) Adelina Tahiri ka rrëfyer sot për herë të parë publikisht se si u njoh me bashkëshortin e saj Serjoza Markovin. E ftu
Vdes akademiku maqedonas që ofendonte shqiptarët Ka vdekur në moshën 87 vjeçare ish-kryeredaktori i Enciklopedisë Maqedonase, akademiku ultranacionalist Bllazhe Ristovsk
Vrasja e mikut të Shullazit, zbulohet telefonata e dyshimtë për Edison "faqedjegurin" Grupi hetimor ka zbuluar fakte të reja rreth vrasjes së Edision Harizajt dhe Genci Cacës, në një atentat në Durrës.
U dorëzua në polici, zbardhet dëshmia e mikut të Ervin Matës Ajaks Boshnjaku është njëri nga personat që ishte shpallur në kërkim nga Polica e Shtetit për përfshirje në krimin që n
Nga kuvendi kërkohet shkarkimi i Pacollit pas dështimeve skandaloze Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Adem Mikullovci ka kërkuar nga kryeministri Ramush Haradinaj që ta shkarkojë ministrin
Në kërkim që pas masakrës në Bllok, miku i Elvana Gjatës i publikon fotot (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur , Elvana Gjata është zhdukur që pas masakrës së 4 tetorit në ish-Bllok ku mbeti i vrarë një person d
"Kam një parandjenjë të keqe", çfarë i tha Il Padrino mikut të tij para se të ekzekutohej Viktimat e atentatit në Durrës para se të vriteshin darkuan me disa shokë në një lokal në periferi të Tiranës. Edhe auto
I dënuar në Itali për trafik droge, merret vendimi për pedagogun e Ekonomikut Gjykata e Tiranës ka dhënë masën e sigurisë ‘arrest me burg’ për pedagogun e Dritan Shoraj, i dënuar në Itali me 4 vite
U arrestua me kërkesë të Interpolit, për çfarë akuzohet pedagogu i Ekonomikut Ditën e sotme është arrestuar nga policia e Tiranës një 47 vjeçar i quajtur, Dritan Shoraj. Përsoni në fjalë rezulto