999 rezultate për

miku

Sherri mes dy kushërirave, flet miku i ngushtë i bukurosheve Anxhelina dhe Beatrixi bënë bujë për faktin se kishin bërë një sherr mes tyre dhe nuk e ndjekin më fare njëra-tjetrën në
Flet miku i Sala: Ai u detyrua të hipte në ate avion Avioni me të cilin udhëtonte Emiliano Sala u zhduk në 21 janar teksa dje u gjet pas disa ditësh kërkimesh. Një trup ë
Videoja e atentatit: Si u qëllua miku i Llanajve në Vlorë (VIDEO) Në datë 14 janar të këtij viti në lagjen 'Pavarësia' në Vlorë Mikel Mehmeti u plagos në një atentat me armë zjarri.
U zhduk pas masakrës në Ish-Bllok, miku i ngushtë flet për Elvana Gjatën Që pas ngjarjen në ish-bllok, ku me dashje ose jo u përfshi dhe emri i Elvana Gjatës, këngëtarja është larguar nga Shqip
"Një vrasës i vogël i futbollit", miku i Isco-s shpërthen kundër Solari-t Mungesat e shumë lojtarëve te Real Madrid për sfidën ndaj Betis dhanë përshtypjen se Santiago Solari do rezervonte një v
Policia dhunë mbi studentët e Ekonomikut: Më kapi prej fyti (FOTO & VIDEO) Dhjetra efektivë kanë mbërritur në Fakultetin e Ekonomisë, në tentativë për të zhbllokuar hyrjen e Fakultetit. Ka pa
Oxhaku u bë më i famshëm se ai, kush është miku i Ramës që ngrohet me kalorifer "Medreseje" Në programin “Xing me Ermalin”, përveç kryeministrit, vëmendje mori dhe një objekt, i cili më shumë se këdo, duket se ka
Policia ndalon studentët të hynë në Fakultet, incident te Ekonomiku Studentët duket se e kanë të ndarë mendjen të rikthehen. Por një incident ka ndodhur mbrëmjen e sotme pranë Fakulteti
Po dushin tek haleja e mikut artist e bën z.Rama? (FOTO LAJM) Lajmi se Rama përdor në shtëpinë e tij një oxhak me vlerë kolosale prej minimumi 12 mijë euro mori dhenë dy ditë më parë
Shega, armiku më i madh i kancerit të prostatës Kanceri i prostatës është një lloj i zakonshëm i kancerit te meshkujt. Studimet laboratorike sugjerojnë se ekstrakti
“Jam miku i djalit të kryeministrit”, punonjësi i Hipotekës zhvat banorët Tre familje në Himarë i kanë paguar miliona lekë një “punonjësi” të Hipotekës Qendrore, me qëllim që të merrnin certifik
I preu veshët kunatit dhe plagosi mikun e shpisë, si nisi dhe u mbyll me një viktimë sherri në Dibër 40 vjeçari Adriatik Jella mbeti i vrarë gjatë mbrëmjes së djeshme në shtëpinë e vjehrrit të tij pasi u godit prej të afë
Akademiku Artan Fuga i drejtohet publikisht Ramës: Përgjegjësia do të bjerë mbi ju! Akademiku Artan Fuga i është drejtuar publikisht Kryeministrit Rama përsa i përket cështjes së arsimit. Pedagogu i kë
Denoncimi i frikshëm i studentit të ekonomikut: Ky person grushtoi për të sabotuar mbledhjen Studentët ndodhen në ditën e 16 të protestës së tyre. Katër prej tyre ishin të ftuar në emisionin “Byro Politike”, ku u
Tjetër skandal tek Unaza e Re, miku i Taulant Ballës do të ndërtojë rezidencë 60 milion euro (FOTO LAJM) Nuk kanë të mbaruar skandalet tek Unaza e Re. Pas tentativës për të vjedhur 18 milion euro përmes një firme fantazëm, nj
Protesta e studentëve, Fakulteti i Ekonomikut formulon kërkesa të reja Studentet kanë vazhduar edhe ditën e sotme, për të 14 ditë. Ditën e djeshme studentë dhe pedagogë të Ekonomikut kanë
Pas Ekonomikut, studentët i vënë shiritin Politeknikut dhe Drejtësisë Pas Ekonomikut, të cilit studentët i kanë vënë drynin, ata kanë mbyllur edhe Politeknikun dhe gjithashtu Fakultetin e Dr
Shaqiri tallet "keq" me armikun e tij, videoja bëhet virale (VIDEO) Xherdan Shaqiri, mbrëmjen e djeshme ka shkëlqyer kundër Manchester United, duke i dhënë fitoren Liverpool vetëm falë dyg
Bojkot në të gjithë vendin, studentët i vënë drynin Fakultetit të Ekonomikut Dita e sotme është dita e 14-të e protestës së studentëve. Studentët e universiteteve kanë bojkotuar mësimin në Tiran
"Ka pedagogë që janë të trembur", akademiku flet për korrupsionin në Univeristete Akademiku Artan Fuga teksa foli për studentët dhe protestën e tyre, ai u ndal njëherësh edhe tek pjesa e plagjiaturave