Bojkoti merr fund, Superiorja nis më 4 nëntor
999 rezultate për

miku

Miku i madh i shqiptarëve Bill Clintion mbërrin në Kosovë nën masa të rrepta sigurie (VIDEO) Ish-presidenti amerikan Bill Clintion ka arritur në Kosovë. Ai në Aeroportin Ndërkombëtar “Adem Jashari” është pritur
Lajm i hidhur, miku i shqiptarëve nuk fiton sërish postin e eurodeputetit Pak orë pas mbylljes së votimeve për anëtarët e Parlamentit Evropian, duket se raportuesi për Shqipërinë Knut Fleckenste
Arrestohet miku i Qazim Sejdinit Policia ka arrestuar shtetasin Altin Knuti, mik i kryetarit të Bashkisë Elbasan, Qazim Sejdini, i cili është arrestuar n
Miku i Alket Rizait, thirrje Klodian Lekocajt: Mos bëj armiq Pak kohë më par, mediat lokale greke kanë publikuar disa pamje të pazakonta të shqiptarëve në burgun e Koridhalosit. Vid
Rama: Miku im rrugë humbur, kujtoje sms-në që të nisa atë moment Shefi i Qeverisë Edi Rama i ka kujtuar sot Lulzim Bashës një mesazh që i ka dërguar, kur sipas tij lideri i opozitës i k
Mbi fashistin, fshatarin dhe spiunin rus, mikun dhe kolegun tim të dashur Agron Tufa! Nga Akademik Artan Fuga Unë i mirëkuptoj të gjitha shqetësimet dhe angazhimet për të ruajtur të pacënuar nga ask
Merret vendimi, a doli nga burgu miku i Shullazit dhe anëtari i Çapjave? Gjykata ka pranuar kërkesën e prokurorisë duke lënë në burg pa afat pesë nga gjashtë personat e arrestuar për trafik kok
U arrestua miku i Shullazit si koka e grupit të kokainës, policia jep detajet (VIDEO) Një sasi prej 550 gram lëndë narkotike kokainë është sekuestruar nga policia gjatë një operacioni të koduar “Shënkolli”,
Miku i Shullazit kapet me 1 kg kokainë, koka e grupit Një sasi prej 1 kg kokainë është sekuestruar nga policia e Tiranës, duke çuar në pranga pesë persona, përfshirë tri vajz
Thaçi mbjell pemën, nominon mikun e tij në politikë Behgjet Pacollin Presidenti Hashim Thaçi i është përgjigjur sfidës për të mbjellë një pemë. I nominuar nga presidentja Atifete Jahjaga
Patatet, armiku i madh i kancerit të stomakut Konsumimi me shumicë i perimeve të bardha ul rrezikun e prekjes nga kanceri në stomak. Ky është konkluzioni në të cil
Ish-miku i vjetër: Rama, një kusar i çmendur Koço Kokëdhima ka qenë një ndër miqtë më të ngushtë të Ramës, por ata u prishën keq pasi PS mori pushtetin në vitin 2013
Ish-miku i ngushtë kërkon hetimin e Edi Ramës: Ka udhëhequr kartelin e drogës Ish-deputeti i Partisë Socialiste dhe ish-miku i ngushtë i Edi Ramës, Koço Kokëdhim ame anë të një statusi në Facebook k
Vritet në atentat miku i Çapjave, avokat i Shullazit Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Elbasan ku viktimë ka mbetur një 50 vjecar. Nga informacionet e pa
Dëshmon miku i "Nardit të Bujtinave", si ndodhi vrasja Detaje të reja kanë dalë në dritë nga vrasja që tronditi Shkodrën pasditen e 20 marsit. Nga sulmi me armë zjarri mbe
Zaev: Serbia është miku ynë i madh Në intervistën për agjencinë e lajmeve MIA të Shkupit, kryeministri i Maqedonisë së Veriut Zoran Zaev, pas takimeve në B
“Albi u prek shumë nga ndarja me Klaudian”, miku i tyre tregon prapaskenat Albi Nako dhe Klaudia Pepa patën një nga ndarjet më të bujshme dhe që u komentua gjatë. Por kohë më pas, kur të dy i
Rama: Armiku më i madh i shqiptarëve janë shqiptarët Kryeminstri, Edi Rama ka mabjtur një fjalim në Samitin e Dytë te Diasporës ku ndër të tjera ka thënë se "armiku i shqipt
Kur mosha nuk të vjetëron, shikoni Shamikuqen dhe Iliazin pas 40 vitesh (FOTO LAJM) Filmi “Shamikuqja” është një nga filmat pas të cilit, shqiptarët u fiksuan në vitet 1980. Ky film është një prodhim i ki
Përfundon në pranga pronari i New England, njihet si miku i Donald Trump Pronari i kampionëve të NFL, Neë England Patriots, Robert Kraft është në telashe. Biznesmeni 77-vjeçar, një mik i Presid