999 rezultate për

miku

Sëmundja misterioze e bëri si shtatzënë, zbuloi shkakun nga miku i saj Një sëmundje misterioze nënkuptonte që një grua mund të shkonte në tualet një herë në javë, ndërsa krijonte idenë tek mi
"Mendova se do më dhunojë", Adelina Tahiri tregon si u njoh me bashkëshortin (VIDEO) Adelina Tahiri ka rrëfyer sot për herë të parë publikisht se si u njoh me bashkëshortin e saj Serjoza Markovin. E ftu
Vdes akademiku maqedonas që ofendonte shqiptarët Ka vdekur në moshën 87 vjeçare ish-kryeredaktori i Enciklopedisë Maqedonase, akademiku ultranacionalist Bllazhe Ristovsk
Vrasja e mikut të Shullazit, zbulohet telefonata e dyshimtë për Edison "faqedjegurin" Grupi hetimor ka zbuluar fakte të reja rreth vrasjes së Edision Harizajt dhe Genci Cacës, në një atentat në Durrës.
U dorëzua në polici, zbardhet dëshmia e mikut të Ervin Matës Ajaks Boshnjaku është njëri nga personat që ishte shpallur në kërkim nga Polica e Shtetit për përfshirje në krimin që n
Nga kuvendi kërkohet shkarkimi i Pacollit pas dështimeve skandaloze Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Adem Mikullovci ka kërkuar nga kryeministri Ramush Haradinaj që ta shkarkojë ministrin
Në kërkim që pas masakrës në Bllok, miku i Elvana Gjatës i publikon fotot (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur , Elvana Gjata është zhdukur që pas masakrës së 4 tetorit në ish-Bllok ku mbeti i vrarë një person d
"Kam një parandjenjë të keqe", çfarë i tha Il Padrino mikut të tij para se të ekzekutohej Viktimat e atentatit në Durrës para se të vriteshin darkuan me disa shokë në një lokal në periferi të Tiranës. Edhe auto
I dënuar në Itali për trafik droge, merret vendimi për pedagogun e Ekonomikut Gjykata e Tiranës ka dhënë masën e sigurisë ‘arrest me burg’ për pedagogun e Dritan Shoraj, i dënuar në Itali me 4 vite
U arrestua me kërkesë të Interpolit, për çfarë akuzohet pedagogu i Ekonomikut Ditën e sotme është arrestuar nga policia e Tiranës një 47 vjeçar i quajtur, Dritan Shoraj. Përsoni në fjalë rezulto
Miku i shqiptarëve merr një pozicion të rëndësishëm në SHBA Kongresisti Eliot Engel pritet të jetë kryetari i ardhshëm i Komitetit për Politikë të Jashtme të Dhomës së Përfaqësuesv
"Javës tjetër, publikime të frikshme", çfarë po paralajmëron ish-oficer Zagani Ish-oficeri i Antidrogës, Dritan Zagani ka reaguar me anë të një postimi në Facebook ku ka thënë se në javën e ardhshme
HOROSKOPI/ Cila shenjë është armiku juaj, dhe kush fiton në fund Nëse i përkisni shenjës së DASHIT, armiku juaj është AKREPI Një Dash nuk mund ta durojë dikë që s’del hapur, dikush q
Të shoqëruar 10 veta, por kush e vrau mikun e Shullazit Atentati që tronditi Durrësin mbrëmjen e djeshme, vijon të mbetet një mister se kush e kreu. Nga rreth 15 plumba të
"Ekzekutimi mafioz i Edison Harizit, ishte miku i Olsi Ramës dhe Geron Xhafës" Ish-kryeministri Sali Berisha ka bërë publike disa prej denoncimeve të mbërritura në adresën e tij. Sipas ish-kryem
Atentati i Durrësit: 10 të shoqëruar në polici, si u qëllua me breshëri miku i Shullazit Atentati që tronditi Durrësin mbrëmjen e djeshme, vijon të mbetet një mister se kush e kreu. Nga rreth 30 plumba të
I bërë shosh nga plumbat, kjo është gjendja e Genti Cacës mikut të ‘të fortit’ të Vlorës Durrësi është tronditur mbrëmjen e djehsme nga disa të shtëna armësh ku si pasojë mbeti i vrarë një person dhe u plagos
Adela sot do të festonte ditëlindjen, miku i saj përlot me dedikimin Ndarja e papritur nga jeta e gazetares së njohur Adelajda Xhamani, vijon të lërë një boshllëk të madh, jo vetëm tek fami
I ofroi 100 milionë euro për 1 natë, i hidhur "thumbi" që lëshoi miku i Noizyt ndaj Encës (FOTO LAJM) Sherri i bujshëm midis Encës dhe Noizyt u përfol gjatë në mediat rozë dhe vazhdon ende të ketë interes të madh. Edhe
Tahiri shijon lirinë, poston foton me mikun e tij më të mirë Vera e këtij viti për ishministrin e brendshëm Saimir Tahiri ka qenë një furtunë e vërtetë. Edhe pse nën akuza të for