999 rezultate për

miku

Rama mesazh ngushëllues për ndarjen nga jeta të akademikut të njohur, Eshtë ndarë nga jeta në moshën 82-vjeçare akademiku dhe profesori Fahrudin Hoxha. Emri i akademikut te njohur lidhet
Ndahet nga jeta akademiku i njohur Fahredin Hoxha Akademiku dhe profesori i shquar Fahrudin Hoxha është ndarë nga jeta në moshën 82-vjeçare. Emri i akademikut të njohu
Akademiku serb: Kosova nuk është zemra e Serbisë Akademiku serb, Dusan Todorovic ka thene se Kosova nuk është pjesë e Serbisë. Ai e ka akuzuar presidentin e Serbisë,
Jozefina Topalli sulmon ashpër Bashën: I shiti votat komiku Jozefina Topalli ka reaguar në lidhje me votimin e Gramoz Ruçit dhe rrjedhjen e dy votave nga Partia Demokratike të cila
Mikullovci shtyn seancën Kryesuesi i seancës konstituive, Adem Mikullovci në mungesë të deputetëve të koalicionit PAN e ka shtyrë seancën për orë
Di Maria refuzoi ti bashkohej Barcelonës pas këshillës që mori nga ish miku i tij në Madrid Angel Di Maria apo ish lojtari i Real Madridit ishte shumë i lidhur me një transferim të mundshëm në skuadrën e Barcelon
Vdekja e shqiptarit në Londër, rrëfehet miku i tij: Kjo është shkatërruese (FOTO LAJM) Mëngjesin e një dite më parë një aksident tragjik i mori jetën një 30 – vjeçar shqiptar të identifikuar si Ardian Zagani
Kërcënohet Akademiku Artan Fuga: Mbyll gojën ose ik! Akademiku Artan Fuga është shprehur se është kërcënuar duke i thënë që duhet të mbyllë gojën ose të largohet. Sipas t
Mikullovci jashtë loje, pret kur t'i thonë për seancën Kryesuesi i seancës konstituive të Kuvendit, Adem Mikullovci, ende nuk e di datën se kur do të mbahet seanca e radhës e
Nitaj"sulmon" Mikullovcin: Seancën e thërret sa herë të kërkojmë, mësoje rregulloren Deputeti më i vjetër në parlamentin e Kosovës, njëherit edhe kryesuesi i seancës konstituive, Adem Mikullovci sot u shpr
Mikullovci: Nuk thërras më seancë me kërkesë të PAN-it Kryesuesi i Kuvendit të Kosovës, deputeti më i vjetër, Adem Mikullovci, po zotohet se më nuk do të procedojë datë për va
Mikullovci: Nëse PAN nuk vjen nesër, unë nuk thërras më seanca Nëse koalicioni PAN nuk e dërgon nesër në Kuvend emrin e kandidatit për kryerparlamentar, kryesuesi i Kuvendit nuk do të
Shqiptari vret serbin dhe plagos mikun e tij, arsyeja është "shokuese" Sherri për disa femra ka degjeneruar mes një të riu shqiptar dhe dy shtetasve serbë duke çuar në vrasjen e njërit prej t
Flet miku i Bajram Rexhepit: Tri herë kam qenë para pushkatimit, por e kam pasur më lehtë se sot Kirurgu Faik Bllata, i cili qenë edhe mik i afërt i ish-kryeministrit, Bajram Rexhepi ka thënë se është pikëlluar shumë
Grabiti çiftin austriak, banorët akuzojnë 33-vjeçarin: Miku nuk pritet në besë Vetëm pak orë pas grabitjes të çiftit austriak policia ka arrestuar autorin e grabitjes së turistëve austriakë E. V, 54
Punë ditësh Barca arrin akordin me mikun e Messit Barcelona është shumë pranë konfirmimit të nënshkrimit me yllin e Paris Saint-Germain Angel Di Maria. Gjigandët kata
Barcelona ngadalë po tërhiqet për Coutinhon, tani synon mikun e Messit Sipas Mirror herët apo vonë, Barcelona do të duhet të pranojë humbjen dhe të gjejë një alternativë tjetër përpos Philipp
Ramos tall keq Piquen: Faleminderit miku im, vetëm me ty e fitonin Super Kupën Sergio Ramos dhe Real Madrid janë në dehlir. Madrilënt mbrëmë arritën të mposhtinin katalanasit me rezultatin e pastë
Kosova do të tentojë sërish në 24 gusht për të patur institucione Seanca e radhës për konstituimin e Kuvendit të Kosovës do të mbahet më datë 24 gusht, ora 10:00 sipas kërkesës së koalic
Vdekja e akademikut, Rama mesazh të ndjerë ngushëllimi Është ndarë nga jeta në moshën 87-vjeçare pas një gjendjeje të përkeqësuar kronike të shëndetit, akademiku Ylli Popa, in