999 rezultate për

miku

Thaçi edhe kur ishte tek miku i tij harxhonte paratë e qytetarëve Presidenti Hashim Thaçi, gjatë kohës sa ishte kryeministër i kishte pastruar rrobat e tij duke e paguar këtë shërbim me
PD: Bego ka përfituar tendera edhe nga ky ministër i Ramës (VIDEO) Partia Demokratike ka paraqitur dokumenta të tjera zyrtare që sipas saj e zgjerojnë akoma më tej, skandalin e përfitimev
U shkarkua se kërkoi paqe me kurdët në Turqi, akademiku tani punëtor ndërtimi Dikur ishte akademik në universitet, por tani është punëtor ndërtimi. Orhan Kaya nga Turqia, u shkarkua nga vala e shkar
Miku i Trumpit pranon fajin, shtohen zërat për shkarkimin e presidentit Michael Cohen, avokati për shumë vjet i Presidentit të SHBA, Donald Trump është treguar i gatshëm të pranojë fajin, në h
Armiku që kthehet në mik, Honda lejon pilotin rival të provojë motorin Piloti spanjoll Jorge Lorenzo vitin e ardhshëm në garat e Moto GB do të jetë me skuuadrër të re, Hondan pasi është "divo
Njerëzit e stresuar i marrin vendimet më shpejtë Njerëzit e stresuar i marrin disa vendime më shpejt, por jo ato të cilat e prisni. Duket se njerëzit e stresuar janë
Dedaj: Turqia është miku jonë Ambasadori i ri në Maqedoni, Gjergj Dedaj, ka ndryshuar qëndrim për shtetin e Turqisë, pasi maqedonasit ishin të vendosu
Akademiku kosovar nuk lejohet të hyjë në Preshevë Ish-kryetari i Akademisë së Shkencave dhe të Arteve të Kosovës, njëherësh anëtar i Akademisë Evropiane të Shkencave dhe
Detaje tronditëse: Si "miku" ekzekutoi me 26 plumba policin dhe bashkëjetuesen Ndërkohë që kanë kaluar disa ditë nga vrasja e dyfishtë në Shkodër, janë zbardhur detaje të reja. Mësohet se dyshohe
Tmerr me sy, miku tenton të përdhunojë të moshuarën në shtëpinë e saj Një 53-vjeçar ka përfunduar në prangat e Policisë, pasi akuzohet se ka tentuar të përdhunojë një të moshuar. Ngjarja ka
Ky është shqiptari i parë që hodhi idenë e shkëmbimit të territoreve me Serbinë Kush është shqiptari i parë që ka dhënë idenë e shkëmbimit të territorëve të Kosovës me Serbinë? Sipas analistit Ern
Ronaldo nuk është i lumtur te Juventus, kërkon edhe mikun e tij Transferimi i Ronaldos ishte më i bujshmi i kësaj merkatoje dhe vazhdon të komentohet ende. "Ylli" portugez mesa duk
E "tradhton" miku i tij, ky lojtar do të zëvendësojë Ronaldon te Real Madridi Eden Hazard është një ndër emrat më të përfolur për tu bërë zëvendësuesi i Cristiano Ronaldos te Real Madrid. Në med
Zëri më i ëmbël në Shqipëri, kush është "miku" i Elvana Gjatës (VIDEO) Justin Bieber shqiptar? Përse jo! Karriera e këngëtarit shqiptar John Shahu nisi ashtu siç e këngëtarit të hitit “Baby”.
Miku i Ibrahim Rugovës rrëfen si ishte kërkuar që Kosova të bëhej shtet amerikan Adnan Merovci, ish bashkëpunëtori i ngushtë i presidentit historik, Ibrahim Rugova, në faqen e tij ka postuar një foto d
Shakaja telefonike për Trump, komiku fut në 'kurth' presidentin "Urime! Jemi shumë krenarë për punën që po bën!" Këto fjalë i thotë presidenti amerikan Donald Trump, i cili kujton s
Metës i hap derën "armiku" i BE-së, Viktor Orban Presidenti i Republikës së Shqipërisë është duke zhvilluar një vizitë zyrtare në Hungari ku edhe është pritur nga kryemi
Miku i ekipit prish planet, zbulon formacionin e Brazilit kundër Zvicrës Brazili shihet si një nga pretendentët kryesorë për të fituar Kupën e Botës edhe pse Botërorin e kalur u "turpërua" nga
Denoncimi: Kompania e mikut të Ramës merr licencën e Air Albania Partia Demokratike ka denoncuar në një konferencë shtypi dhënjen e licensës së Air Albania për mikun e Kryeministrit Edi
De Biasi: Më duket e pabesueshme, lamtumirë miku im Fadil Ngushëllime për vdekjen e Fadil Vokrrit ka shprehur edhe ish-trajneri i Kombëtares, Gianni De Biasi. Ai thotë se ish