999 rezultate për

miku

Melania shtrëngon duart me "armikun" e tij, si reagon Trump (FOTO LAJM) Presidenti amerikan Donald Trump dhe udhëheqësi francez Emmanuel Macron kanë parashtruar pikëpamje të kundërta përpara S
Shqiptari me mikun e tij vihen në pranga për trafik të armëve Një shqiptar dhe tre italianë u arrestuan nga policia italiane për trafik të armëve dhe zhvatje. Policia e Trevizos k
Vajza e "Shamikuqes" në hapat e të ëmës, po bën namin në rrjet (FOTO LAJM) Turkan Soray konsiderohet si një nga gratë më të bukura në kinematografinë turke. Aktorja është bërë e njohur në ven
Dalin pamjet e sherrit në mes të rrugës, i dashuri i Dua Lipës akuzohet për vjedhje (FOTO LAJM) Anwar Hadid është fotografuar gjatë një sherri në publik me një burrë në Londër të premten, i cili e akuzoi modelin se i
Jetëgjati nuk bëhet jetëshkurtër, djemve i bie dritarja nga lart (VIDEO) Një ngjarje e rëndë është parandaluar në një kafe të Shangait, por siç thotë edhe shprehja, jetëgjati nuk bëhet jetëshku
Ish-miku i nxjerr sekretin Ramës: Në 2021 largohet nga pushteti, karrigen ia lë... "Ai e ka bindjen vetëm me PD-në. Ai e ka ndarë mendjen, në 2021 ikën nga pushteti dhe ia lë vendin Lulzim Bashës..."
Sherri te ekonomiku, çfarë po ndodh sot me studentët Dy ditë më parë tre studentë të fakultetit të ekonomikut përfunduan në spital pasi u përplasën me disa të panjohur duke
Plas sherri te Ekonomiku, 3 studentë përfundojnë në spital Tre studentë janë plagosur te Universiteti Ekonomik i Tiranës dhe janë dërguar në spital pas një sherri masiv që besohet
Plagoset nga shoku i tij me saçmë në kokë, gjuetia kthehet në tragjedi Një shqiptar po lufton me jetën në Spitalin Achillopoulos të Volos të Greqisë pasi është qëlluar me lomb në kokë teksa i
2 vite pa Adelën, miku i saj e kujton me videon dhe dedikimin prekës (VIDEO) Sot mbushen plot dy vite nga humbja e gazetares së njohur dhe ish-banores së “Big Brother”, Adelajda Xhamanit. Ikja e
Milionerja që paguan para për të pasur partnerë, shtatzënë me mikun e saj Ishte vetëm 17 vjeç kur fitoi lotarinë marramendëse dhe sot Jane Park është shtatzënë me mikun e saj. Jane u bë perso
Mbahen sot homazhe për ndarjen nga jeta të akademikut të njohur (FOTO LAJM) Është ndarë nga jeta në moshën 70-vjeçare akademiku i njohur Salvatore Bushati. Homazhet do të mbahen të shtunën në sal
Fituesi i "Got Talent" qëllon me armë të mprehtë mikun e tij Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Itali. Një person ka goditur me thikë mikun e tij muzikant, e pas kësaj është largu
Basha: Rama puthet me Mogherinin e thotë plastë armiku Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha në një konferencë për mediat deklaroi se Edi Rama vazhdon propagandën e tij,
Ky është personi i parë që takoi Kurti pasi fitoi zgjedhjet Kandidati për kryeministër nga Vetëvendosja, Albin Kurti, një ditë pas zgjedhjeve dhe shpalljes së fitores ka shkuar në
80 mijë dollar për foton e Ramës me Obamën, dënohet me burg miku i Bilal Shehut Një burrë që sajoi një kontribut të paligjshëm nga një i huaj në një komitet të përbashkët për mbledhjen e fondeve për p
“Black Hornet”, ushtria amerikane prezanton "tmerrin" e armikut në fushëbetejë (FOTO LAJM) “Black Hornet”, është droni më i vogël në botë që do të përdoret nga ushtria amerikane. Droni peshon vetëm 32 gramë,
Kam fituar katër Champions, këta asnjë: Fjalët që e kthyen CR7 në armikun e Atletico Madrid Ka fare pak rivalitete kaq të mëdha midis një lojtari kundërshtar e një klubi, sa Cristiano Ronaldo me Atletico Madrid.
Punimet te Ekonomiku, çahet tubacioni i ujit të pijshëm, përmbyt rrugën (VIDEO) Rruga e Elbasanit pranë fakultetit Ekonomik është përmbytur nga uji pasi firma që kryen punimet në këtë aks rrugor ka ça
Misteri i “vetëvrasjes” së mikut të Trump: Kishte ngritur një rrjet për pasanikët që shkonin me minorene Rasti i financierit amerikan Jeffrey Epstein, për të cilin u raportua se kishte vrarë vetën në burg në pritje të gjykimi