999 rezultate për

microsoft

Microsoft ka gati Lumia 950 XL (FOTO LAJM) Microsoft mes shumë pajisjeve të reja ka prezantuar telefonin e saj të ri me ekran të madh, Lumia 950 XL. Microsoft L
Microsoft prezanton tabletin Surface Pro 4 (FOTO LAJM) Microsoft ka sjellë dhe përditësimin më të fundit në tabletin Surface Pro 4. Tableti është i hollë 8.4 mm dhe ka një ekr
Microsoft sjell modelin Lumia 550 Microsoft prezanton medilin e tij mw tw ri Lumia 550. Telefoni Lumia 550 vjen me ekran 4.7 incc në 720p AMOLED. Modeli
Microsoft shfaq aksidentalisht fotot e Lumia 950 (FOTO LAJM) Microsoft ka publikuar aksidentalisht fotografitë e telefonit të ri Lumia 950, i cili është shfaqur në dyqanin online p
Microsoft kopjon Facebook dhe Twitter Microsoft zbulon dy veçoritë e tij më të fundit aplikacionin Outlook për web – Like dhe @Mentions. Këto janë veçori që a
Microsoft prezanton Lumia 950 dhe Lumia 950 XL (FOTO LAJM) Microsoft ka gati prezantimin e telefonave me sistem orerativ Windoës 10. Prezantimi i dy telefonave Lumia 950 dhe Lumia
Dell prezanton tabletin e ri Surface të Microsoft (FOTO LAJM) Dell po punon për krijimin e një tableti të ri që do të jetë i ngjashëm me tabletin Surface të Microsoft, i quajtur ndry
Microsoft prenzanton dy modele të rinj Microsoft, modelet e reja të telefonave do ti njohë me emrin Lumia 950 dhe Lumia 950 XL. Llogaria e famshme e Evan Blass
Microsofti ka gati aplikacionin për skanime 3D në telefon (VIDEO) Microsofti po punon për të sjellë në treg një aplikacion që do ju vijë në ndihmë për të realizuar skanimet përmes telefo
Microsoft Surface Phone prezantohet në tetor (FOTO LAJM) Microsofti është gati për prezantimin e telefonit më të ri në tetor. Modeli i ri është Surface Phone, i cili pritet
Më në fund Windows 10 është gati Windows 10 është sistemi i ri operativ i Microsoft, i cili do të lançohet nesër. kjo është një risi që kompania ka sjel
Microsoft prezanton Surface Pro 4 (FOTO LAJM) Microsoft Surface Pro 4 është pajisja më e re e Microsoft e cila pritet të prezantohet në tetor, bashkangjitur me sistem
Microsoft prezanton 6 telefona të rinj Lumia Microsoft duket se po punon për të sjellë në treg, modelet më të fundit të telefonave. Sipas informacioneve nga tekno
Microsoft sjell në treg tabletin më të madh (FOTO LAJM) Microsoft prezanton tabletin më të madh të prodhuar deri më tani. Tableti Microsoft Surface Hub vjen në dy versione krye
Lumia 735 vetëm për 192 dollarë (FOTO LAJM) Lumia 735 është telefoni më i ri nga Microsoft që do të prezantohet me 18 qershor. Microsoft Lumia 735 do të ketë ekr
Lumia 940XL telefoni që zhbllokohet me sy (FOTO LAJM) Microsoft mendohet se do të krijojë një telefon inteligjentë i cili do të ketë të integruar teknologjinë e njohjes së s
Microsoft sjell në treg Lumia 940 XL (FOTO LAJM) Microsoft prezanton modelin më të ri të tij Lumia 940 XL. Telefoni është i pajisur me sistemin operativ Windows 10 Mobi
Flow, aplikacioni i ri Microsoft për mesazhet Flow është aplikacioni më i ri për mesazhe, i krijuar nga Microsoft, i cili është projektuar për të ofruar "biseda të sh
FXLider jep 50 EURO për tregtimin e aksioneve të Microsoft-it në tregun botëror Në një deklaratë të fundit nga CEO i Microsoft-it Satya Nadella u tha se Microsoft-i në të ardhmen do të kujdeset më shu
Windows 10, i fundit sistem operativ nga Microsoft Microsoft Windows 10 OS, mund të jetë sistemi i fundit operativ që do të prezantojë kompania. Një nga anëtarët e komp