999 rezultate për

microsoft

Microsoft synon të blejë Yahoo-në Ekzekutivët e Microsoft janë në bisedime me investitorët e Yahoo për një blerje të mundshme të kompanisë së internetit s
Microsoft prezanton Lumia 650 (FOTO LAJM) Microsoft po punon për të sjellë në treg modele të reja të telefonave të saj Windoës 10. Lumia Lumia 650 është telefoni
Microsoft prezanton telefonin me Windows 10 (FOTO LAJM) Pas shumë muajsh pritjeje e parashikimesh për telefonin e Microsoft po bëhet gati për të prezantuar telefonin e tij më
Njihuni me risitë më të fundit nga WhatsApp WhatsAppsë fundmi ka bërë përditësimin më të fundit, duke bërë të mundur pesë aplikacione të reja për përdoruesit e tij.
HP Elite x3 me ekran 5.96 inç (FOTO LAJM) HP po punon për të sjellë në treg për të gjithë përdoruesit modelin më të ri të telefonit Elite x3. Elite x3 do të j
Ja sa kushton Microsoft Lumia 650 (FOTO LAJM) Microsofti më në fund ka konfirmuar çmimin e telefonit të ri Lumia 650. Lumia 650 është telefoni i katërt i Microsoftit
Ja si duket Microsoft Lumia 650 (FOTO LAJM) Microsoft Lumia 650 është pjesë e linjës së telefonave Lumia, dhe sipas Blass, kjo do të jetë një pajisje që do t’i tako
Microsoft Xbox Live kap shifrën e 45 milionë përdoruesve aktivë Kompania amerikane Microsoft, kohët e fundit ka bërë të ditur rezultatet financiare. Sipas të dhënave rezulton se Xbox L
Lumia 750 telefoni më i ri nga Microsoft Kompania Microsoft po punon për të sjellë në treg tre nga modelet e rinj të telefonit. Modelet e rinj të Microsoft janë;
Microsoft Bing me logo të re Microsoft sapo ka bërë publike një logo të re për Bing, motorin e saj të kërkimit, të cilin vetëm se e ka rifreskuar pak
Lumia 650 me ekran 5 inç Microsoftit ka publikuar specifikat e modelit më të ri Lumia 650. Telefoni i ri Microsoftit raportohet se ka një ekra
Lumia 650 me ekran 5 inç (FOTO LAJM) Microsoftit së fundmi ka publikuar specifikat më të fundit të Lumia 650.Telefoni i ri Microsoftit raportohet se ka një
FITONI NGA SHTËPIA me këto 50 euro falas duke tregtuar me çmimin e aksioneve të Microsoft Viti 2015 në tregjet financiare ishte i dominuar nga kompanitë e teknologjisë. Njëra ndër kompanitë që u dallua më shumë
Lumia 650 telefoni më i ri Microsoft (FOTO LAJM) Lumia 650 është telefoni më i ri që do të hidhet në treg nga Microsoft. Lumia 650 do të jetë pasardhësi i Lumia 640 me n
Microsoft Lumia 850 me ekran 5-inç (FOTO LAJM) Microsoft po punon për të sjellë në treg modelin më të ri të telefonit, Lumia 850, i cili mban emrin kodues Honjo. Lu
Merrni 50$ falas për të tregtuar në tregjet globale me çmimet e aksioneve të Microsoft-it Microsoft-i javën e kaluar pati një promovim në të cilin i lejoi përdoruesit e Windows 10 të bëjnë blerje të filmave, lo
Ja sa kushtojnë Lumia 950 dhe 950 XL Microsoft në vendimin e fundit ka vendosur që të ulë çmimin e dy pajisjeve më të fundit që ai ka sjellë në treg, përkatë
Kush do e dëshironte një kompjuter të tillë? (FOTO LAJM) Kompjuterët me sistemin e ri të Microsoftit, Windoës 10, janë gati ndër to dhe një kompjuter të cilin ju mund ta fusni n
Microsoft nxjerr në treg laptopin e tij të parë (FOTO LAJM) Microsoft ka nxjerrë në treg laptopin e tij më të ri Surface-Book, i cili shitet nga dyqani në internet i Microsoft dhe
Microsoft prezanton laptopin e ri me ekran 13.5 inç (FOTO LAJM) Microsoft gjatë kësaj jave ka bërë të mundur prezantimin e shumë pajisjeve të reja të modeleve të ndryshme ndër të cilët