999 rezultate për

michelle

Michelle Obama "adhuron" Beyoncen Gjatë një interviste për revistën People, zonja e Parë e SHBA-ve, Michelle Obama, si me shaka ka thënë se nganjëherë do
Michelle Obama kritikon Robert De Niron Michelle Obama kritikoi aktorin Robert De Niro duke cilësuar se komenti i tij i bërë në një mbrëmje bamirësia ishte komp
Michelle, zonja me “muskuj” e SHBA-ve (VIDEO) Të jesh Zonja e Parë e Shteteve të Bashkuara kërkon forcë të madhe psikologjike, gjë që Michelle Obama-s nuk i ka mungua
Familja "big-size" pret pjesëtarin e saj të 20-të Gjigandi televiziv amerikan, NBC duhet të ndryshojë emrin e emisonit të tij "19 and Counting”, sepse famijla Duggar, pro
Barack Obama nuk pëlqen që vajzat e tij të shohin Kardashian Ne jetojmë në kombin e Kardashian, por Presidenti Barack Obama nuk është në fakt një fans realitetit televiziv të familj
Michelle Obama kalon "kufirin" Zonja e Parë e Shteteve të Bashkuara të Amerikës ka qenë shpesh pjesë e tabloidëve për faktin se vishet me rroba të lira
Michelle Obama xheloze për Jennifer Hudson Zonja e parë e Amerikës është bërë xheloze për Jennifer Hudson. Sipas burimeve të mirëinformuara, ish-talenti muzikor i
Michelle dhe Barak Obama drejt ndarjes? Michelle Obama nuk është një grua e lumtur! Sipas një raporti nga tabloidi amerikan Globe, Zonja e Parë e SHBA-së i ka t
Obama qetëson beben në kohë rekord (VIDEO) Presidenti Obama mund të jetë komandat i përgjithshëm, mund të jetë një nga figurat më të rëndësishme në botë sot, dhe s
Michelle Hunziker, në publik me vajzën Aurora Vajza e Michelle Hunziker dhe Eros Ramazzoti, Aurora ka filluar të ndjejë suksesin e prindërve. Aurora, vetëm 14 vjece k
Michelle Obama kundër Facebook Zonja e parë e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Michelle Obama është kundër përdorimit të Facebook nga ana e vajzave t
Forbes: Michelle Obama, gruaja më e fuqishme Zonja e Parë Michelle Obama udhëheq klasifikimin vjetor të grave më të fuqishme të bërë nga revista “Forbes”. Në vendin
Gazetat: Obama ka tradhetuar Michelle Barack Obama spekulohet se ka tradhëtuar bashkëshorten e tijMichelle me 35 vjeçaren Vera Baker, ish-bas
Arrestohet gruaja qe kercenoi me vrasje Michelle Obama-n Shërbimi Sekret amerikan ka arrestuar një grua që akuzohet se ka kërcënuar se do të vras&e