999 rezultate për

michelle

Hollande "ndan" Obamën me Michell (FOTO-LAJM) Pas më shumë se dy dekadash, presidenti francez, Francois Hollande u bë i pari president që viziton SHBA-në. Por vizita
Michelle "hakmerret" ndaj Obamës (FOTO-LAJM) Fotot e “flirtit” te presidentit amerikan Barack Obama dhe kryeministres daneze Hele Thorningk Schmidt në homazhet për n
Obama flirton me kryeministren daneze, Michelle-s i ikën truri (FOTO-LAJM) Zonjës së Parë të Shteteve të Bashkuara nuk i ka pëlqyer shumë fakti që bashkëshorti i saj bën foto me kryeministren dan
Michele Obama, sensuale në Kennedy Center Honors (FOTO LAJM) Michelle Obama ndryshon strategji duke shfaqur një look sensual në mbrëmjen e Kennedy Center Honors. Me fustan jeshil më
Qeni i Obamës tremb vogëlushen (FOTO-LAJM) Në Washington, Michelle Obama organizoi një pritje për veteranët e forcave të armatosura me rastin e festave të fundvit
Obama: Lashë cigaren se kisha frikë Michelle (VIDEO) Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Barack Obama është shprehur se nuk ka pirë prej vitesh cigare dhe kjo fa
Kur gatuan Michelle Obama (FOTO-LAJM) Së bashku me Zonjën e Parë Michelle Obama një grup nxënësish kanë realizuar Korrjen Verore të Kopështit të Kuzhinës së S
Dënim me vdekje për rrëmbyesin e tre grave Për personin që akuzohet për rrëmbim, përdhunim dhe mbajtje peng të tre grave për një dekade prokurorët e shtetit të Oha
Michelle Obama në pullë postare “Mbretëresha e modës” Michelle Obama është cilësuar si mbretëreshë në pullën postare të dizenjuar nga revista “The Sunday Times”,pasi ajo së f
Michelle rikthehet në Vogue Pas daljes së fundit në mars të vitit 2099, Michelle Obama është shfaqur sërish në kopertinen e ‘Vogue’. Zonja e Parë ka
E meriton një kërcim me Zonjën e Parë (FOTO-LAJM) "Feleminderit popullit amerikan", këto kanë qenë fjalët e para të presidentit Obama pasi mbërriti në ballon tradicionale
Michelle mbush 49 vjeç Michelle Obama ka zgjedhur të dhurojë në 49 vjetorin e lindjes së saj. Zonja e Parë e Shteteve të Bashkuara, zgjodhi të
Michelle i tregon histori fëmijëve por qeni e ndërpret (VIDEO-FOTO) Në festat e fundvitit, Zonja e Parë e Shteteve të Bashkuara i ka kushtuar më shumë kohë fëmijëve. Gjatë një vizitë në nj
Konventa e partisë Demokratike, Michelle fjalim mbresëlënës Zonja e Parë e SHBA-së, Michelle Obama ka mbajtur një fjalim tejet pasionant në mbështetje të bashkëshortit të saj, i ci
Michelle Obama skllave nudo në revistën spanjolle Publikimi i fotos së Zonjës së Parë të SHBA-së e cila zëvendëson atë të një skllaveje lakuriq të viteve 1800, nga revist
Michelle Hunziche në formë pas rrëzimit në skenë (FOTO-LAJM) Pak ditë pas tronditjes që pati pas rrëzimit gjatë një kërcimi në talent show-n gjerman 'Super Talent" Michelle Hunziche
Michelle Obama e magjishme në “Buckingham Palace” (FOTO-LAJM) Zonja e Parë e Amerikës, mori pjesë të premten në mbrëmjen e Olimpiadës në Londër ku u shfaq e magjishme e veshur në të
Obama puth "publikisht" Michelle (VIDEO-FOTO) Epo në fund të fundit gruan e vet e ka edhe në publik mund ta puthë sa herë të dojë por mediat material duan. Dhe këtë g
Plane për të vrarë Michelle Obamën, arrestohet polici Shërbimi sekret i presidentit të SHBA-së ka arrestuar një polic i cili dyshohet se kishte planifikuar vrasjen e zonjës s
Michelle Obama u jep kurajo grave Zonja e Parë amerikane Michelle Obama me anë të një videoje të publikuar në Barackobama.com iu përgjigj pyetjeve të adre