999 rezultate për

michelle

Zonja e Parë thyen protokollin për të bërë një dhuratë të sikletshme Ish Zonja e Parë e USA, Michelle Obama për të cilën të gjithë kanë shumë simpati, ka qenë e ftuar në emisionin “The Elle
Zbulohet dhurata "e sikletshme" që Melanie Trump i bëri Michelle Obama-s (FOTO LAJM) Ish zonja e Parë Michelle Obama ka qenë e ftuar në "The Ellen ShoW" për herë të parë pas largimit nga Shtëpia e Bardhë.
Barak Obama bëhet romantik, ja surpriza e ëmbël që i bëri gruas (FOTO LAJM) Michelle Obama të hënën festoi 54 vjetorin ndërsa së fundmi ish zonja e parë ndau një dhuratë romantike të marrë nga is
Michelle Obama do të jetë Presidentja e ardhshme e Amerikës? (FOTO LAJM) Profesori i juridikut i cili i ka dhënë mësim Obamës në Harvard ka thënë se Michelle Obama "duhet të jetë Presidente".
Michelle Obama, një 53-vjeçare me bikini që sfidon të bijat (FOTO LAJM) Michelle Obama ka treguar linjat perfekte me bikini ndërsa është me pushimë në Miami. Michelle dhe vajza e saj më e
Michelle Obama: Çdo grua që votoi kundër Clinton, votoi kundër zërit të saj! Ish-Zonja e Parë e Shteteve të Bashkuara Michelle Obama ka kritikuar gratë që votuan presidentin Donald Trump. “Çdo g
Kështu dukeshin Barack dhe Michelle Obama në rininë e tyre (FOTO LAJM) Ata ishin padyshim çifti më i preferuar presidencial, dhe mesa duket akoma e mbajnë këtë kurorë duke qenë se Trump dhe M
Michelle Obama sapo bëri urimin më të ëmbël për bashkëshortin e saj (FOTO LAJM) Dita e djeshme ka qenë festë për ish-Presidentin e Amerikës dhe familjen e tij sepse Barack kishte ditëlindjen. Ai m
E çuditshme por Beyonce dhe Michelle Obama janë mike shumë të mira (VIDEO) Që nga dita e inagurimit të Presidentit Obama në vitin 2008, dhe deri më sot një miqësi e ngrohtë ka lindur mes Beyonces
Michelle Rodriguez kërcënon se do heqë dorë nga "Fast and Furious" (FOTO LAJM) Michelle Rodriguez është një nga aktoret më të pëlqyera në botë sidomos për rolet e saj në serinë filmike “Fast and fur
Ankohej për dhimbje koke, gruaja shtatzënë vdes disa orë më pas Një grua shtatëzanë ka vdekur nga tumori në tru vetëm disa orë pasi u ankua se kishte dhimbje koke. Michelle Inman ng
"Balena blu". Vërtetë?! Balena Blu në të vërtetë është një vajzë bjonde 20 vjeçe, e cila në gjykatë rri e heshtur ose qan, fshin sytë bojëqielli
Skandali i zonjës Trump me shaminë, ja çfarë ka thënë presidenti për Michelle Obamën (FOTO LAJM) Presidenti i 45-të i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, ndodhet në udhëtimin e tij të parë jashtë SHBA-ve, në Arabinë Sa
Sheila Jager, gruaja që Obama i propozoi dy herë para se të njihte Michelle (FOTO LAJM) Gruaja të cilës Barack Obama i propozoi dy herë para se ta takonte Michellen, ka marrë vëmendjen e mediave këtë javë pas
Kjo është “puna” e re Barack Obamas (FOTO LAJM) Familja Obama tashmë po shijojnë jetën jashtë Shtëpisë së Bardhë. Ish-Presidenti Barack Obama është parë duke fotogra
Nuk do ta besoni, ja si duken flokët e vërtetë të Michelle Obama (FOTO LAJM) Ish Zonja e Parë e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Mishelle Obama, po kalon disa pushime mes Ishujve Vergini Britanni
Michelle Obama "thyen" rrjetin me flokët kaçurrela natyrale (FOTO LAJM) Ish zonja e parë e SHBA, Michelle Obama ka shokuar (për mirë) me pamjen e saj me flokët kaçurrela natyrale. Gjatë 8
Ish-presidenti Bush flet për herë të parë për marrëdhënien me Michelle Obamën (FOTO LAJM) Ish-presidenti i SHBA-ve, George W Bush ka folur për herë ta parë për marrëdhënien e tij me Michelle Obaman. "Ajo e
Çifti Obama, libër me kujtimet nga presidenca që do të kushtojë miliona dollarë Ish-presidenti amerikan, Barack Obama dhe bashkëshortja e tij, Michelle Obama kanë bërë marrëveshje me “Penguin Random H
Dedikimi romantik i Barack Obamas për bashkëshorten Michelle në Twitter (FOTO LAJM) Barack Obama është rikthyer llogarinë e tij në "Twitter" pasi mori një pushim nga rrjetet sociale, për të uruar bashkësh