999 rezultate për

michael

Shuhet legjenda George Michael (FOTO LAJM) Legjenda George Michael ka ndërruar jetë në moshën 53-vjeçare në shtëpinë e tij në Goring, Oxfordshire. Sipas menaxherit
Madonna shkatërroi lidhjen më të famshme të të gjitha kohërave (FOTO LAJM) Pas një kohe shumë të gjatë dyshimesh dhe thashethemesh Madona më në fund pranoi faktin që mes saj dhe Michael Jackon ki
Michael Moore: Trump nuk do të zgjidhet President nga Kolegji Kundërshtarët e republikanit Donald Trump, janë munduar që pas shpalljes së rezultateve të zgjedhjeve të cilat e shpallë
Buble ndërton një dhomë speciale për djalin e tij me kancer Michael Buble dhe bashkëshortja e tij Lusiana Lopilato janë zhvendosur në Burbury të Kanadasë, pasi djali i tyre 3 vjeça
Emrat më të përdorur për fëmijët në botë Së shpejti do të bëheni me fëmijë dhe jeni në pikëpyetje për emrin e bebit tuaj? Ne ju njohim me emrat më të përdorur
Djali 3-vjeçari i Michael Buble diagnostikohet me kancer Fëmija i parë i këngëtarit të mirënjohur në Miachael Buble, Noah është diagnostikuar me kancer. Këngëtari 41-vjeçar d
"Drake ia kalon edhe Michael Jackson" Rihanna, Adele dhe Justin Bieber janë lënë pas nga Drake, i cili ka thyer rekordin e vendosur nga Michael Jackson për no
Koreografi rrëfen anën e errët të Jackson: Abuzoi me mua kur isha 7 vjeç (FOTO LAJM) Edhe pas vdekjes, duket se nuk kanë fund akuzat ndaj Michael Jackson. Koreografi i Michael Jackson dhe i shumë yjeve të
Michael Jackson është gjallë? (VIDEO) Miachel Jackson u gjet pa jetë në banesën e tij në Los Angeles në vitin 2009. Jackson ishte 48-vjeç kur u nda nga jeta d
Familjarët e Jackson mendojnë për pasuri, ja ndëshkimi që po merr vajza Familjarët e Michael Jackson janë të shqetësuar për fatin e vajzës së të ndjerit, por mbi të gjitha për pasurinë që ajo
Mjeku i mbretit të popit: Jackson ishte gjallë kur shkoi në spital Mjeku i mbretit të popit, Michael Jackson, është kthyer në një personazh ku përpos deklaratave kontradiktore, ai vijon e
Zbulohen planet që thurte Michael Jackson, martesë me një 12 vjeçare Çdo ditë e më shumë mediat e huaja i kthehen lajmeve për Michael Jackson, e ndërsa vajza e tij nuk qëndron asjëherë në h
UEFA shpall listën e lojtarëve që shpërthyen në europian, mes tyre dhe një shqiptar (FOTO LAJM) Pas zgjedhjes së lojtarit më të mirë dhe golashënuesve, UEFA ka publikuar edhe listën me tetë lojtarët të cilët kanë shp
Ronaldo vetëm një gol larg rekordit historik "Ylli" portugez Cristiano Ronaldo, nëse shënon sot ndaj Polonisë, hyn në histori pasi bëhet golashënuesi më i mirë i his
Ja çfarë thotë vajza e Michael Jackson pas akuzave të rënda Pas akuzave për pedofili, një reagim ka ardhur nga vajza e Michael Jackson. Vajza e tij Paris Jackson ka tentuar t'i moh
Vajza e Michael Jackson bën tatuazh sytë e mbretit të pop-it (FOTO LAJM) Vajza e Michael Jackson kaloi një traumë të jashtëzakondshme pas ndarjes nga jeta të mbretit të pop-it. Tashmë ajo është
"BE është keq tani? Prisni sa të futet Shqipëria... " Në një artikull të zgjeruar për Bashkimin Europian në të përditshmen "Daily Mail", analisti britanik Michael Gove e cilë
Michael Schumacher po rikuperohet Pas pritjes së gjatë, më në fund vjen një lajm i mirë nga Michael Schumacher. Menaxherja e tij, Sabine Kehm ka njoftuar
Familja e Michael Jackson në borxhe, fëmijët rrezikojnë pasurinë Një familje në borxhe dhe një pasuri e cila nuk i dihet fatit. Kjo është pasqyra e përgjithshme e asaj se çfarë do të nd
Abramovich bën gati 2 dhuratat e para për Conten (FOTO) Chelsea duket se e ka gati planin për lojtarët që do të afrojë në rast se në krye të skuadrës do të vendoset Antonio Con