999 rezultate për

michael

Edhe pse në koma, Michael Schumacher uron Lewis Hamilton Edhe pse duket gati e pabesueshme piloti i famshëm i Formula 1 Michael Schumacher, akoma nuk është zgjuar nga koma pr
Dënohen me vdekje, krimineli i pamëshirshëm dhe dy shqiptarët terrorizojnë familjen Një bandë kriminelësh e përbërë nga katër anëtarë, dy prej të cilëve ishin shqiptarë ka marrë dënimin për veprën penale
Beteja Barcelona - PSG vazhdon, tani pë një blerje Paris Saint-Germain tashmë ka qenë një plumb për Barcelonën këtë verë, duke refuzuar të negociojë shitjen e Marco Verrat
Shokuese! Peshkaqeni sulmon notarin Michael Phelps (VIDEO) “Discovery Channel”, që po organizon një sfidë mes notarit amerikan Michael Phelps dhe një peshkaqeni të bardhë, për të
Bateristi i Michael Jackson pëlqen performancën e çiftit shqiptar (FOTO LAJM) Një nga dyshet më simpatike të muzikës shqiptare, të dy të zbuluar në talent shown "The voice", kanë zbuluar një moment
Vdes nga kanceri aktori i njohur Michael Nyqvist Aktori me origjinë suedeze Michael Nyqvist ka vdekur i rrethuar nga familja e tij në Stokholm. Zëdhënësja e tij Alis
Sfida e çmendur, Michael Phelps garon me peshkaqenin Michael Phelps, olimpisti i cili ka marrë më shumë medalje në gjithë historinë e Lojrave Olipmike, më në fund ka gjetur
Vajza e Michael Jackson ngatërrohet me një të pastrehë Vajza e Michael Jackson, Paris Jackson, është ngatërruar me një të pastrehë. Ajo ka qenë e ulur në parking gjatë dis
Muaj i ngarkuar për Melania Trump, ja çfarë veshi në udhëtimet zyrtare me presidentin (FOTO LAJM) Ka qenë një muaj i zënë ky për Melania Trump. Qëkur mbërriti në Riyadh, Arabi Saudite fundjavën e kaluar me një kostum t
Djali i Michael Buble i shpëton kancerit, flet nëna e vogëlushit (FOTO LAJM) Gruaja e këngëtarit Michael Buble ka folur për herë të parë për trajtimin e kancerit të djalit të tyre 3-vjecar. Par
Hahn i “tërheq veshin” Gruevskit: Të formohet sa më shpejt qeveria e re! (FOTO) Shefi i kabinetit të eurokomisarit Johanes Hahn, Michael Karnitschnig, nëpërmjet një postimi në profilin e tij në Twitte
Filmi për Michael Jacson, ja si duket interpretuesi i tij (FOTO LAJM) Ka nisur puna për realizimin e filmit mbi legjendën e muzikës Pop Michael Jacson. Këngëtari i famshëm ishte unik në s
Buble tërhiqet nga “Brit Awards” Michael Buble ka vendosur që ti dedikohet plotësisht djalit të tij të sëmurë, ndaj ka anuluar çdo projekt. Mësohet se yl
Lajm i keq për Michael Schumacher, trajtimi i tij nuk suportohet dot më nga familja Mediet gjermane raportojnë se familja e Schumacher, paguan rreth 500 mijë euro në muaj për shërimin e tij por tani e tut
Vdekja e George Michael / I dashuri thyen heshtjen: Si e gjeta në krevat pa jetë Ylli i muzikës pop George Michael, ndërroi jetë vetëm pak ditë në moshën 53-vjeçare. Sipas medieve botërore, ai ka ndërr
Zbulohet pas vdekjes, dobësia më e madhe që kishte George Michael Vetëm pas vdekjes, mediat kanë zbuluar se George Michael ka dhuruar në mënyrë të fshehtë miliona dollarë nga pasuria e t
Ja si e komentuan yjet e muzikës humbjen e George Michael (FOTO LAJM) Bota e aritit, artistë dhe shumë figura të tjera të njohura, janë prekur nga humbja e yllit të muzikës pop George Michae
Politikanët bashkohen për vdekjen e këngëtarit George Michael Politikanë në botë kanë shprehur ngushëllimet për lajmin e trishtë për vdekjen e yllit të muzikës pop, George Michael.
Ja gafa e aktores pas vdekjes së yllit të muzikës pop George Michael (FOTO LAJM) Ylli i muzikës pop, Gerge Michael ka ndërruar jetë, ndërsa nuk kanë qenë të pakta ngushëllimet nga artistë dhe politikan
Kush ishte George Michael? (VIDEO) Ylli i muzikës pop, një artistët më të njohur në botë, George Michael, ka ndërruar jetë në shtëpinë e tij në Goring, Oxf