999 rezultate për

michael

Ka luajtur me Chelsean dhe Cityn, por De Bruyne fëmijë ishte tifoz me rivalin e tyre (VIDEO) Kevin De Bruyne në një intervistë të tijën kur luante në akademinë e Gentit në Belgjikë ka treguar për ëndrrat e tij.
Kerr tregon momentin e parë që është përballur me Michael Jordan Steve Kerr dhe Michael Jordan fituan së bashku 3 tituj kampionë në NBA, por takimi i parë i tyre ka hyrë në histori.
Zorc mohon se gjermani i Dortmundit do të transferohet në Milano Drejtori sportiv i Borussia Dortmundit, Michael Zorc, e ka mohuar lajmin se anësori gjerman, Andre Schurrle, mund t’i ba
Kush është autori i librit që mund të fundosë Donald Trump Libri i Michael Wolff me zbulime për presidentin, Donald Trump ka zënë vendin e parë në listën e bestsellerëve në Amazon
Harroni statujën e Ronaldos, do të çmendeni nga ajo e legjendës së Chelseat (FOTO LAJM) Statuja e mesfushorit të Chelseat, Michael Essien është një skandal i vërtetë dhe po kritikohet shumë nga tifozët në rrj
Michael Roesch përmbush ëndrrën e tij për në Olimpiadë përmes financimit online Biatleti Michael Roesch do të marrë pjesë në Lojërat Olimpike duke përfaqësuar fillimisht Belgjikën dhe më pas Gjermanin
Njihuni me policin që kërcen si Michael Jackson kur drejton trafikun! (VIDEO) Ai është frymëzuar nga filmat e Bollywood-it, ka mustaqe të stilit të Freddie Mercury dhe lëvizjet e Michael Jackson, nj
1 vit pa George Michael, familja rikujton këngëtarin e madh Një vit më parë në ditën e Krishtlindjes u nda nga jeta këngëtari i famshëm britanik, George Michael. Kjo humbje e rë
Fëmijët e Michael Jackson pozojnë së bashku për festa Dy fëmijët më të rritur të të ndjerit, mbretit të pop-it Michael Jackson shpreshherë janë në vëmendjen e medias edhe për
Zbulohen 10 sportistët më të pasur në botë, Ronaldo dhe Messi nuk figurojnë fare Revista amerikane Forbes, e specializuar në përllogaritjen e të ardhurave të njerëzve më të pasur në botë, ka publikuar
Shifra e çmendur e shitjes së Ferrarit të Michael Schumacher në ankand Michael Schumacher vazhdon ende të jetë në fazë rehabilitimi, pas aksidentit me ski më 29 dhjetor të vitit 2013. Maki
Zyrtare: Chelsea shkarkon drejtorin sportiv, Michael Emenalo Drejtori sportiv i Chelseat, Michael Emenalo është shkakrkuar nga pozitia e tij në "Stamford Bridge". Nigeriani ka sj
Ngacmoi gazetaren, jep dorëheqjen sekretari britanik i Mbrojtjes Sekretari i Mbrojtjes i Britanisë, Sir Michael Fallon, ka dhënë dorëheqje nga posti i tij, pas akuzave për sjelljet e ti
Historia magjike e djalit me Sindromën Down: Kur notoj jam Michael Phelps Nje histori e magjishme do te quhet ajo midis Gersitdhe Saimirit. Njeri sportist, tjetri trajner. Te dy i bashkoi nj
Policia zbulon materialet e frikshme që u gjetën në shtëpinë e e Michael Jackson Policia kaliforniane më në fund ka bërë të ditur zbulimet shqetësuese që gjeti në shtëpinë e yllit të popit Michael Jack
3 shkencëtarë amerikanë fitojnë Nobelin për Mjekësi Çmimi Nobel 2017 për Fiziologji apo Mjekësi u është ndarë tre shkencëtarëve amerikanë, Jeffrey Hall, Michael Rosbash dhe
Del në shitje Ferrari i Michael Schumacher, ja sa kushton (FOTO LAJM) Është nxjerrë në shitje Ferrari me të cilin legjenda e Formula 1 fitoi kampionatin Monaco Grand Prix, duke u shpallur ka
Michael Jackson është gjallë! (FOTO LAJM) Michael Jackson ka disa vite që nuk është më midis nesh, por sozia e tij është gjallë dhe jeton në Shtetet e Bashkuara t
Vajza e Michael Jakson bën të atin krenar Pothuajse kanë kaluar 10 vjet që nga ndarja nga jeta e Yllit Michael Jackson. Ama ka qenë Paris Jackson, e bija e kn
Hapet varri i Michael Jakson dhe gjendet i zbrazur Plot 8 vite besohet se Michael Jackson u varros në varrezat e mëdha në Forest Loan të Californizë, megjithatë del që të