999 rezultate për

michael

Tekniku Laudrup konfirmon kontaktet me Real Madrid Real Madrid pas largimit të befasishëm të Zinedine Zidane është vënë në lëvizje për të gjetur zëvendësuesin e tij. Në
Prapaskenat e Shtëpisë së Bardhë, ky president dha 400 mijë dollar për një takim me Trump Avokati personal i Donald Trump, Michael Cohen, është paguar në mënyrë të fshehtë me 400.000 dollarë për të rregulluar n
Ju "ngel në derë" prindërve, ata e hedhin në gjyq Një 30 vjeçar nga Syracuse, në Neë York duket se është bërë një telash për prindërit e tij. Ata e kanë hedhur atë në
Përkulja e pamundur e Michael Jacksonit, tashmë shpjegohet edhe shkencërisht Neurokirurgët kanë përshkruar në detaje sesi Michael Jackson arriti të realizonte përkuljen biomekanikisht të pamundur n
Michael Oliver do të gjykojë finalen e FA Cup mes Unitedit dhe Chelseat Arbitri anglez Micheal Oliver do të gjykojë finalen e FA Cup mes të Manchester Unitedit dhe Chelseat. FA ja ka besuar
UEFA del në mbrojtje arbitrit Michael Oliver, dënon rëndë fyerjet ndaj tij UEFA i ka quajtur kërcënimet dhe polemikat në drejtim të Michael Oliver të papranueshme dhe të dënueshme. Sipas UEFA-
Shefi i arbitrimit italian: Do ta mbroja Michael Oliver kundër Buffonit Kryetari i Shoqatës së Gjyqtarëve të Futbollit Italian, Marcello Nicchi, ka thënë se do të mbështeste Michael Oliver nës
Kjo ështe e tepërt, juventinët kërcënojnë me jetë gruan e Michael Oliver Gjyqtari anglez Michael Oliver pas penalltisë së dhënë në minutën e 93 në ndeshjen Reali - Juventus është bërë ndër më t
Guardiola bën gati listën për një mesfushë më të rinovuar Pep Guardiola nuik dëshiron ta lërëme kaq Cityn e ri dhe dëshiron ta përforcojë repartin e mesfushës për edicionin e ri
Chelsea me ofertë zyrtare për mesfushorin e Nices Chelsea mësohet se ka bërë një ofertë për Jean Michael Serin për të përforcuar sa më shumë mesfushën Sipas gazetës fr
Madonna tashmë regjisore në një film me ngjarje të vërtetë Ylli i popit Madonna kthehet si regjisore me një film kushtuar jetës së jashtëzakonshme të balerinës Michaela DePrince,
Arratisje si nëpër filma, ja si iku nga burgu 25 vjeçari (VIDEO) Një i ri nga SHBA-të ka arritur të arratiset nga burgu si në filma të Hollywood-it, dhe atë para syve të policëve. Ng
Rikthehet këngëtari Michael Buble Pasi kaluan me sukses një nga episodet më të vështira të jetës së tyre, sëmundjen e djalit katër vjeçar, Michael Bublé d
Ballack: Përsëritet e njëjta histori (FOTO LAJM) Legjenda gjermane, Michael Ballack është i pakënaqur me referimin në ndeshjen Barcelona – Chelsea Michael Ballack men
Michael Carrick mendon pensionimin në fund të sezonit Mesfushori i "Djajve të Kuq" Michael Carrick ka njoftuar se do të pensionohet nga futbolli në fund të këtij sezoni aktua
Arbelo tregon se kë i kujton Vasques me stilin e lojës së tij Ish lojtari Madrilen, që momentalisht mban postin e njërit prej ambasadorve të Realit të Madridit dhe analist në RM TV,
Vajza e Michael Jackson kapet ''mat'' me modelen (FOTO LAJM) Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale dhe shpesh dokumenton jetën e saj të përditshme në Instagram. Por prej kohë
Mourinho e pranon hapur: Do ta kërkojmë në merkato këtë lojtar Manchester United do të futet në merkato për të kërkuar nëj zëvendësues të Michael Carrick. Vetë tekniku portugez thotë
Pas kurimit të djalit nga kanceri, Michael Buble do të bëhet baba Dy vitet e fundit kanë qenë më të vështirat për këngëtarin e famshëm Michael Buble pasi djali i tij i vogël Noah u diagn
United kalon Barcelonën për Jean- Michael Serin Sipas ‘Daily Mail’, United ka filluar kontaktet me Nicen për transferimin e futbollistit nga Bregu i Fildishtë, Jean- Mi