999 rezultate për

michael

A do shfaqet sot Schumacher? Ferrarri i uron 50 vjetorin Sot ka ditëlindjen ish piloti ferrarit Michael Schumacher. Ai sot mbush 50 vjet por gjëndja e tij shëndetsore vijon ende
5 vjet nga aksidenti i rëndë, ende enigmë gjendja e Michael Schumacher Këtë të shtunë mbushen 5 vjet nga akidenti i pësuar nga legjenda e Formula 1, Michael Schumacher. 7 herë kampioni i b
U nda me bashkëshortin pas tradhtisë, Hueyda prezanton të dashurin e ri Hueyda El Said bëri bujë me deklaratën e saj pak kohë më parë. Ajo deklaroi publikisht se ishte ndarë nga ish-bashkës
Ish-drejtuesi i Ferrarit flet për Schumacher: Jemi shumë të afërt Të tjera detaje janë zbuluar për Michael Schumacher legjendën e “Ferrari-t”, i cili mendohet se qëndron prej më shumë se
Del në shitje xhaketa e zezë e Michael Jackson Xhaketa e zezë prej lëkure e Michael Jackson, që mbajti veshur në turneun e tij të parë solo do të dalë në ankand në nën
Rritet numri i të vdekurve nga uragani Michael Së paku 17 persona janë konfirmuar të vdekur pas stuhisë së madhe Majkëll, që kaloi në Virgjinia. Ekipet shpëtuese kanë
"Nëna e të gjitha bombave", si u zhduk nga faqja e dheut qyteti bregdetar (FOTO LAJM) Uragani Michael ka shkatërruar qytetin Mexico Beach në veriperëndim të Floridas në SHBA, thanë zyrtarët. Kur Uragani
Michael nënshtron SHBA-të Uragani Michael – stuhi e kategorisë katër, me erëra deri në 250 kilometra në orë – zbarkoi në rajonin Penhendëll të Flo
Michael Owen thumbon ashpër Mourinhon Legjenda e Manchester United, Michael Owen ka thumbuar keqazi trajneri i “djajve të kuq”, Jose Mourinhon. Ish-lojtari i
Dëmtimi horror i mbrojtësit, Everton konfirmon gjendjen e rëndë Mbrojtësi anglez i Evertonit, Michael Keane u dërgua me urgjencë në spital, pasi u dëmtua rëndë në fund të ndehsjes me B
Cohen, ish avokati i Presidentit Trump, mund të pranojë fajësinë Dy njerëz që kanë dijeni mbi hetimet për çështje financiare të ish-avokatit personal të Presidentit Donald Trump, Michae
Flet zëdhënësi: Schumacher nuk do shkojë në Spanjë Ditën e djeshme në media ka qarkulluar një lajm se legjenda e Formula 1, Michael Schumacher dhe familja e tij do të tran
Legjenda e Formula 1, Schumacher lë Zvicrën për Spanjën Shtatë herë kampioni i botës në Formula 1, Michael Schumacher do të zhvendoset në Majorka. Lajmin e bën të ditur rev
Largohet nga Zvicra, Michael Schumacher do ta vazhdojë rehabilitimin në Spanjë Michael Schumacher nuk do të qëndrojë më në Zvicër. Është ky lajm më i fundit në lidhje me legjendën e Formula 1. 49
Amfib apo njeri? 10 vjeçari thyen rekordin e Michael Phelps (VIDEO) Notari i quajtur Clark Kent Apauda ka shkruajtur histori duke thyer rekordin botëror të vendosur nga legjenda amerikane
Si u mashtrua e veja amerikane me foton e vëllait të Arben Gashit (FOTO LAJM) Një e ve nga Orlando ka humbur të gjitha kursimet e jetës së saj, pasi u mashtrua nga një person i cili përdorte fotogra
Ndërron jetë babai i Michael Jackson Babai i këngëtarit Michael Jackson ka ndërruar jetë ditën e djeshme pas betejës me kancer në pankreas. 89 vjeçari i
Këngëtarja shqiptare habit me guximin, gjuan publikisht aktorin e njohur Ndonëse është një nga këngëtaret më të suksesshme momentalisht dhe konsiderohet si një nga femrat më seksi në botë, duke
Michael Owen: Brazili është favoriti për të fituar Kupën e Botës Sipas ish-sulmuesit të Manchester Unitedit dhe Liverpoolit, Michael Owen, Brazili është favoriti numër një për të triumf
Zyrtare: Borussia Dortmund nënshkruan me Delaney Borusia e Dortmundit ka kompletuar sot transferimin e mesfushorit të Werder Bremen, Tomas Delaney për shumën e 20 milion