E FUNDIT/ Zhbllokohet sfida, Monchengladbach-Man City (VIDEO)
999 rezultate për

michael

E RËNDË/ Burri ekzekuton gruan, tre fëmijët, qenin dhe në fund veten (FOTO LAJM) Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në SHBA ku bashkëshorti ka vendosur të shuajë gjithë familjen e tij, gruan, 3 fëmijët, qe
32 vite më i madh, kush është milioneri që u fejua me mbesën yll të Princeshë Dianës (FOTO LAJM) Mesa duket do të kemi një tjetër dasmë mbretërore së shpejti! Mbesa 29-vjeçare e Princeshës Diana, Lady Kitty Spencer
Michael Jordan: Nuk kam fjalë për të përshkruar dhimbjen, do më mungosh Bryant Michael Jordan ka shkruar një mesazh mjaft të ndjerë pas largimit nga jeta të Kobe Bryant. Ish-ylli i NBA-së ësht shp
Michael Schumacher nuk gjen rehat, vidhen foto të tij në koma dhe shiten për 1 milion euro Spekulimet dhe hipotezat e rrethojnë jetën e Michael Schumacher prej 6 vitesh në koma, me mjekët që tentojnë një rehabil
32 vite më i madh, kush është milioneri që u fejua me mbesën yll të Princeshës Diana (FOTO LAJM) Me sa duket do të kemi një tjetër dasmë mbretërore së shpejti! Mbesa 29-vjeçare e Princeshës Diana, Lady Kitty Spence
Miliarderi Michael Bloomberg, pjesë e garës për President të Shteteve të Bashkuara Michael Bloomberg njoftoi sot se po kandidon për President të Shteteve të Bashkuara. Ish kryetari i Bashkisë së Nju J
Lewis Hamilton kampion i Formula 1 për herë të 6, 1 titull larg legjendës Michael Schumacher (VIDEO) Lewis Hamilton ka fituar titullin e gjashtë kampion bote në Formula 1. Piloti britanik e kishte thuajse të siguruar këtë
Njihuni me Malushin, shqiptarin që po triumfon në futbollin amerikan (FOTO LAJM) Michael Malushi, nga Michigan, ka përfunduar me sukses vitin e tij të parë si profesionist me djemtë e hekurt të Michiga
Elton John e quan publikisht Michael Jackson "të sëmurë mendërisht" Elton John thotë se në vitet e fundit të jetës, Michael Jackson të jepte përshtypjen se ishte i sëmurë mendërisht – që e
Vrasëse apo viktimë? Jetimja që bëri lëmsh botën gjen familje të re Fabula e filmit horror “Orphan” – në të cilën një çift adopton një grua të rritur që shtiret si fëmijë – është goxha e f
Gjendja shëndetësore e Michael Schumacher, dalin detaje të reja (FOTO LAJM) Në vitin 2013 ylli i "Formula 1", Michael Schumacher, pësoi një aksident të rëndë duke bërë ski. Nga ai moment ai ra
Zendaya dhe Michael B. Jordan me të njëjtin kostum në tapetin e kuq dhe fansat po çmenden! (FOTO LAJM) Zendaya dhe Michael B. Jordan, mund të mos kenë ndonjë raport bashkë (të paktën deri sot) por të paktën kanë të njëjtën
Van Dijk apo Michael Jordan? Holandezi tërbon shokët e skuadrës me kërcimin që ka bërë (VIDEO) Virgil Van Dijk ka mahnitur shokët e kombëtares. Holandezi ka bërë një kërcim të jashtëzakonshëm për të kapur topin m
Owen vrer për Capellon: Ai është plehrë, më shkatërroi karrierën Michael Owen vazhdon të tërheqë vëmendjen e publikut me qëndrimet e tij në librin “Reboot”, që po publikohet pjesë-pjesë
Rrëfimi i Michael Owen: Ende jam i zemëruar me David Beckham Kanë kaluar plot 21 vite nga përballja Angli-Argjentinë në fazën e 1/8-ave të Kupës së Botës “France 1998”. Pavarësisht
Djali i vogël imiton me përpikmëri Michael Jackson, video bëhet virale (VIDEO) Një video e bukur e një djali të vogël që vallëzon si Michael Jackson është bërë tashmë virale në rrjetet sociale. Në p
Djali i Michael Schumacher rrëfim prekës për të atin Mick Schumacher ka bërë një rrëfim emocional për babain e tij dhe legjendën e Formula 1, Michael, derisa thotë se dëshir
Njeriu i afërt i Michael Schumacher gëzon fansat e gjermanit: I shijon garat e Formula 1 nga televizori Zhan Tod është një nga miqtë më të ngushtë të Shumaker, prej kohës kur ai ishte shefi i pilotit gjerman te Ferrari. Pas
Incidenti i Michael Schumacherit, zbardhet dinamika e ngjarjes Incidenti i pësuar teksa bënte ski bëri atë që nuk mundi t’ia bënte një jetë e përshkuar me shpejtësi marramendëse në ti
Ish e dashura e Michael Jackson është e bindur se ai ka qenë pedofil (FOTO LAJM) Ish e dashura e Michael Jackson, Tatum O’Neal, në një intervistë të dhënë së fundmi për mediat e huaja ka zbuluar disa t